Phaedra Parks debuton në Teaser Married to Medicine

Klea

Phaedra Parks debuton në Teaser Married to Medicine

eshte zyrtare – Parqet Fedra po vjen në I martuar me Mjekësinë kur kthehet në Bravo për sezonin 10.

Tani, të gjithë e dinë se ky mund të ketë qenë sekreti më i ruajtur në historinë e Bravo. Lajmet për kërcimin e Phaedrës nga Housewives në M2M kanë qarkulluar për muaj të tërë. Të gjithë e dinim se kjo po vinte, por tani që Bravo sapo na dha pamjen tonë të parë në Sezonin 10, është koha të emocionohemi vërtet. Bravo ka hapur tapetin e kuq për ish-yllin e Real Housewives of Atlanta dhe Married to Medicine nuk do të jetë kurrë më i njëjti.

Paging Dr. Phaedra

Mirë, kështu që Phaedra nuk është në të vërtetë një “mjek”, në vetvete, por ajo do të hyjë në grupin “Married to Medicine” me një boo të ri që është! Në ngacmim, mund të thuash se ajo përshtatet me kolegët e saj profesionistë të Atlantës, duke u futur menjëherë në përzierje me Toya Bush-Harris, Quad Webb dhe Dr. Simone Whitmore. Është gjithashtu një moment kur ajo po shkëmben disa hije lozonjare me Dr. Jackie Walters.

“E di që nuk je nusja sot?” Jackie pyeti Fedrën, e cila u përgjigj shpejt: “Unë jam nusja çdo ditë”.

Phaedra nuk është e vetmja fytyrë e re që i bashkohet M2M këtë sezon. Dr. Heavenly do të prezantojë një dentiste të re, Dr. Alicia Egolum, në skenë. Në lajmet më të rrëmujshme të kastit, Lateasha Lunceford, e cila së fundmi u martua me Dr. Gregory Lunceford, po i bashkohet kastit. Si do ta trajtojë Quad që ish-burri dhe gruaja e tij e re në rrethin shoqëror? Shpresojmë, ata i dhanë asaj një rritje.

Ne do t’i mbajmë sytë hapur për trailerin e plotë të Sezonit 10 të Married to Medicine për të parë saktësisht se çfarë po ndodh me mjekët në Atlanta këtë vit. Deri atëherë, ky klip 30 sekonda do të duhet të na mbajë.

Married to Medicine rikthehet për sezonin 10 në Bravo më 5 nëntor.