Poshtë Deck Med's June Foster martohet

Klea

Poshtë Deck Med's June Foster martohet

Qershor, Qershor, Hana? I mëparshmi Poshtë Deck Mesdheut ylli, i cili ishte më i njohur për të qenë i pavendosur gjatë ndërrimeve të saj, ka lidhur martesën.

June Foster sapo u martuan me Mackenzie Bettle dhe të sapomartuarit kërcyen poshtë yjeve për pritjen e tyre të dasmës. Nusja dukej mahnitëse, duke e zbukuruar fustanin e saj të mrekullueshëm me një buzëqeshje vesh më vesh.

Autorja fituese e çmimeve festoi fejesën e saj një vit më parë

Ish-jahti, gjithashtu një merak në ekipin e brendshëm të Hannah Ferrier, ndau një seri fotosh dhe videosh nga dita e lumtur në Instagramin e saj.

Disa imazhe të qershorit me fustanin e saj të nusërisë tregonin një fustan fildishi të përqafuar. Ajo përmbante një të çarë në anën e saj të majtë dhe një prerje në stilin e busti. Trupi ishte me rruaza, me të njëjtin nivel ndërlikimi në pjesën e pasme si pjesa e përparme. Flokët e saj ishin stiluar në mënyrë elegante në një stil të çrregullt.

Është përfundimi i lumtur i fejesës që qershori shpalli në maj të 2023. Më 10 maj, ish-Bravolebrity postoi udhëtimin e çiftit në Positano.

“Nuk dua të ndaloj kurrë së bërë kujtime me ty, por kjo ditë do të jetë gjithmonë e preferuara ime”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e momentit.

June tregoi unazën e saj të fejesës teksa çifti u puth. Ish-jahti është në elementin e saj pasi çifti morën me qira një jaht për udhëtimin. Në një shkrepje, dyshja e lumtur arriti të kapte një ylber në distancë, me sfondin e Positanos.

Disa alume të Below Deck reaguan ndaj imazheve të dasmës së qershorit. Aesha Scott, gjithashtu një alum Med, shkroi, “Urime bukuroshe!!!” Julia D'Albert Pusey shtoi: “Urime”.

Veçanërisht e heshtur ishte ish-shefi i saj, Hannah. Më poshtë fansat e Deck Med do të kujtojnë se të dy nuk shkuan mirë gjatë punës së bashku.

Që nga largimi nga industria, June botoi një libër të vlerësuar me çmime. Lulu dhe Malek Sail Off to Sea fituan çmimin e librit Purple Dragonfly Award.

Merr të hënën poshtë kuvertës në orën 9/8c në Bravo.