Pjatat e Jesse Solomon të Summer House në West dhe Ciara

Klea

Pjatat e Jesse Solomon të Summer House në West dhe Ciara

Shtëpi verore fansat në dukje janë duke u mbështetur njëzëri Ciara Miller dhe West Wilson. A mund të jetë ai zotëria i durueshëm që modelja profesioniste ka pritur pas një sërë fatkeqësish takimesh që përfshinin playboy-in e Southern Charm Austen Kroll?

Është për shkak të së kaluarës së saj që Ciara po ecën ngadalë dhe me kujdes. Dyshja nuk kanë qenë intime, dhe vendasja nga Misuri është duke parashikuar dhe duke qenë shumë e respektueshme. Por dyshja nuk mund të mbanin duart nga njëri-tjetri në festën me temë Alien/Extra-Terrestrial.

Pa ndonjë përditësim mbi bashkimin e mundshëm në kohë reale, fansat e Shtëpisë së Verës kanë mbetur me informacione të reja rreth asaj që po ndodh mes yjeve të tyre.

Jesse thotë se “marrëdhënia përparon mirë” gjatë pjesës tjetër të sezonit 8 të Summer House

E preferuara e fansave të rinj Jesse Solomon dha një intervistë me Hollywood Life për të ngacmuar atë që po ndodh midis Ciarës dhe West.

“Unë mendoj se në këto reality show, marrëdhëniet janë historitë më të mira, sepse me të vërtetë mund t'i shohësh njerëzit të prekshëm dhe të kujdesen për njëri-tjetrin,” shpjegoi Jesse. “Mendoj se mund ta shohësh këtë anë tjetër të Ciarës, ku ajo është e mahnitur për Westin dhe kështu, vajzat mund ta imagjinojnë veten në të njëjtën mënyrë. West është kaq qesharak dhe i lezetshëm, i këndshëm dhe i ëmbël. Mendoj se është e vështirë të mos i pëlqesh. Ata janë të mahnitshëm.”

Jesse preku se si erdhën komentet e Paige DeSorbo për Westin për mbrojtjen e zemrës së shoqes së saj. Dhe ai ngacmoi se fansat do të jenë të kënaqur me kontekstin.

“Unë mendoj se gjërat janë mjaft të qetë mes tyre,” zbuloi ai. “Marrëdhënia e tyre përparon mirë gjatë gjithë verës. Unë mendoj se si shoqja më e mirë e çdo vajze, ajo do të jetë si në një moment, 'Mos u tallem kurrë për shoqen time'. Ju duhet të shikoni dhe të shihni se çfarë e bën atë ta thotë këtë, por do t'ju pëlqejë. Kjo është gjithçka që mund të them.”

Jesse do të përballet me shumë dramë legjitime ndërsa sezoni përparon me shqetësime shëndetësore.

Summer House vazhdon të enjten në orën 9/8c në Bravo.