Phaedra Parks Shades Dan Gheesling

Klea

Phaedra Parks Shades Dan Gheesling

Parqet Fedra ka qëndruar e prenotuar dhe e zënë mes punëve të saj si anëtare e kastit të Married to Medicine dhe yll i famshëm i Peacock’s Tradhtarët Sezoni 2.

Ky i fundit bashkon 21 të famshëm, duke i mbyllur në një kështjellë të Skocisë për një lojë plot strategji, tradhti dhe vrasje. Phaedra, e cila mori një rol si një nga Tradhtarët titullarë të serialit, ka mbajtur të argëtuar shumë nga fansat e serialit. Nga talljet e saj delikate, si: “O Zoti im. Foshnja e ëmbël, Jezusi – Jo Ekin Su [Cülcüloğlu]”, ndaj përballjes së saj epike me Dan Gheeslingku ajo copëton alumin e Big Brother për shkak se bën “shumë pak”, vëzhguesit e Bravo kanë jetuar për ardhjen e dytë të Phae pas daljes së saj të çrregullt Real Housewives nga Atlanta.

“Unë mendoj se thjesht kam dhuratën e gabit,” i tha ajo Bustle. Megjithatë, besoni apo jo, ylli i realitetit i kthyer në vrasës nuk e dinte se për çfarë kishte para se të pranonte thirrjen. “Nuk e kisha idenë se në çfarë po futesha”, zbuloi ajo. “Mendova se do të ecja nëpër një shkallë, jo aktivitete fizike dhe zihesha me njerëzit. U shndërrua në Dinasty meets Survivor.”

Phaedra është e përgatitur të kontrollojë Danin gjatë ribashkimit të ardhshëm të Tradhtarëve

Edhe pse shumë nga momentet e dashura të Phaedra-s gjatë sezonit 2 të The Traitors kanë qenë të lehta dhe argëtuese, fashionistes (dhe avokates praktikante) i është dashur të shfaqë anën e saj vdekjeprurëse në raste të rralla.

Bashkë yjet e saj panë paraqitjen e tyre të parë gjatë dëbimit të Danit në tryezën e rrumbullakët në një episod të mëparshëm, ku ajo e përplasi atë pasi u përpoq të zhvendoste fokusin tek ajo. Pra, si u ndje ajo që ishte subjekt i skemave të Danit?

“Isha shumë e zhgënjyer dhe e tronditur,” tha ajo. “Duke parë prapa, nuk e njihja atë dhe Parvatin [Shallow] po komplotonin kundër meje gjatë gjithë kohës. Mendova se ishin njerëz të mirë, por padyshim, ata nuk janë me karakter të mirë të krishterë. Mendova se ai ishte pak i çuditshëm. Ai thotë, ‘Unë ngas një furgon mallrash pa dritare.’ Kur dikush ju tregon se është i çuditshëm, më mirë t’i besoni.”

Në lidhje me ribashkimin e tyre të ardhshëm, çfarë mesazhi ka planifikuar Phae për të?

“Oh, zemër. Unë kam disa fjalë të zgjedhura. Më pas mund të më duhet të pendohem.”

Transmetoni episodet e reja të Tradhtarëve të enjteve në orën 21:00, vetëm në Peacock.