Pjatat e Kathy Hilton në Kyle Richards, Morgan Wade

Klea

Pjatat e Kathy Hilton në Kyle Richards, Morgan Wade

Duket se për momentin përçarja mes motrave është zgjidhur. Kyle Richards pësoi një pengesë me motrën e saj, Kathy Hilton pas sezonit 12 të The Real Housewives of Beverly Hills. Ribashkimi ishte veçanërisht i vështirë për t’u parë për këdo me ndjeshmëri të një dinamike të vështirë mes motrave.

Në dukje, grindja ndikoi te Kyle. Por ajo dhe Kathy janë në një vend më të mirë tani, pasi kaluan kohë në festën e Krishtlindjeve të familjes Hilton së fundmi. Dhe si e tillë, duket se ylli i RHOBH nuk ka marrë kohë për të prezantuar motrën e saj me të dashurin e saj Morgan Uejd.

Thashethemet kanë qarkulluar prej muajsh për lidhjen e Kyle me këngëtaren e muzikës country. Pyetja është nëse është më shumë se thjesht një miqësi platonike. Kathy nuk i shtoi asgjë asaj bisede, por përmendi në një intervistë të fundit opinionin e saj të përgjithshëm pozitiv për Morgan.

Kathy “i pëlqen vërtet” Morgan

“Ata janë miq shumë të mirë,” tha Kathy për Extra. Me sa duket, dyshja ndajnë disa përvoja më të rënda të jetës me të cilat u lidhën.

“Morgan iu nënshtrua mastektomisë dhe nëna ime kishte kancer të gjirit. Kyle i pëlqente shumë muzika e saj dhe duke dëgjuar se çfarë po kalonte, ata klikuan, “shpjegoi alumi i RHOBH.

Një tjetër ngjashmëri mes Kyle dhe Morgan është se asnjëra nga partitë nuk pi.

“Morgan është esëll dhe Kyle vendosi të mos pinte më, kështu që mendoj se ata kanë pasur një ndikim vërtet të mirë te njëri-tjetri dhe mendoj se po kënaqen me njëri-tjetrin”, tha Kathy.

“Dhe kjo është gjithçka që di,” shtoi ajo.

Së fundmi, Kathy priti Kyle dhe Morgan në shtëpinë e saj. Muzikanti solli një artist tatuazhesh në mënyrë që matriarku Hilton të mund të merrte pak bojë.

“Kyle solli Morganin dhe ne kaluam shumë kohë së bashku. Më pëlqen vërtet, shumë”, shtoi Kathy.

Kathy gjithashtu zgjodhi të bënte një tatuazh për nder të pajtimit të saj me Kyle.

“Doja të bëja diçka dhe të lidhem, kështu që bëmë të preferuarin tim, që është një tërfil me katër fletë, kështu që është i veçantë,” tha ajo.

“Gjithçka që dua që ajo të jetë është e lumtur,” shtoi Kathy. “Fëmijët janë më të rëndësishmit, mbesat e mia, dhe Kyle meriton të jetë i lumtur, ajo është një nënë e mrekullueshme dhe një grua e mrekullueshme, ajo meriton të jetë e lumtur, ajo ka punuar shumë.”

Kapni The Real Housewives of Beverly Hills, të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.