Poshtë Deck Chef Anthony Iracane zbulon se gruaja e la atë për xhaxhain e tij

Klea

Poshtë Deck Chef Anthony Iracane zbulon se gruaja e la atë për xhaxhain e tij

nëse menduat se ndarja juaj e fundit ishte e keqe, prisni derisa të dëgjoni se çfarë ndodhi Poshtë kuvertës yll Shefi Anthony Iracane. Gjatë sezonit 11 të Below Deck, Episodi 4, ai zbuloi se martesa e tij e fundit përfundoi në një mënyrë të paimagjinueshme. E shoqja e la për xhaxhain e tij. Po, e lexuat mirë.

Sigurisht, ne kemi dëgjuar për disa marrëveshje të çuditshme gjatë viteve, si njerëzit që martohen me njerkun e tyre. Mund të ndodhin gjëra të çuditshme. Të ikësh me dajën e dikujt? Ky është një territor i ri, edhe për ne.

Xhaxhai më i keq ndonjëherë

Shefi Anthony bëri pranimin tronditës sepse dashuria ishte në trurin e të gjithëve. Ekuipazhi planifikoi një darkë romantike për të ftuarit dhe kjo bëri që zemrat e të gjithëve të valëviteshin. Në rastin e Anthony, të folurit për dashurinë solli një mori kujtimesh të këqija.

“Kjo darkë ka të bëjë me dashurinë. Do të doja të isha i dashuruar kështu me dikë”, u shpreh Anthony. “U martova kur isha 26 vjeç. Kishim shumë plane për të krijuar një familje. Ishte një punë e madhe.”

Anthony vazhdoi të shpjegonte se si lundrimi me jaht luajti një rol në rënien e martesës së tij. Me sa duket, gruaja e tij ishte një merak, dhe xhaxhai i tij ishte kapiten. Ai e ndihmoi atë të gjente një punë dhe gjithçka ishte në gremine.

“Unë ende nuk kam asnjë mesazh nga ajo. Asnjë telefonatë. Mendoj se ajo më la për xhaxhain tim, e di? Ishte disi e bukur,” kujton Anthony.

Është e vështirë të imagjinohet rikuperimi nga ai lloj thyerjeje zemre dhe tradhtie. Plus, do të mendonit se Krishtlindjet dhe Dita e Falënderimeve do të ishin shumë të vështira. Ka shumë gabime me atë histori dhe e ka larguar Anthonin nga ideja e dashurisë. A mund ta fajësoni atë?

Anthony pranoi, “Pra, për momentin, unë jam fjalë për fjalë i dashuruar me macen time.”

Në mbrojtje të Anthony, nuk ka asgjë të keqe të jesh i dashuruar me macen tënde. Të paktën ti e di që macja nuk do të të lërë për xhaxhain tënd.

Poshtë Deck vazhdon në Bravo, të hënën në 9/8c.