Kenya Moore

Klea

Phaedra Parks kthehet në ‘RHOA’ pas shkarkimit të Kenia Moore!

Phaedra Parks kthehet në ‘RHOA’ pas shkarkimit të Kenia Moore!

Lajm emocionues për Amvise të vërteta të Atlantës Tifozët! Parqet Fedra është në bisedime për t’u rikthyer më pas në emision Kenia Moore’s nisja.

Avokati, i cili u shfaq në serialin e realitetit Bravo nga sezoni 3 në 2010 deri në sezonin 9 në 2017, aktualisht është i angazhuar në diskutime me rrjetin në lidhje me sezonin 16, aktualisht në prodhim.

Parqet Fedra

Sipas Love B. Scott, i cili fillimisht raportoi zhvillimin, Phaedra Parks’ kontrata ekzistuese me Bravo’s I martuar me Mjekësinë paraqet pengesën kryesore për rikthimin e saj të mundshëm në Amvisat e vërteta të Atlantës. I martuar me Mjekësinë Sezoni 11 është gjithashtu aktualisht në prodhim.

Parqet Fedra

Raportet tregojnë se e Fedras kimia e vlerësuar shumë në ekran me rikthimin Amvisat e vërteta të Atlantës yll Porsha Williams gjatë speciales së fundit të 15 vjetorit të “Watch What Happens Live with Andy Cohen” ka intensifikuar interesin për rikthimin e saj.

Parqet Fedra

Fedra kthimi i mundshëm përkon me e Kenias largim i papritur nga Amvisat e vërteta të Atlantës gjatë xhirimeve të sezonit 16. Page Six e zbuloi këtë muajin e kaluar Kenia u pezullua për një kohë të pacaktuar pasi shkaktoi polemika në hapjen madhështore të sallonit të saj duke shfaqur postera që përshkruanin të sapoardhurin e serialit Brittany Eady dyshohet se është përfshirë në një akt komprometues.

Kenia Moore

Mësohet se kamerat po regjistronin ngjarjen ku ndodhi ngjarja, duke çuar në fillimin e hetimeve.

FedraNga ana tjetër, u përball me shkarkim nga Amvisat e vërteta të Atlantës për shkak të përfshirjes së saj në një skandal. Në ribashkimin e sezonit 9, ajo pranoi publikisht se kishte përhapur një thashetheme duke akuzuar yllin e saj. Kandi Burruss komplot për drogë dhe sulm Porsha.

Kandi Burruss

Kur pyeten për ofrimin e këshillave për Kenia, Fedra u përgjigj: “Ju ndoshta nuk do të dëshironit të dëgjoni këshillat e mia.”

Në lidhje me sezonin e ardhshëm të I martuar me Mjekësinë ajo la të kuptohet, “Do të jetë një sezon i jashtëzakonshëm. Quad (Webb) është kthyer, kështu që do të jetë interesante. (Lateasha) ‘Sweet Tea’ (Lunceford) është martuar me (ish-burrin e Webb) Dr. Gregory (Lunceford), kështu që natyrisht, ju do të shihni dinamikën me Katër dhe Çaj i ëmbël. Do të jetë emocionuese me disa angazhime shumë të egra.”

Lateasha Lunceford

Kenia u përball me përfundimin zyrtar gjatë xhirimeve të sezonit 16 pasi ajo qarkulloi foto intime të një anëtari të kastit. Ky vendim pasoi me shpejtësi pezullimin e saj fillestar, i cili u ngrit kur detajet e veprimeve të saj u bënë publike.

Kenianjë anëtar i kastit për një kohë të gjatë i Amvisat e vërteta të Atlantës, u shkarkua zyrtarisht pas një skandali me fotot intime të një anëtari të ri të kastit. Ky vendim vjen vetëm dy javë më pas Kenia u përball me pezullimin fillestar pas zbulimeve për veprimet e saj.

Kenia Moore

Debati shpërtheu kur u zbulua se Kenia kishte shfaqur foto intime të Brittany Eadynjë shtesë e fundit në Amvise të vërteta të Atlantës aktorët, gjatë një ngjarje të filmuar. Incidenti tërhoqi shpejt vëmendjen e gjerë, duke çuar në e Kenias pezullim nga shfaqja.

Brittany Eady

Burime pranë prodhimit kanë konfirmuar tashmë se rrjeti ka zgjedhur të shkëpusë të gjitha lidhjet me të Kenia. Jo vetëm që i është ndaluar të xhirojë pjesën e mbetur të sezonit aktual, por po bëhen përpjekje për ta hequr atë tërësisht nga pamjet që tashmë janë xhiruar për sezonin 16. Qëllimi është që ajo të mos shfaqet në asnjë episod.

Kenia Moore

Ndryshe nga raportet e mëparshme që sugjeronin negociata të mundshme, nuk ka pasur diskutime mes tyre Kenia dhe rrjetit në lidhje me rikthimin e saj për sezonet e ardhshme apo ndonjë projekt tjetër. Burimet kanë theksuar se diskutime të tilla nuk priten, duke shënuar një përfundim përfundimtar të qëndrimit të Moore në emision.

Brittany Eady

e Kenias Largimi nga puna përfaqëson një ndryshim të rëndësishëm për serialin, i cili shpesh është mbështetur tek ajo për disa nga momentet më të paharrueshme. Vendimi për të ndërprerë lidhjet nënvizon tërësisht qëndrimin e rrjetit për seriozitetin e incidentit.

Ndërsa rrjeti përballet me kompleksitetin e redaktimit Kenia jashtë sezonit 16, fansat mbeten të pyesin për implikimet për dinamikën dhe historinë e shfaqjes në sezonin e ardhshëm. Ndërkohë, Brittany Eadynë qendër të polemikave, ka të ngjarë të jetë një pikë qendrore në dramën e shpalosur të sezonit 16.