Podkastet më të mira Bravo

Klea

Podkastet më të mira Bravo

Nuk mund të ngopeni kurrë me Bravoverse, kështu që kur seriali juaj i preferuar si Real Housewives ose Vanderpump Rules aktualisht po xhirohet, është mirë të dini se ka podkaste që mund të ndihmojnë në kontributin tuaj Bravo varësia.

Disa prezantues intervistojnë yjet më të nxehta, sjellin pamjen e tyre të çuditshme ose prishin dramën me burime nga prapaskenat. Cilado qoftë zgjedhja juaj, dëgjimi i opinioneve të tjera për serialin që ju pëlqen është gjithmonë argëtues. Në vitet e fundit, podkastet janë bërë një burim i ri argëtimi për fansat e Bravo, të cilët vazhdimisht dëshirojnë dramën.

Shikoni What Crappens

Personalisht, m’u desh pak kohë për t’u futur në grupin e podcast-it, por falë mikut tim po aq të fiksuar pas Bravo, unë jam një fans. Titulli i emisionit është një tundim i ashpër për të Shikoni What Happens Live, dhe shumë është përhapur gjatë këtij podcast.

Tema është gjithçka Bravo dhe është pothuajse Graali i Shenjtë për fansat e Bravo që duan të jenë të përditësuar për të gjithë dramën. Prezantuesit Ben Mandelker dhe Ronnie Karam e dinë gjithashtu historinë e tyre, gjë që është e mrekullueshme, veçanërisht kur je një fans që harron atë që ndodhi pesë sezone më parë. Dyshja shpesh ftojnë disa lojtarë të mëdhenj në forumin e tyre.

Realiteti me Mbretin

Prezantuesi, Carlos King, u emërua numri 18 në Hollywood Reporter për Producentët më të Fuqishëm në Televizionin e Pashkruar, kështu që podkasti i tij ia vlen të akordohet. Carlos kohët e fundit bisedoi me OG-në e Shtëpisë Reale të Atlantës, NeNe Leakes, dhe është i famshëm për marrjen e të gjithë çajit që derdhin amvisat.

Ky podcast i veçantë hedh një vështrim të brendshëm në disa nga momentet më ikonike të rrjetit dhe ekskluziviteteve, duke përfshirë zënkat. Pjesa më e mirë e këtij podkasti është se përpara se të fillonte shfaqjen e tij, Carlos punoi në RHOA për katër vjet dhe Real Housewives të New Jersey për tre vjet, kështu që ai e di se si bëhen salsiçet (ose amvisat). Natyrisht, Carlos ka përcaktuar njohuritë e botës Bravo dhe është si një enciklopedi njohurish për dëgjuesit.

Gjithçka ikonike me Danny Pellegrino

Personalisht, më pëlqen gjithçka ikonike, sepse Danny më rikthehet në vitet e mia të adoleshencës në vitet 2000, kur Jessica Simpson e lidhi zemrën me SNL, duke dëshmuar se Nick Lachey ishte më i vogli nga të dy, ose kur Rosie O’Donnell përdorte lodrat e Koosh. audiencën e saj. Duke kaluar kujtimet e mia nga Lisa Frank, Danny gjithashtu ofron një hit të Bravo dhe së fundmi intervistoi Tamra Judge për sezonin më të ri të Real Housewives të Orange County. Humori i mprehtë i Danny e bën këtë podcast një kënaqësi për t’u ndjekur.

Së bashku me ndjenjën e tij të trillit, Danny shpesh ka disa goditje të rënda gjatë segmenteve të tij të intervistës, të cilat përfshijnë yjet e Vanderpump Rules, Drew Barrymore dhe Idina Menzel. Fakt argëtues—Danny ka një marrëdhënie pune me Tom Sandoval dhe Ariana Madix, pasi ai ndihmoi në bashkëautorin e librit të tyre të koktejit, Fancy AF Cocktails.

Jeta e realitetit me Kate Casey

Podkasti i Kate Casey më jep jetë, pasi ajo ofron një segment Bravo Breakdown që shpjegon gjithçka që ndodhi gjatë javës në Bravosferë. Nëse ju ndodh që të keni një javë të zënë duke punuar dhe duke qenë një i rritur (e di, ajo), ajo lidh gjithçka në një hark të bukur, në mënyrë që të mos jeni në dalje.

Kate i shton një dimension të ri podcast-it të saj duke intervistuar edhe producentët e Bravo, në mënyrë që fansat ta shohin dramën nga një kënd tjetër. Fansat mund të kapin intervistat e Kate katër herë në javë, kështu që gjithmonë ka diçka për të dëgjuar, pavarësisht se çfarë po ndodh.

Kokteje dhe thashetheme

Ky podcast filloi si një llogari e fansave të Bravo, me drejtuesit, B dhe Amanda, duke qenë fansa të mëdhenj të shfaqjeve të rrjetit. Kur dëgjon këtë podcast, të duket sikur po shoqërohesh me një mik të vjetër, pasi dyshja kanë një raport të shkëlqyer me njëri-tjetrin.

Së fundmi, podkasti preku dosjen e dytë të divorcit të Kim Zolciak Biermann dhe Kroy Biermann dhe intervistën e Rachel Leviss. Zonjat gjithashtu bisedojnë për lajmet e realitetit televiziv dhe artikujt e verbër të famshëm.