Porsha Williams

Klea

Porsha Williams rikthehet ‘Shtëpiake e vërtetë e Atlantës’ për sezonin 16!

Porsha Williams rikthehet ‘Shtëpiake e vërtetë e Atlantës’ për sezonin 16!

Insajderët e konfirmuan këtë Porsha Williams është zyrtarisht “i kyçur” për t’u kthyer Amvise të vërteta të Atlantës për sezonin e tij të 16-të, duke shënuar rikthimin e saj të madh që nga largimi i serialit pas shpalljes së fejesës së saj Simon Guobadia pas sezonit 13.

Porsha Williams

Sipas Biseda e Lagjes, shap popullor do të kthehet si Kandi Burruss bën daljen e saj madhështore përpara prodhimit në sezonin 16.

Porsha Williams

Në vitin 2021, Porsha Williams njoftoi largimin e saj nga seriali përpara sezonit 14. “Pas dhjetë vitesh që ndryshojnë jetën, kënaqësinë dhe të pabesueshme, më në fund është koha për të filluar kapitullin tim të ardhshëm,” deklaroi ajo.

“Sezonin e ardhshëm, nuk do të kthehem në ekskluzivitetin e Real Housewives of Atlanta. Ky ishte një vendim i vështirë jo vetëm për t’u marrë, por edhe për t’u pajtuar. Është diçka për të cilën kam menduar shumë dhe për shkak të kësaj, e di që është e duhura.”

Porsha Williams

Gazeta e ka zbuluar këtë Porsha do të shoqërohet nga veterani RHOA anëtar i kastit Kenia Moore në kthimin e saj.

Porsha Williams

Ky njoftim në lidhje me e Porshës rikthimi u bë vetëm një ditë më pas Kandi Burruss’ Deklarata se ajo NUK do të kthehej për sezonin e ardhshëm.

Kandi Burruss

Gjatë fundjavës Grammy, Kandi bëri të ditur largimin e saj nga emisioni. Kur u pyet për sezonin e ardhshëm, ajo u shpreh: “Unë nuk po vazhdoj me të vërtetë tani.”

“Nuk po vazhdoj. E thashë tashmë, kështu që do t’ju them. Vendosa që nuk do të kthehem këtë vit. Kanë kaluar 14 sezone, dhe ata na lejuan të uleshim për pak kohë, por gjatë asaj kohe unë kisha filluar të punoja për shumë gjëra të tjera dhe mora disa projekte të bukura të mëdha së shpejti, kështu që jam shumë i emocionuar për ato gjëra”, shtoi ajo.

Kandi Burruss

Andy Cohen iu përgjigj e Kandi lajmet e nisjes të hënën, duke përgëzuar kontributet dhe eksperiencat e saj në emision.

“Vrapim i jashtëzakonshëm,” komentoi ai. “Dhe ju mendoni se sa shumë ajo jo vetëm kaloi në shfaqje, por solli në shfaqje. Kur ajo hyri, ajo ishte me AJ. Ai, mes xhirimeve të sezonit tonë të parë dhe xhirimeve të ribashkimit, u vra. Ajo e humbi atë. Mama Joyce nuk e miratoi AJ në sezonin e saj të parë. Ky ishte sezoni i dytë i Atlantës. Ishte e Kandi sezonin e parë.”

Kandi Burruss

Siç është spekuluar gjerësisht, ka pasur thashetheme të vazhdueshme për muaj të tërë që sugjerojnë se producentët po konsideronin një rishikim të kastit pas një sezoni që kishte probleme me vlerësimet.

Deri më sot, asnjë vendim zyrtar nuk është shpallur në lidhje me të ardhmen e Marlo Hampton, Sheree Whitfield, Sanya Richards-Rossdhe Drew Sidora në emision.

RHOA Cast

e Porshës Historia në sezonin 16 premton të jetë bindëse, veçanërisht pas martesës së saj të diskutueshme me Simon Guobadia. Simoni cili më parë ishte i martuar me ish-RHOA yll, Falynn Pinangjalli vëmendje të gjerë pas fejesës së tij me Porsha. Marrëdhënia e tyre dhe dasma që pasuan janë bërë një pikë qendrore e interesit mes tyre RHOA Tifozët.

Porsha Williams

Simon dhe Porsha shkëmbyen betimet në një ceremoni tradicionale të ligjit dhe zakonit të Nigerisë në nëntor 2022.