Phaedra Parks 'Ndihmon' Marlo Hampton për të shlyer rekordin penal

Klea

Phaedra Parks ‘Ndihmon’ Marlo Hampton për të shlyer rekordin penal

Ylli i Real Housewives of Atlanta Marlo Hampton’s dosjet kriminale janë diskutuar gjithmonë në emision. Bashkë yjet e saj e hijeshojnë për këtë. Dhe ajo u quajt një “ish-kundër” nga “ikona” Kenya Moore.

Marlo ngriti një akuzë për një grindje kur ajo ishte në kolegj. Ajo u arrestua edhe për mashtrim me çek. Në total, Marlo pozoi për shtatë foto. Dhe bashkë-yjet e saj në RHOA nuk e lanë kurrë të harrojë të kaluarën e saj.

Gjatë sezonit 15, Marlo zbuloi se donte të fshinte rekordin e saj. Vitin e kaluar, shtëpia e saj ishte thyer nga hajdutë të armatosur. Marlo do të donte që rekordi i saj të fshihej në mënyrë që të mund të blinte ligjërisht një armë. Ajo dëshiron të jetë në gjendje të mbrojë veten në shtëpi. Marlo është “Munty” për dy nipërit e saj, kështu që siguria është një prioritet. Courtney R. Rhodes planifikoi të ndihmonte Marlo.

Fedra është avokate, apo jo?

Marlo ende po përpiqet të fshijë rekordin e saj. Gjatë ribashkimit të sezonit 15, prezantuesi Andy Cohen e pyeti Marlon për pastrimin e rekordit të saj. “Po perpiqem. Është vetëm një proces pritjeje tani, dhe Fedra [Parks] madje po ndihmon gjithashtu, “tha Marlo.

Ndërsa Phaedra nuk është më afër rifitimit të një pjeshke, ajo iu bashkua kastit të Married to Medicine. Pra, Phaedra është ende në përzierjen Bravo, pak larg Kandi Burruss.

Po si po kalojnë nipat e saj? “Djemtë janë të mrekullueshëm. Michael është duke vozitur tani, “tha Marlo. “Ai sapo mori një makinë për ditëlindjen e tij të 16-të. Sapo festuam në Bahamas.”

Dhe Marlo është ende në lidhje me Scotley Innis. “Jemi mirë, thjesht po takohemi dhe po argëtohemi. Unë nuk kam takuar asnjë nga fëmijët e tij, ai nuk ka takuar asnjë nga fëmijët e mi. Ne thjesht po argëtohemi”, shpjegoi ajo.

Sigurisht, Andy pyeti nëse Marlo dhe Scott e kishin nënshkruar marrëveshjen. “Dmth, ju e dini që kam bërë seks me atë burrë!” Bërtiti Marlo.

Ribashkimi i Real Housewives of Atlanta, Pjesa 2 transmetohet të dielën, 10 shtator, në orën 20:00 EST në Bravo.