Phaedra Parks dhe CT Tamburello do të ishin një çift perfekt

Klea

Phaedra Parks dhe CT Tamburello do të ishin një çift perfekt

Unë kam qenë gjithmonë një fans i CT Tamburello. Ndërsa do të doja të mund ta mohoja se nuk ishte sepse ai është absolutisht i mrekullueshëm, është gjithashtu sepse ai është i vetmi vendas në Boston, theksin e të cilit mund ta toleroja pa më bërë të dëshiroj të mbuloja veshët. Parqet Fedranga ana tjetër, është Amvise të vërteta yll se pjesa tjetër e Tradhtarët po mësojnë të mos ngatërrohen. Së bashku, këta të dy bëjnë një aleancë djallëzore në lojë dhe ndoshta në jetë, edhe nëse njëri është besnik dhe tjetri tradhtar.

Për sezone, unë kam vazhduar me historinë e CT, veçanërisht kur ai ishte me të Diem Brown, shpesh herë e gjej veten duke u përpjekur për të gjatë çdo udhëtimi. Ai është qesharak dhe i zgjuar. E kam përmendur nxehtë? Në thelb një pjatë totale. Phaedra gjithashtu ka pasur një aventurë dashurie, duke përfshirë një martesë me Apollo Nida duke treguar edhe anën e saj të pambrojtur. Nëna e dy fëmijëve është një ngacmuese dhe fare mirë mund të jetë një partnere perfekte për kampionin e The Challenge. Pra, pas disa komplotesh, mendoj se është koha që Phedra dhe CT t’i jepet fundi i tyre i lumtur.

CT është divorcuar së fundmi

Kur shikuesit e The Challenge mësuan se CT më në fund ishte hequr nga tregu, ne u shkatërruam. Por pasi u martuan me Lilianet Solares në vitin 2018, çifti filloi të kishte një lidhje të vazhdueshme. Në nëntor 2023, dyshja u nda dhe kështu pasoi një divorc i hidhur. Pas disa muajsh grindje, të dy më në fund kanë finalizuar dhe kanë rënë dakord të ndajnë kujdestarinë e djalit të tyre, Christopher.

Gjatë divorcit, CT shkroi në “Storiet” e tij në Instagram për të treguar se ishte i shpenzuar emocionalisht dhe i lodhur duke u tërhequr zvarrë nëpër baltë nga ish-i i tij. Sipas veteranit të The Challenge, ai i dha gruas së tij gjithçka, por dashuria nuk mjaftoi. Deklarata theu zemrat e ndjekësve të cilët ende mendonin se dikush i tij i veçantë ishte atje.

Fedra është në kërkim të dashurisë

Lidhja e dashurisë së avokatëve me Apollon ishte toksike dhe nëna e dy fëmijëve u mjaftua pasi burri i saj ishte përfshirë në aktivitete të paligjshme. Pas vetëm pesë vitesh martesë, ylli i Real Housewives mori vendimin për të paraqitur kërkesën për divorc, por nuk arriti një zgjidhje deri në vitin 2017. Divorci ishte zhgënjyes, për të thënë të paktën. Por Phaedra ka lëvizur që atëherë dhe aktualisht është në kërkim të një burri të ri. A mund të jetë CT?

Pse ata do të ishin një “ajo”” bashkëpunëtor

Phaedra dhe CT janë fjalë për fjalë romanca më e lezetshme e çiftit të Tradhtarëve të të gjitha kohërave! Edhe pse jam pothuajse pozitiv që CT nuk është goditur ende nga shigjeta e Cupidit, po ndjej se dashuria mund të jetë në ajër. Të dy kanë fëmijë dhe kanë kaluar nëpër divorce mjaft të çrregullta, kështu që do të ishte e lehtë të lidhesh me këtë. Të dy janë yje profesionistë të realitetit për të jetuar; ndërsa të tjerët mund ta shihnin atë stil jete një sfidë, këta të dy nuk do ta bënin. Aktualisht, kjo është më shumë se gjysma e arsyes që unë po akordoj në The Traitors çdo javë, pasi është romanca për t’u parë.

Një episod tregoi CT që ndihmonte me gallatë Phaedrën përtej pragjeve të shpejta, dhe dyshja madje duke u mbajtur për dore në ecjen në natyrë. Unë nuk kërkoj shumë, por kam nevojë për perënditë e TV që të bëjnë përpjekjet e tyre për të realizuar këtë romancë. Phaedra e ka bërë të njohur epshin e saj gjatë gjithë serialit dhe madje e ka quajtur CT-në e saj “Babi i Kalasë” ndërsa ishte në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt. Gjatë sfidës së thirrjes së shpendëve, Phaedra vuri në dukje, “Unë thjesht adhuroj CT. Ai është kaq budalla.”

Të dyja japin energji për fëmijën e vogël, gjë që mendoj se mund të bëjë një ndeshje të lezetshme. Guxoj të them se isha xheloze për Fedrën në kalimin e lumit, sepse ajo po mjelte duke u mbajtur në ato krahë të fortë për gjithçka që ia vlente. Nënkomploti po më jep jetë me trendin e #PhaCT. Nuk është aspak për t’u habitur që zonjat e Tradhtarëve janë të gjithë të dashuruar me CT, veçanërisht pasi e kanë parë atë në TV për 20 vitet e fundit. Është diçka e tij. Edhe pse CT ende nuk ka shpërthyer mbi Fedra, shpresoj që të vijë koha kur ai të tregojë se si ndihet ndaj saj.