Porsha Williams, Kenia Moore i përgjigjet Simon Guobadia Shade

Klea

Porsha Williams, Kenia Moore i përgjigjet Simon Guobadia Shade

Tani që Amvise të vërteta të Atlantës janë kthyer për sezonin 16, ata nuk po humbasin kohë duke e lënë hijen të fluturojë. Deri tani, të gjithë e kemi parë lajmin që Kenia Moore do të kthehet së bashku me armikun e saj të gjatë, Porsha Williams. Megjithatë, ky sezon duhet të duket pak më ndryshe. Në vend që të luftojnë me njëri-tjetrin, duket se ata do të bashkohen për të përballuar dramën kokë më kokë.

Dhe ata po fillojnë me Simon Guobadia— Ish-bashkëshorti i Porsha së shpejti. Le të hyjmë në të.

Porsha dhe Kenia bashkohen për të rrëzuar Simonin

Pasi pa një foto të Rolls Royce-it të ri të anëtarit të RHOA, Shamea Morton, që ajo mori nga bashkëshorti i saj, Simon i ofroi urimet e tij… dhe hije.

“Urime, motra ime e mirë @shameamorton”, shkroi ai. “Jam shume e lumtur per ty. Vëllai im Gerald ka shije të shkëlqyer në makinat e shkëlqyera. Mezi pres të shikosh anëtarin e vetëm të kastit me a [Rolls Royce on the upcoming season].”

Fansat mund të kujtojnë se Simon i dhuroi Porshës Rolls Royce-n e saj disa vite më parë. Komenti i tij ka bërë që njerëzit të spekulojnë se ai e ka marrë përsëri.

Komenti i Simon, megjithatë, nuk dukej se ndikoi në Porsha. “Simon, mos harro [Gerald is] një bashkëshort pa borxhe që është shtetas amerikan. Më e mira ime po fiton {emoji i lavdërimit të duarve]. Mirë se vini në RHOA Queen Mumbi.”

Nuk kaloi shumë kohë dhe Kenia u përgjigj me komentet e saj gjithashtu.

“Simon – Unë kam një RR, por bleva timen,” shkroi ajo. “RHOA. #Mbretëresha e bërë vetë.”

Porsha dhe Simon njoftuan planin e tyre për t'u divorcuar në shkurt 2024, disa momente pasi Bravo konfirmoi kthimin e Porshës në Real Housewives.

Në një intervistë të veçantë, Porsha tha se është gati të vendosë gjithçka në tryezë këtë sezon, duke shtuar, “Unë jam gati të jem unë”.

“Jam gati të jem transparent siç kam qenë gjithmonë. Mendoj se kjo është diçka që i ka munguar…dikush që mund të vijë dhe të jetë vetvetja e tyre autentike.”

Transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.