Peter Madrigal nuk është i emocionuar për The Valley: "Duket si mbeturina"

Klea

Peter Madrigal nuk është i emocionuar për The Valley: “Duket si mbeturina”

Peter Madrigal nga Vanderpump Rules së fundmi kritikoi serinë më të re spinoff të Bravo, Lugina.

Shfaqja ndjek një grup miqsh që tregtojnë në jetën e ngarkuar të Los Anxhelosit për jetën “e rritur” në luginën titullare. Shfaqja do të shfaqë shumë fytyra të njohura (shumica prej të cilave fansat nuk janë të emocionuar t’i shohin prapa).

Ish alumi i Pump Rules Jax Taylor do t’i bashkohet në ekran gruaja e tij (për momentin) Brittany Cartwright. Kristen Doute, e cila u pushua nga VPR në 2020 pas një incidenti të supozuar racist me Faith Stowers, do të kthehet gjithashtu, së bashku me të dashurin e saj, Luke Broderick. Pra, çfarë mendon Pjetri për shfaqjen e re?

Pjetri nuk po kafshon gjuhën në lidhje me shfaqjen e re

Gjatë një interviste në podcastin Bravo & Blaze, Peter dha mendimet e tij të sinqerta për serialin e ri që do të shfaqet premierë në Bravo më vonë këtë muaj.

“Duket si mbeturina,” filloi ai. “Duket si plehra… E pashë dhe u thashë, ‘A janë seriozë tani?’ Mirë. Në rregull. … Për kë është audienca e synuar për këtë? Për kë po shkojnë? Çfarë është kjo?”

Një person që është i emocionuar për serialin është ylli aktual i Vanderpump Rules, James Kennedy. DJ me zë të lartë dhe emocionues u shfaq në një episod të fundit të shfaqjes së vonë të natës së Andy Cohen-it, Watch What Happens Live dhe u mburr për programin duke lavdëruar Jax-in.

“Eshte mire. Eshte mire. E dini, unë jam i emocionuar për të; ai duket si i ndezur,” tha ai. “Ti e di që ne jemi të dy djem të Luginës tani, e di çfarë dua të them? Ai jeton 10 minuta larg, djali Jaxy. Ti e di që jam i lumtur për të. Është e mrekullueshme.”

Çfarë mund të presim nga The Valley?

Edhe pse sezoni i parë i The Valley ka përfunduar, fansat shpresojnë se do të trajtojë disa nga të çarat në martesën e Brittany dhe Jax. Brittany trajtoi situatën e tyre aktuale në një episod të podcast-it të saj, When Reality Hits, dhe konfirmoi se dyshja po jetojnë veçmas.

“Jax dhe unë jemi duke ndarë kohë dhe kam marrë vendimin të shkoj në një shtëpi tjetër për të marrë pak hapësirë ​​për hir të shëndetit tim mendor,” tha ajo. Në një intervistë tjetër, Jax premtoi se nuk kishte asgjë të keqe që kishte ndodhur.

“Nuk është e keqe apo e keqe. Janë vetëm dy njerëz që ju tani po arrini një shenjë 10-vjeçare në martesën e tyre, “tha ai.

Megjithatë, Brittany doli disa ditë më vonë dhe zbuloi se burri i saj i House of Villains nuk ka qenë i gatshëm të bëjë ndryshimet që ajo i ka kërkuar. “Nëse ai ndryshon disa gjëra dhe ndryshon disa gjëra në jetën e tij, atëherë ndoshta ne mund të kthehemi bashkë. Por tani për tani, nuk e di”, tha ajo.

The Valley shfaqet premierë në Bravo më 19 mars në orën 9/8c.