Phaedra Parks

Klea

Phaedra Parks tërheq një të shpejtë për fansat e ‘Martuar me Medicine’, ajo ende gënjen!

Phaedra Parks tërheq një të shpejtë për fansat e ‘Martuar me Medicine’, ajo ende gënjen!

Në një zbulim befasues, duket se Parqet Fedra ka mashtruar edhe një herë fansat e Bravo, duke vazhduar një model mashtrimi dhe të pavërtetash, pas daljes së saj nga Amvisat e vërteta të Atlantës.

Parqet Fedra

Parqet Fedra do të bëjë debutimin e saj në sezonin e dhjetë të I martuar me Mjekësinë Javën e ardhshme dhe fansat më në fund do të takojnë të dashurin e saj misterioz, Dr. O. Megjithatë, ajo “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” Alum ngacmoi një romancë aktuale me një mjek tjetër, përpara premierës së sezonit 10.

“Duhet të shikoni për të parë se çfarë ndodh,” Fedra tha në podkastin Reali-Tea të Page Six. “Por po, mund të jetë edhe një mjek tjetër që shfaqet në foto. Dashuria është në ajër, zemër!”

Parqet Fedra

Fedra mbetet e dashur për ish-in e saj pavarësisht vendimit të saj për t’u ndarë nga kardiologu pediatrik.

“Dr. O është padyshim një nga burrat më të shkëlqyer që kam takuar dhe takuar ndonjëherë në jetën time. Unë nuk kam qenë i njohur për lidhjet me burrat më të zgjuar, por ai është padyshim super i zgjuar, “tha ajo.

Parqet Fedra

Ylli i realitetit shtoi për ish-in e saj jashtë shtetit: “Ai është një kardiolog, ai është një byrek i ëmbël”.

Fedra ruajti detajet e ish-romancës së saj kur u bashkua zyrtarisht me kastën e Bravo, si martesa e saj me ish-burrinApollo Nida, u theksua shpesh gjatë kohës së saj në RHOA. Fedra dhe Apollo ndajnë dy djem, Ayden, 13 vjeç dhe Dylan 10 vjeç.

Parqet Fedra

Në maj 2014, Apollo u deklarua fajtor për komplot për të kryer mashtrime me postë, tela dhe banka dhe u dënua me tetë vjet burg. Apollo u lirua nga burgu në korrik 2019 dhe kaloi kohë në një shtëpi në Filadelfia në gjysmë të rrugës përpara lirimit të tij zyrtar nga paraburgimi federal, më 26 nëntor 2022.

“Televizioni nuk ka qenë më i miri në marrëdhënie,” vuri në dukje avokati i argëtimit.

Parqet Fedra

Fedra ndau se takimi brenda komunitetit mjekësor ka qenë pikërisht ajo që urdhëroi mjeku.

“Për shkak se tipi im definitivisht nuk më ka funksionuar në të kaluarën, më është dashur të bëj disa rregullime,” shpjegoi ajo.

Ajo vazhdoi – “Ajo që më pëlqen te mjekët është se ata janë të zgjuar dhe nëse keni një atak në zemër – më duket se i dua kardiologët – ata padyshim mund t’ju ​​ringjallin dhe ata e dinë CPR”.

Parqet Fedra

I riu i M2M vuri në dukje: “Dhe nuk duhet të shqetësoheni se mos sëmureni dhe vdisni në shtëpi, sepse nëse jeni pranë një mjeku, ata janë trajnuar për t’ju shpëtuar.”

Avokati e etiketoi një partneritet avokat-mjek si “qëllime karriere”.

“Mjekët janë padyshim të zgjuar. Bisedat janë të ndryshme dhe qëllimet janë padyshim të ndryshëm.” Fedra tha. “Kush nuk i pëlqen ‘The Cosbys’? Pra, kjo ishte marrëdhënia përfundimtare mjek-avokat.”

Parqet Fedra

Nëna e dy fëmijëve ndan një miqësi me pjesën më të madhe të sezonit 10 “I martuar me mjekësinë” të hedhura, duke përfshirë Quad Webb dhe Heavenly Kimes.

Kasti i sezonit 10 përfshin Fedra, Kimes52, Webb, 44, Dr. Jackie Walters, Dr. Simone Whitmore, Toya Bush-Harris, Lateasha Lunceford, dhe hidhni “mik”, Dr Alicia Egolum.

Ylli i Bravo gjithashtu bëri një paraqitje në “Real Housewives of Dubai”, u shfaq në “The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ish-Wives Club” dhe do të shfaqet në sezonin 2 të “The Traitors” të Peacock.

“Është një bekim të jesh në gjendje të rishpikësh veten dhe të evoluosh, ndaj jam mirënjohëse që jam këtu në këtë moment,” tha ajo. “Është një vend i mrekullueshëm për të qenë.”

I martuar me Mjekësinë kthehet të dielën, 5 nëntor në orën 21:00 ET në Bravo.