Poshtë Deck Sailing Yacht Season 4 Cast: Fituesit dhe Humbësit

Klea

Poshtë Deck Sailing Yacht Season 4 Cast: Fituesit dhe Humbësit

Jahti me vela poshtë kuvertës është një nga spin-off-et më tërheqës të Below Deck, dhe Sezoni 4 së fundmi u dha shikuesve gjithë dramën. Trekëndëshi i dashurisë midis kryeinxhinierit Colin MacRae, Shefit Stew Daisy Kelliher dhe Oficerit të Parë Gary King mahniti fansat dhe u bë një nga komplotet kryesore të sezonit.

Kapiteni Glenn Shephard u rikthye për sezonin e tij të katërt për kënaqësinë e shikuesve dhe Ileisha Dell u zgjodh si shefja e sezonit. Pjesa tjetër e kastit të Sezonit 4 përfshinte 2nd Stew Lucy Edmunds, Stew 3rd Mads Herrera, dhe deckhands Alex Propson dhe Chase Lemacks. Ndërsa disa anëtarë të kastit përfunduan sezonin si fitues, të tjerët nuk patën fate të tilla fatlume.

Colin MacRae – Fitues

Pavarësisht se ishte përfshirë në një trekëndësh dashurie kaotike me Daisy dhe Gary, Colin doli nga Sezoni 4 si fitues. Colin u përball me nxehtësi për flirtimin e mëparshëm me Daisy ndërsa ishte në një lidhje gjatë sezonit 2 dhe 3. Megjithatë, ai e trajtoi marrëdhënien e tij me Daisy me pjekuri gjatë sezonit 4.

Ndërsa Daisy u zemërua me Colin pasi kishte parë më parë një grua tjetër ndërsa ai po lidhej me të para xhirimeve, ai ishte i sinqertë. Colin ishte i hapur me Daisy që në fillim, megjithëse ajo nuk ishte e hapur për kohën që po kalonte në krah me Gary. Ndërsa Colin sigurisht nuk ishte perfekt në sezonin 4, ai meriton ndershmërinë e tij.

Colin tani ka një tjetër të dashur, ndërsa Daisy dhe Gary mbeten të dy beqarë. Dhe ndërsa marrëdhënia e tij me Daisy-n është e kuptueshme e tensionuar, Colin është ende mik i mirë me Gary, gjë që është e këndshme për t’u parë.

Ileisha Dell – Fituese

Ileisha ishte një nga aktorët më pak dramatikë të sezonit 4 të Sailing Yacht, i cili e konsideron atë një fituese në librin tonë. Ajo jo vetëm që ishte e lehtë, por e dëshmoi veten të ishte një nga kuzhinieret më të mira në historinë e Below Deck. Ileisha ishte jashtëzakonisht e durueshme dhe me të vërtetë bëri gjithçka për të përmbushur kërkesat më specifike të çdo mysafiri.

Një nga bëmat më mbresëlënëse të Ileisha-s në sezonin 4 përfshinte vaktin me 10 pjata që ajo përgatiti për një mysafir të zgjedhur. Ajo përgatiti edhe një darkë me temë krenarie për të njëjtin të ftuar, e cila ishte vërtet diçka tjetër. Ileisha nxori të gjitha ndalesat krijuese, madje duke e prerë shalqinin në forma të adhurueshme njëbrirësh. Ileisha dëshmoi se ishte një kuzhinier dhe lojtar i mrekullueshëm i ekipit. Ajo ishte një nga anëtarët e kastit që shpëtoi vërtet Sezonin 4.

Daisy Kelliher – Humbëse

Daisy mund të ketë pasur shpresa të mëdha për sezonin 4, por Chief Stew fatkeqësisht doli nga ribashkimi si një nga humbësit e sezonit. Në fillim të sezonit, Daisy ishte në një lidhje me Colin. Megjithatë, kjo gradualisht u tendos disi për shkak të Gary. Ish-çifti e përfundoi sezonin së bashku, por u ndanë në kohën kur u filmua ribashkimi. Fatkeqësisht për Daisy-n, Colin tani është në një lidhje të re, ndërsa është ende beqare.

Megjithatë, Daisy solli disa nga këto mbi vete, pasi ajo nuk ishte e sinqertë me Colin kur ai ishte i sinqertë me të. Daisy dështoi të tregohej paraprakisht për kohën që kishte kaluar me Gary, ndërsa ajo dhe Colin ishin duke u lidhur. Kuptohet se Colin ishte i mërzitur për këtë dhe pohoi se ishte e pamundur të arsyetoje me Daisy-n.

Përveç marrëdhënies së saj të tensionuar me Colin, Daisy tani qëndron në një vend të vështirë me Gary. Daisy pretendon se Colin e ka tensionuar miqësinë e saj me Gary, gjë që sugjeron se të dy nuk do të takohen në të ardhmen e afërt.

Gary King – Humbës

Nuk është çudi që Gary është një nga humbësit e Sezonit 4 të Sailing Yacht, pasi ai shkaktoi kaos gjatë gjithë sezonit. Gary iu bashkua varkës disa ditë me vonesë, por menjëherë ndoqi Dejzin, pavarësisht se e dinte që ajo dhe Colin tani ishin të përfshirë. Ishte e qartë se Daisy nuk ishte i interesuar për Gary në atë kohë. Megjithatë, ai megjithatë vazhdoi të flirtonte me të.

Gary gjithashtu u interesua për 3rd Stew Mads. Fatkeqësisht për të, ajo nuk kishte dëshirë të ndiqte asnjë lloj lidhjeje serioze. Ndërsa Gary ishte në gjendje të mbetej mik me Colin, ai nuk pati fat me dashurinë në sezonin 4. Si rezultat, ai është një nga humbësit e sezonit, veçanërisht pasi shkaktoi kaq shumë telashe në bord!

NA THONI – KUSH MENDONI JENI FITUESIT DHE HUMBËSIT E SEZONIT 4 të JAHTIT TË JAHTIT TË KUVERTËS SË SHËNDETJES?