PK Kemsley u dallua pa unazë martese pasi Dorit vuri në dyshim martesën

Klea

PK Kemsley u dallua pa unazë martese pasi Dorit vuri në dyshim martesën

Problemet martesore duket se janë të shfrenuara në The Real Housewives of Beverly Hills. Së pari, Kyle Richards dhe Mauricio Umansky u ndanë. Pastaj, Dorit Kemsley diskutoi për betejat e saj martesore me PK Kemsley në emision.

Çifti është përballur shpesh me probleme financiare. Në tetor 2023, PK i detyrohej afërsisht 1 milion dollarë IRS. Një tjetër gjë me të cilën dyshja është bërë rehat? Thashethemet se martesa e tyre ka skaduar. Po atë muaj, Dorit dhe PK mohuan se ishin ndarë rrugët e tyre.

Dhe tani, shikimi i gishtit të zhveshur të PK-së ka ndezur më shumë thashetheme për telashe në parajsën martesore. Faqja gjashtë ka lugën.

PK është parë pa unazën e tij të martesës në Los Angeles. Ai u takua me autoren Sadie Turner për drekë. PK është parë duke pirë një cigare dhe duke mbajtur telefonin e tij, me të dyja duart e tij të dukshme. Përkthim: Gishti i unazës së PK-së ishte lakuriq në publik. Dyshja darkuan jashtë “për orë të tëra”.

Së fundmi, Dorit shprehu shqetësimet e saj për martesën e saj gjatë finales së sezonit 13 RHOBH. “Unë e dua burrin tim, por thjesht shpresoj se përfundimisht diçka mund të ndryshojë, sepse kam momente kur shqetësohem, a do të mund të qëndrojmë bashkë?” komentoi ajo. “Pavarësisht se sa shumë përpiqem, duket se ai kurrë nuk do të më marrë seriozisht dhe do të jetë aq i pranishëm sa kam nevojë për të kur kam nevojë për të, dhe ndoshta ai nuk do të ndryshojë kurrë, por a duhet të pranoj që ai do të jetë? t?” tha Dorit. “A mundem? Une nuk e di.”

Dorit vuan nga PTSD, e cila është rezultat i një pushtimi të tmerrshëm në shtëpi. Doriti u mbajt nën kërcënimin e armës kur ajo ishte vetëm me dy fëmijët e tyre. Kështu, gjatë sezonit, PK u takua me Doritin dhe terapistin e saj për të diskutuar simptomat e saj. Dhe ai ishte egoist, si zakonisht.

“Ka elementë që unë i kuptoj. Ka edhe elementë që unë nuk i konsideroj si PTSD – – nuk i konsideroj”, tha PK. “Unë mendoj se ata janë më të neveritshëm.” Epo, nëse dikush e di për të qenit i neveritshëm, do të ishte PK.

Për më tepër, ai e quajti gruan e tij “mirëmbajtje të lartë”. Dorit vuri në dukje se PK ishte bërë “e keqe” dhe “më e ashpër” gjatë viteve të fundit.

Le të shpresojmë që unaza e PK-së ishte duke u pastruar, riparuar ose ndryshuar përmasat.

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën, më 6 mars në 8/7c në Bravo.