Peter Madrigal i Pump Rules nuk është miq me Sandoval, Schwartz

Klea

Peter Madrigal i Pump Rules nuk është miq me Sandoval, Schwartz

Rregullat e Vanderpompës Sezonit 11 i mungon një nga ish-banorët e tij. Edhe pse vetë nuk më ka munguar, disa fansa e kanë vënë re mungesën e menaxherit të SUR për një kohë të gjatë Peter Madrigal.

Gjatë sezoneve të mëparshme, Peter ishte pjesë e grupit, së bashku me Jax Taylor, Tom Schwartzdhe Tom Sandoval. Por këtë sezon, ai nuk është parë fare. Ku është Pjetri?

Ndoshta Peter më në fund është rritur dhe ka lënë dy Toms dhe Jax pas në Neverland. Në podcastin Bravo & Blaze këtë javë, ai zbuloi se i vetmi anëtar i kastit të Pump Rules me të cilin vazhdon të jetë në kontakt është Scheana Shay. Ajo vajzë është shoqe me të gjithë! Po Pjetri është shok me Schwartz dhe Sandoval? Jo më.

Peter po kalon nga Rregullat e Pompës

Sipas Peter, atij iu kërkua përsëri për sezonin 11, por produksioni nuk donte ta paguante. A duhet të punojë falas? Kjo është çmenduri.

“Unë mora një telefonatë,” tha ai. “Ata në thelb thanë, ne duam që të ktheheni, por ne nuk do të jemi në gjendje t’ju paguajmë.” Produksioni i tha atij se nuk kishte para në buxhet, megjithëse ai kishte marrë një rrogë për çdo sezon që nga premiera e shfaqjes.

Gjithmonë mendoja se Peter ishte djali më i nxehtë në serial derisa ai u rrejua me Rachel Leviss në sezonin 10. Kjo ishte kur ai u zemërua me mua. Në atë kohë, ne e dinim tashmë që Rasheli po vazhdonte fshehurazi me Sandovalin pas shpinës së Ariana Madix. Pjetri i gjorë ishte vetëm një diversion për t’i ndihmuar ata të fshihnin lidhjen e tyre.

Rachel në fakt e quajti Peter një “kalë të vogël fillestar” në Watch What Happens Live with Andy Cohen. Uau. I vrazhdë, shumë? Rachel zgjodhi gjithashtu të mos kthehej për sezonin 11, duke zgjedhur me mençuri të mbrojë shëndetin e saj mendor.

Pjetri pranoi se Rakela kontaktoi me të në janar. “Doja të kërkoja falje që të quajta një Pony fillestare”, shkroi ajo. “Nuk ishte mirë nga ana ime ta them këtë. Nuk kam dashur kurrë të lëndoj ndjenjat e tua.”

Pasi pranoi mea culpa-n e saj, Peter raportoi se ata janë kthyer në marrëdhënie të mira. Disi ironike që i vetmi djalë që nuk kthehet në shfaqje është ai me të cilin Rasheli është ende mik. Do të na mungosh ti dhe bishti yt, Piter!

Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo.