Porsha Williams

Klea

Porsha Williams rindez romancën me ish-in Dennis McKinley mes dramës “RHOA” të kthimit dhe divorcit!

Porsha Williams rindez romancën me ish-in Dennis McKinley mes dramës “RHOA” të kthimit dhe divorcit!

Porsha Williams po kthehet në Amvise të vërteta të Atlantës, dhe përflitet se do të rindez romancën e saj me ish-in e saj, Dennis McKinley.

Një burim i tha Media Take Out këtë Porsha dhe Denis, të cilët kanë një vajzë së bashku, janë afruar sërish dhe mund të shkojnë drejt një pajtimi, pas ndarjes së yllit të realitetit nga i huaji burri, Simon Guobadia.

Dennis McKinley

Një mike e yllit të njohur të Bravo tha për median se ajo ka qenë e mbështetur Denis për mbështetje, ndërsa ajo lundron për divorcin e saj.

e Porshës shoku tha – “Denis ka qenë gjithmonë pranë, Ata kurrë nuk kanë pasur probleme mes tyre, dhe për ta mbajtur atë reale, ai është ndoshta lidhja më e mirë që ajo ka pasur ndonjëherë në jetën e saj.”

Porsha Williams

Snitch dished – “Unë nuk mund të them se hej [sic] janë kthyer zyrtarisht. Por nga ajo që shoh, padyshim që po shkon në atë drejtim.”

RHOA Alum dhe biznesmeni i Atlantës së fundmi janë parë së bashku, duke brohoritur për vajzën e tyre 4-vjeçare në lojën e saj të futbollit.

Porsha Williams

Porsha doli publikisht me romancën e saj me Denis në vitin 2018, pesë vjet pasi u nda nga bashkëshorti i parë, ish-ylli i NFL, Kordell Stewart. Dyshja njoftuan se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku, disa muaj më vonë. Porsha e quajti shtatzëninë “një ëndërr të realizuar” në një intervistë të vitit 2018 me People.

Porsha Williams

Marrëdhënia e çiftit u prish kur Denis rrëfeu se kishte qenë i pabesë gjatë e Porshës shtatzënia. Dyshja e quajtën dorëheqjen pas një fejese me rul slitë dhe lindjes së vajzës së tyre, Pilar, të cilën e quajtën PJ në vitin 2019.

Porsha Williams

Porsha dhe Denis arritën të krijojnë një marrëdhënie të shëndetshme dhe mbështetëse bashkëprindërore pas ndarjes së tyre.

Porsha Williams

Porsha u takua me biznesmenin nigerian, Simon Guobadia, dy vjet pas ndarjes Denis. Ajo u lidh me burrin e saj të ardhshëm RHOAku ai u shfaq përkrah gruas së tij të atëhershme, Falynn Pina.

Porsha dhe Simon u martuan në dy ceremoni luksoze, në fund të vitit 2022.

Porsha Williams

Ne shkurt, Porsha paraqitur për divorc. Po atë muaj, Bravo njoftoi se do të kthehej atje RHOA për Sezonin 16 si pjesë e një marrëveshjeje më të madhe që përfshinte “mundësitë e projekteve të shkruara nëpër pronat e transmetimit dhe transmetimit të kompanisë”.

“Unë jam jashtëzakonisht mirënjohës për vizionin dhe besimin që NBCUniversal ka vënë tek unë që të jem një pjesë më e madhe e familjes së tyre.” Porsha thuhet në një deklaratë, muajin e kaluar. “Mezi pres të rikthehem Amvisat e vërteta të Atlantësdhe duke i treguar botës botën time të re!”

Porsha Williams

Simon dhe Porsha ishin të martuar për vetëm 15 muaj kur ylli i reality vendosi të largohej. Kamerat nuk po rrotulloheshin gjatë zinxhirit të ngjarjeve që çuan në e Porshës vendimi për t’i dhënë fund martesës së saj, por pasojat pas ndarjes pritet të përcaktojnë historinë e yllit të Bravo kur ajo të rimarrë pjeshkën e saj për Sezonin 16.