PK Kemsley akuzohet se ka shpenzuar mbi 1 milion dollarë gjatë Fling

Klea

PK Kemsley akuzohet se ka shpenzuar mbi 1 milion dollarë gjatë Fling

Rachel Uchitel po derdh çajin dhe po e ndan me të Paul “PK” Kemsleytani bashkëshorti i yllit të Real Housewives of Beverly Hills, Dorit Kemsley, dhe se ai shpenzoi “mbi një milion dollarë” për të blerë alkool në ish-klubet e saj të natës.

Prezantuesja dhe menaxheri i mëparshëm i klubit të natës, tani korrespondente televizive, u hap me David Yontef në podkastin e tij Behind the Velvet Rope, ku foli për mënyrën se si ajo dhe PK u takuan, zakonet e tij të shpenzimeve dhe çfarë i pëlqente më shumë tek ai.

Me rrjedhje të lirë

Rachel ndau në podcast se ajo u takua për herë të parë me PK kur ai ishte në procesin e divorcit nga gruaja e tij e parë, Loretta Gold. Menaxheri i muzikës filloi të vizitonte klubet që Rachel drejtonte në Las Vegas dhe New York City dhe u bë një klient i shquar i shërbimit të shisheve.

PK shkonte në klubet e saj të natës me miqtë dhe klientët nga Nju Jorku, Londra dhe Dubai dhe shpenzonte para duke i argëtuar me ndihmën e Rachel. Marrëdhënia e tyre filloi si thjesht profesionale dhe përfundimisht u kthye në miqësi gjatë harkut prej një viti, megjithëse ajo tha se ai vazhdonte të përpiqej të dilte me të, edhe nëse ajo nuk ishte e interesuar.

Përfundimisht, Rachel tha se PK u bë klienti i saj numër një i shërbimit të shisheve dhe ai filloi të hidhte sasi të mëdha në shërbimin e shisheve të natës, duke përfshirë deri në 250,000 dollarë kur ajo punonte në klubin e natës në Vegas Tao.

“Ishte një punë e madhe,” ndau ajo. “Ishin paratë më të shumta që dikush kishte shpenzuar ndonjëherë në një tavolinë në një mbrëmje.”

Ndërsa punonin së bashku, Rachel kultivoi marrëdhënien dhe miqësinë e tyre dhe fitoi besimin e tij, duke e shtyrë atë të shpenzonte edhe më shumë para në klubet e saj për të mbajtur rrjedhjen e alkoolit, duke filluar nga 75,000 deri në 400,000 dollarë në klube nga Vegasi në Nju Jork. “Ai po hidhte para në pistën e vallëzimit dhe po blinte shishe të gjithë dhomës,” tha ajo.

Ajo tregoi se PK u bë e njohur si një nga shpenzuesit më të mëdhenj në institucionet e saj dhe shpenzoi kumulativisht mbi një milion dollarë për alkool kur ishte me të.

Më shumë se thjesht një shpenzues i madh

Ajo shtoi se u rrit në kujdesin e thellë për të gjatë kësaj kohe dhe e shihte atë si më shumë sesa thjesht një shpenzues i madh. “Unë e mbrojta atë dhe kujdesesha për të si person,” tha ajo.

Përfundimisht, ndërsa miqësia e tyre u thellua, ajo nuk e pa atë për mënyrën se si dukej, por përkundrazi vlerësoi se si e bëri të ndihej. Ajo shpejt ra në dashuri me të dhe filloi të takohej me të në distancë.

“Ai është një djalë i mrekullueshëm,” tha Rachel. “Ai është argëtues dhe i shoqërueshëm, dhe kur ecën në dhomë, gjithçka është më emocionuese sepse ai është përreth. Gjërat intime nuk janë aty ku ai performon më së miri, por personaliteti i tij është kaq tërheqës dhe i mrekullueshëm.”

Mjerisht, nuk ishte menduar të zgjaste, megjithatë, dhe ndërsa Rachel nuk zbuloi saktësisht se kur ajo dhe PK ndaluan së takuari njëri-tjetrin, ajo ndau se ai bëri kërkesë për falimentim “disa shpejt pas kësaj”.

Morali i historisë është ndoshta mos shpenzoni 1 milion dollarë për shërbimin e shisheve.