Caroline Manzo

Klea

Phaedra Parks pretendon se Brandi Glanville NUK KA R*PE Caroline Manzo, pretendon se ishte konsensual

Phaedra Parks pretendon se Brandi Glanville NUK KA R*PE Caroline Manzo, pretendon se ishte konsensual

Polemikat me sa duket mënjanuan transmetimin e Sezonit 5 të The Real Housewives: Ultimate Girls Trippas Brandi Glanville u akuzua se doli jashtë linjës me kolegun e tij, Caroline Manzo.

Parqet Fedra

Parqet Fedra mbrojti Brandi në BravoCon të shtunën, 4 nëntor, në komentet për Us Weekly.

“Absulutisht asgje [happened],” “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” Alum, 50, i tha mediumit kur u pyet për ndërveprimin e supozuar. “Pra, le të rrotullojmë kasetat! Unë isha atje dhe zemër, isha esëll. Esëll, esëll. Unë me të vërtetë nuk pi, kështu që i pashë të gjitha.”

Brandi Glanville

Në fund të janarit, burimet i thanë People se kasti i RHUGT po xhirohej në Marrakech, Marok, kur Brandi, 50, kaloi kufirin me alumin e “Real Housewives of New Jersey”, Caroline Manzo, 61, gjatë një feste. Nëna kontroverse e dy fëmijëve thuhet se e ka puthur disa herë partnerin e saj pa pëlqimin e saj, gjatë filmimit.

“Ishte e padëshiruar,” i tha gazetës një hajdut. “Dhe e Caroline shqetësimi për këtë çështje nuk dukej të ndalonte Brandi. Gjërat u përshkallëzuan dhe kufijtë fizikë dyshohet se u kaluan Caroline Manzo ndjeheshin serioze dhe të pakëndshme.”

Brandi Glanville

Në mars, Amvise të vërteta të Beverly Hills alum pohoi se si ajo dhe Karolina ishin “shumë të dehur” në momentin e ngjarjes.

“Unë mund të flas për çdo gjë që dua të flas,” Brandi ka shkruar në Twitter. “Ishte në fund të 18 orëve [work] një ditë në festën tonë të kërcimit të barkut dhe do të doja të shihja pamjet në të. … “Jam i sëmurë nga kjo rrëfim. Unë u punësova për një udhëtim të sezonit të dytë të vajzave, sepse atyre u pëlqeu ajo që bëra në sezonin e parë, më thanë të sillja festën ashtu si më parë dhe kjo ishte pikërisht ajo që bëra dhe u ndëshkova për të. Ndjehet si af–mbret i ngritur. Është BS dhe Caroline ishte mirë.”

Caroline Manzo

Karolina më vonë foli për episodin gjatë një paraqitjeje në prill në podcast “Two Ts In a Pod”. Ajo u tha nikoqirëve, Tamra Judge dhe Teddi Mellencamp, se sprova ishte “shumë traumatike”, por nuk ndau detaje specifike.

Caroline Manzo

e Fedras Përshkrimi i incidentit nuk përputhej me Brandi ose e Caroline version i ngjarjeve.

“Ishte një romancë Harlequin. Dashuria po fitonte, “I martuar me mjekesine” tha ylli. “Jam i emocionuar që të gjithë do ta shihni, sepse duhet ta shihni vetë – sepse ka qenë padyshim shumë i ekzagjeruar.”

Parqet Fedra

Ndërkohë që disa fansa kanë parashikuar që Bravo do të hedhë të gjithë sezonin, Fedra beson se sezoni 5 do të transmetohet.

“Shpresojmë se do ta shohim në krye të vitit,” tha ajo.

Andy Cohen dukej se ishte dakord gjatë diskutimit të panelit “Ask Andy” të së premtes në BravoCon.

Aventura e Marokut “Housewives” ishte planifikuar të transmetohej si Sezoni 4, por rrjeti së fundmi konfirmoi se arratisja e aktorëve “RHONY Legacy” do të transmetohej së pari.

Caroline Manzo

Sezoni i ardhshëm, i cili do të shfaqet “Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut” alume, Luann de Lesseps, Kristen Taekman, Kelly Killoren Bensimon, Ramona Singer, Sonja Morgan dhe Dorinda Medley, premierë të enjten, 14 dhjetor në Peacock.