Poshtë Deck Med's Natalya Scudder Parties with Lenny Hochstein

Klea

Poshtë Deck Med’s Natalya Scudder Parties with Lenny Hochstein

Këtë fundjavë, Lenny Hochstein mbajti festën e tij vjetore të Halloween-it, të cilën e priste me ish-gruan e tij, Lisa Hochstein. Këto ditë, keqbërësi i Real Housewives of Miami po pret festën e Halloween me të fejuarën e tij të re, Katharina Mazepa. Megjithatë, festa është ende e njëjta atmosferë siç ka qenë gjithmonë – shumë zonja të veshura me të brendshme, që shërbejnë për Halloween klasik duken si infermiere seksi, polic seksi dhe murgeshë seksi.

Natyrisht, festa e këtij viti kishte të gjithë të dyshuarit e zakonshëm, plus një trimëri të habitshme të pranishëm – Poshtë Deck Mesdheut yll Natalya Scudder. Lenny ndau një foto të saj në historinë e tij në Instagram dhe ne nuk mund të mos pyesim veten, çfarë në botë po bën ajo atje?

Mashtrim apo trajtim?

Në Instagram, Lenny ndau një foto të Natalyas në festën e tij të Halloween, e veshur me të brendshme dhe krahë engjëlli. Ajo dukej sikur ishte hequr nga pista e Victoria’s Secret dhe në festën e Lenny. Në pamje të parë, është e çuditshme pse një stjuardesë e Below Deck Med do të festonte në festën e Halloween të ish-burrit të Lizës. Por, mund të ketë pak arsyetim pas kësaj çmendurie.

Edhe kur Lenny dhe Lisa u martuan, festa e tij e Halloween ishte e njohur për të qenë e mbushur mur më mur me modele. Katharina madje u shfaq në festën vjetore të Halloween kur Lenny dhe Lisa ishin ende të martuar. Edhe pse Natalya aktualisht po luan në Sezonin 8 të Below Deck Med, në jetën reale, ajo është larguar nga jahti dhe është futur në modeling. Pra, ka kuptim që ajo të paraqitej me të brendshme në festën e Lenit. Çuditërisht, është disi pjesë e punës së saj.

Mirupafshim me jaht, përshëndetje Playboy

Në një intervistë të fundit me Daily Mail, Natalya zbuloi se ajo është një krijuese e përmbajtjes me kohë të plotë dhe po fiton më shumë para përmes aplikacionit krijues të Playboy sesa me jaht. Aplikacioni promovohet si një alternativë “më klasore” për OnlyFans, kështu që nuk lejon pornografi. Por Natalya tha se përmbajtja e saj është “e pafytyrë” dhe e ka lejuar atë të largohet nga industria e jahteve. Ajo tha se karriera e saj e re i jep asaj kohë dhe liri për të udhëtuar. Pra, ajo ka mjaft kohë për t’u varur nëpër Majami dhe për të festuar me njerëz si Lenny.

Ne do t’i mbajmë sytë mbyllur për të parë nëse Natalya shfaqet në ndonjë ngjarje tjetër të Lenny. Ndërkohë, mund ta kapni në Below Deck Mediterranean, që transmetohet në Bravo, të hënën në orën 9/8c.