Porsha Williams dhe Phaedra Parks janë akoma miq?

Klea

Porsha Williams dhe Phaedra Parks janë akoma miq?

Shikuesit Real Housewives of Atlanta shikuan Porsha Williams' miqësi me Parqet Fedra shpërthejnë gjatë ribashkimit të sezonit 9. Phaedra u demaskua si burimi i thashethemeve që Porsha përhapi për Kandi Burruss dhe bashkëshortin e saj, Todd Tucker. Porsha pretendoi se çifti dyshohet se kishte planifikuar ta drogonte dhe ta sulmonte seksualisht.

Pas kësaj, Fedra humbi pjeshkën dhe miqësinë me Porshën. Por tani Porsha po xhiron për Sezonin 16 të RHOA, ndërsa Phaedra është pjesë e kastit të Married to Medicine. Një rilindje Bravo për të dyja zonjat.

Porsha dhe Fedra janë miqësore?

Por a kanë një lidhje tani dyshja, më parë me nofkën “Frick dhe Frack”? Porsha foli për marrëdhënien e saj me Phaedrën gjatë një Amazon Live së fundmi. “Ishte shumë qesharake sepse pak më herët po flisja për Phaedra Parks sepse kemi të njëjtin grimier. Dhe unë thjesht po thosha se sa të ngjashëm jemi – vetëm duke menduar, si, ne duam të njëjtin grim, duam që flokët tanë të jenë të njëjtë, “shpjegoi Porsha. “Ne të dy jemi nga Jugu. E dini, ajo është një bukuroshe jugore, dhe ndihem sikur jam një bukuroshe jugore.”

Ish-të dashurit kishin vendosur të punonin për miqësinë e tyre dhe merrnin pjesë në ceremoni për të inkurajuar dhe mbështetur njëri-tjetrin. “Dhe, po, patjetër që i kam dërguar mesazhe herë pas here. E dini, ajo është shumë, shumë e zënë… Unë jam vërtet i zënë. Unë kam shumë gjëra në jetën time, ajo ka shumë që po ndodh”, ka thënë Porsha.

“Disa miqësi, nuk duhet të flasësh me dikë çdo ditë. Fjalë për fjalë, unë fola me të një ditë tjetër në telefon dhe do të kishit menduar se folëm një ditë më parë,” tha nëna e njërit prej tyre. “Dhe këto janë llojet e miqësive që duhet t'i çmoni. Lloji i njerëzve që mund t'i telefononi dhe të arrini… 'Le të hyjmë në kiki. Le të shijojmë marrëdhënien”, shtoi ajo. Jam i habitur që miqësia e tyre mund ta kapërcejë një tradhti të tillë.

Porsha është gjithashtu e emocionuar që do të kthehet në RHOA. “Të gjithë ka përvojat e veta,” tha Porsha, “dhe kjo është përvoja ime. Thjesht dua të jem sa më e sinqertë – mendoj se fansat dhe mbështetësit e mi më kanë ndjekur sepse jam shumë transparente… Jam e emocionuar të ndaj sërish jetën time si grua”, shtoi ajo. “Unë mendoj se historia ime ishte pak e paplotë kur u largova.”

Mund të shikoni The Real Housewives of Atlanta duke transmetuar në Peacock.