Phaedra Parks akuzon Caroline Manzo se ka gënjyer për Brandi Glanville Dramë: 'Absolutisht asgjë nuk ndodhi'

Klea

Phaedra Parks akuzon Caroline Manzo se ka gënjyer për Brandi Glanville Dramë: ‘Absolutisht asgjë nuk ndodhi’

BravoCon nuk zhgënjeu kur bëhet fjalë për zbulimin e informacionit. Parqet Fedra është kthyer në skenë në Married to Medicine, por ajo u përgjua gjithashtu për t’u shfaqur në Udhëtimin tani famëkeq Real Housewives Ultimate Girls: Behind the Bathroom Door në Marok.

Fedra ishte me Brandi Glanville dhe Caroline Manzo gjatë “incidentit” ku Brandi dyshohet se ishte i papërshtatshëm seksualisht me Caroline pas një dere të mbyllur të banjës. Ka pasur shumë spekulime për ngjarjen në fjalë dhe Brandi ka mohuar të ketë bërë keq në çdo hap të rrugës. Pas humbjes së punës dhe futjes së disa gozhdëve në arkivolin e Brandit, Phaedra ka dalë me disa detaje mjaft interesante. Us Weekly ka lugën.

Fedra ia lëshon monedhën Marokut

(Foto nga twoeyephotos/MEGA/GC Images nëpërmjet Getty Images)

Brandi është mjaft e hapur për reputacionin e saj seksualisht liberal. Ajo është përfshirë edhe në disa situata të dyshimta. Pra, kur filluan të dalin raporte se Brandi e ndjente Caroline-n pa pëlqimin, nuk dukej dhe aq e kotë. Ndërsa Caroline nuk ka folur për atë që ndodhi me shumë detaje, ajo u largua menjëherë nga xhirimet dhe pretendon se është e traumatizuar nga veprimet e supozuara të Brandi.

Sa i përket Brandit, ajo ka pohuar vazhdimisht se nuk ka bërë asgjë të keqe. Për më tepër, një hetim i brendshëm i çështjes brenda Shed Media u mbyll. Tani po dëgjojmë nga njerëzit që ishin atje dhe një nga ata njerëz ka qenë Fedra.

“Absulutisht asgje [happened]”, pranoi Fedra. “Pra, le të rrotullojmë kasetat! Unë isha atje dhe zemër, isha esëll. Esëll, esëll. Unë me të vërtetë nuk pi, kështu që i pashë të gjitha”, shtoi ajo. Wow, Brandi sigurisht që mund ta kishte përdorur këtë thirrje më herët, por ja ku jemi. Gjithashtu, më duhet të supozoj se ka nga ata që mund të vënë në pikëpyetje aftësinë e Fedra për të qenë një burim i besueshëm meqenëse ajo dihet se … gënjen herë pas here.

“Dashuria po fitonte”

Phaedra vazhdoi, “Ishte një romancë Harlequin. Dashuria po fitonte.” Oh, kjo sigurisht që nuk tingëllon mirë për vlerat tradicionale të familjes italiane të Caroline. “Jam e emocionuar që të gjithë do ta shihni, sepse duhet ta shihni vetë – sepse ka qenë padyshim shumë e ekzagjeruar,” vuri në dukje ajo.

Sezoni 4 i RHUGT Morocco duhej të dilte këtë dhjetor, por për shkak të hullabaloo, ai u këmbye me Real Housewives of New York: Legacy. Gjithashtu ka pasur muhabet për anulimin e gjithë sezonit për shkak të debaklit të Brandi dhe Caroline.

Pavarësisht gjithë kësaj, Phaedra mendon se do ta shohim në të ardhmen e afërt. “Shpresojmë se do ta shohim në krye të vitit.”

Deri atëherë, ju mund ta shihni Fedrën në “Martuar me Mjekësinë”. Transmetohet të dielave në 9/8c në Bravo.