Phaedra Parks negocion kthimin e amvisave të vërteta të Atlantës

Klea

Phaedra Parks negocion kthimin e amvisave të vërteta të Atlantës

Amvise të vërteta të Atlantës shap, Parqet Fedra, po kalon një moment tani. Ajo u bashkua me Married to Medicine gjatë sezonit 10 dhe po xhironte sezonin 11. Plus, ajo ishte e preferuara e fansave në sezonin 2 të The Traitors. Një grup i ri fansash përjetuan një Fedra të dyshimtë që ndante me mjeshtëri akuzat kundër saj në shfaqje. Pra, tani që Kandi Burruss është kthyer në pjeshkën e saj, a mundet Phaedra të kthehet në RHOA?

Së fundmi, Phaedra u ribashkua me ish-zotën e saj më të mirë të Atlantës, Porsha Williams, në speciale për 15 vjetorin Watch What Happens Live. Frick-dhe-Frack u kthyen, fëmijë! Dhe ata vodhën shfaqjen. Kjo thjesht shton spekulimet se Phaedra është gati të ngrejë më pas ekskluzivitetin e saj të mëparshëm.

Thuhet se Phaedra Parks është duke negociuar kthimin e saj në RHOA

Burimet thuhet se i thanë Lovebscott.com se Phaedra po përpiqet të negociojë një rikthim në Atlanta. Ka kuptim të përsosur pasi Kandi u largua nga shfaqja, dhe më pas Kenya Moore u pezullua mes asaj drame tronditëse me Brittany Eady. Pas pezullimit të saj, Kenia ose dha dorëheqjen ose u pushua nga puna. Nëse ndonjëherë shfaqja kishte nevojë për Fedrën, ndoshta është tani.

Çfarë po i pengon Fedrës dhe spektaklit ku ajo kaloi gjashtë sezone? Kthimi i saj dyshohet se pengohet nga kontrata e saj Married to Medicine. Ky raport në lidhje me kthimin RHOA të Phaedra nuk është konfirmuar.

Ndërkohë, Cynthia Bailey ishte vendosur të kthehej si mike e amvisave. Por sipas burimeve të brendshme, ajo ka filmuar “gjithnjë e më shumë” kohët e fundit. Dhe kjo është e barabartë me shumë më tepër sesa modelja pranoi të filmonte.

Ndërsa ne nuk e dimë nëse Cynthia do të rrëmbejë një pjeshkë për sezonin 16, shumë shikues shpresojnë që edhe Phaedra të jetë në përzierje. Ndoshta Cynthia, Phaedra dhe Porsha mund të kanalizojnë RHOA-n e vjetër dhe t’u japin fansave sezonin që ata kanë pritur.

Real Housewives of Atlanta po transmetohet në Peacock.