Porsha Williams

Klea

Porsha Williams Guobadia konfirmon kthimin e ‘RHOA’ për sezonin 16 dhe marrëveshjen e shkruar me bojëra me NBCUniversal

Porsha Williams Guobadia konfirmon kthimin e ‘RHOA’ për sezonin 16 dhe marrëveshjen e shkruar me bojëra me NBCUniversal

Vëmendje të gjithëve Amvisat e vërteta të Atlantës Tifozët – Porsha Williams Guobadia po kthehet!

Bravo zbuloi të martën se i preferuari i dashur i fansave, i cili u largua nga spektakli në vitin 2021, do të rikthehet për sezonin e 16-të. Porsha42 vjeç, ka nënshkruar një marrëveshje të përgjithshme talentesh me skenar me NBCUniversal.

Porsha Williams

Ky partneritet do të përfshijë bashkëpunimin për “mundësitë e projekteve të shkruara në pronat e transmetimit dhe transmetimit të kompanisë”.

“Jam tepër mirënjohëse për vizionin dhe besimin që NBCUniversal ka dhënë tek unë që të jem një pjesë më e madhe e familjes së tyre”, tha ajo në një deklaratë. “Mezi pres të rikthehem Amvisat e vërteta të Atlantësdhe duke i treguar botës botën time të re!”

Porsha Williams Guobadia është një nyje shumëfishe dhe ne jemi me fat që bashkëpunojmë dhe shfrytëzojmë krijimtarinë dhe pasionin e saj përmes këtij partneriteti, “ndau në një deklaratë Rachel Smith, Zëvendës Presidente Ekzekutive e Përmbajtjes së Pashkruar, Lifestyle dhe Dokumentarëve, NBCUniversal Entertainment. “Audienca jonë e ka mbështetur dhe admiruar Porsha pasi ajo në mënyrë kaq autentike, gazmore dhe vulnerabël ndau jetën e saj ndër vite dhe ne nuk mund të ishim më të emocionuar për ta mirëpritur atë në familjen NBCU.”

Porsha Williams

Të martën, Porsha shkoi në Instagram për të bërë njoftimin e saj. “Kush e tha këtë?” pyeti ajo duke i bërë jehonë ish-kostarit të saj Kandi Burruss’ thënie e famshme. “Porsha Williams duke u kthyer në Amvise të vërteta të Atlantës? Kjo është e rreme. Por Porsha Guobadia është në ndërtesë. Haha, shihemi, mwah!”

e Porshës dalje nga Amvisat e vërteta të Atlantës ndodhi disa muaj pasi u shfaq lajmi për fejesën e saj me bashkëshortin tani Simon Guobadia. Ata fillimisht u takuan gjatë xhirimeve të sezonit 13 të ekskluzivitetit përmes gruas së tij të atëhershme, Falynn Pinai cili u prezantua para shikuesve si e Porshës “mik.”

Porsha Williams

Simon dhe Falynn Pina ishin ndarë tashmë në kohën kur ai dhe Porsha filluan të takoheshin, megjithëse ky informacion nuk ishte i njohur publikisht kur ata e bënë publike lidhjen e tyre menjëherë pas përfundimit të sezonit 13. U qarkulluan thashetheme dhe e Porshës Njoftimi i largimit të saj nga RHOA bëri që disa të spekulojnë për arsyet e largimit të saj nga shfaqja.

“Unë nuk po ikja,” Porsha i tha më parë People në mars 2023. “Dhe nuk mendoj se asnjë nga ndjekësit e mi që më njihte vërtet do të besonte se unë do të ikja nga shfaqja për këtë.”

Porsha Williams

Në maj 2021, Porsha ndezi internetin me një postim të gjatë në Instagram ku deklaronte dashurinë e saj Simon, i cili ishte ende i martuar në atë kohë. Fansat janë habitur nga zbulimi i saj, ajo ka shkruar:

“Marrëdhënia jonë filloi një muaj më parë – po ne jemi të çmendur të dashuruar. E di që është e shpejtë, por ne po e jetojmë jetën çdo ditë në maksimum. Unë zgjedh lumturinë çdo mëngjes dhe çdo natë. Duke akorduar të gjithë energjinë negative dhe duke u fokusuar vetëm në dëshirat pozitive. Ai më bën shumë të lumtur dhe për mua kjo është ajo që ka më shumë rëndësi.”

Simon Guobadia

Ajo vazhdoi, “Për të gjithë ju që keni nevojë për fakte, unë marr optikën por Simon paraqiti kërkesë për divorc nga një martesë e mëparshme në janar. Nuk kisha asnjë lidhje me kërkesën e tyre për divorc. Kjo është mes të dyve.”

Simon Guobadia

Porsha e bëri të qartë se ajo nuk e tradhtoi ish-in e saj RHOA bashkë-yll – ajo shkroi: “Falynn dhe unë nuk jemi miq, dhe divorci i Simonit është zgjidhur. Marrëdhënia jonë është një hap pozitiv dhe i dashur përpara në jetën e të gjithëve.”

Ajo përfundoi, “Simon dhe Dennis janë të përkushtuar që të respektojnë dhe mbështesin lumturinë time në këtë situatë, si dhe të jenë bashkëprindërit më të mirë që mund të jenë për fëmijën PJ. Dy burra të zinj duke u ngjitur dhe duke qenë njerëz të mrekullueshëm – le t’i lavdërojmë ata!!!! Është vërtet një moment i bukur në jetën time dhe mezi presim të kalojmë pjesën tjetër të jetës së bashku. xoxo P #LoveWins”

Porsha Williams

Amvise të vërteta të Atlantës kanë kronizuar kamerat e Porshës rrugëtim nëpër shumë ngritje dhe ulje në jetën e saj personale. Kur ajo fillimisht iu bashkua shfaqjes në sezonin 5, ajo ishte e martuar me ish-yllin e futbollit Kordell Stewart. Mirëpo, menjëherë pas kësaj, ajo përmes një postimi në rrjetet sociale zbuloi se ai po divorcohej prej saj. Fejesa e saj me ish të fejuarin Dennis McKinley përfundoi për shkak të tradhtisë së tij, dhe pavarësisht se kishin një fëmijë së bashku – vajzën e tyre 4-vjeçare, Pilar Jhena McKinley – lindja çoi në betejën e Williams Guobadia me depresionin pas lindjes.

“Unë jam marrë me shumë gjëra të ashpra në shfaqje,” tha Williams Guobadia për PEOPLE. “Dhe unë kam qenë atje në fillim të çdo sezoni për të filmuar, me kamerën të ndezur. Pra, jo, kjo nuk kishte të bënte me këtë.”

Kordell Stewart

Në atë kohë, Porsha zbuloi se ajo kishte marrë vendimin për t’u larguar nga RHOA për sezonin 14 disa muaj më parë.

“Unë kisha vendosur tashmë se ishte koha që unë të largohesha të paktën gjashtë muaj përpara se t’i tregoja ndonjë prej drejtuesve se çfarë do të bëja – dhe shumë kohë përpara se të takohesha me burrin tim tani,” thotë ajo. “Po mbusha 40 vjeç, po arrija shenjën time 10-vjeçare në shfaqje dhe më duhej thjesht të rivlerësoja se ku isha dhe çfarë doja plotësisht nga jeta ime. Kështu që nga erdhi ai vendim.”

Amvisat e vërteta të Atlantës mund të transmetohet i plotë në Peacock.