Përpara sezonit 6 të 90 ditëve: Kush është akoma bashkë

Klea

Përpara sezonit 6 të 90 ditëve: Kush është akoma bashkë

I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve Sezoni 6 ka përfunduar më në fund pas një sezoni të gjatë që pasoi tetë çifte të ndryshme. Pas eksplozivit Tell All, shikuesit janë kuriozë të dinë se ku qëndron secili prej çifteve sot. Mes ndarjeve tronditëse dhe një propozimi befasues, ja gjithë çaji se çfarë po bëjnë sot çiftet e sezonit 6.

Sa i suksesshëm ishte para sezonit 6 të 90 ditëve?

TLC/YouTube

Para The 90 Days, Sezoni 6 ishte çuditërisht i suksesshëm, duke pasur parasysh çiftet kaotike që u shfaqën këtë sezon. Nga tetë çifte, pesë janë ende bashkë sot. Dy çifte janë ndarë zyrtarisht që nga xhirimet, ndërsa Tyray Mollett teknikisht nuk ishte përfshirë kurrë në një marrëdhënie të vërtetë në shfaqje.

Gino dhe Jasmine – Ende së bashku

Gino Palazzolo dhe Jasmine Pineda u përballën me shumë ulje-ngritje në sezonin e 6-të, por çifti është ende i fortë sot! Menjëherë pas xhirimeve, Jasmine-s iu miratua viza K-1 dhe ajo mundi të transferohej në Shtetet e Bashkuara për t’u ribashkuar me Gino. Çifti do të rikthehet së shpejti për sezonin 10 të të fejuarit 90 Day, për të cilin së fundmi morën pjesë në një event së bashku.

David dhe Sheila – Ende së bashku

David Dangerfield dhe Sheila Mangubat ishin një çift i preferuar nga fansat në sezonin 6, dhe shikuesit do të jenë të lumtur të dinë se ata janë ende të fortë! Në Tell All, David zbuloi se ai e kishte ndihmuar Sheilën të rindërtonte shtëpinë e saj familjare për ta bërë atë një vend më të sigurt për të jetuar. Për më tepër, çifti tashmë ka aplikuar për vizën K-1 të Sheilës, e cila shpresojnë se do t’i miratohet së shpejti.

Statler dhe Dempsey – Ende së bashku

Statler Riley dhe Dempsey Wilkinson i kuptuan dallimet e tyre kur u takuan personalisht, por e bënë të funksionojë dhe janë ende bashkë sot. Dempsey ndihej i pasigurt kur Statler e pyeti nëse mund të jetonte me të përgjithmonë, megjithëse më vonë ajo ndryshoi mendim. Gjatë Tell All, Statler zbuloi se së shpejti do të paketojë të gjitha gjërat e saj për të lëvizur në një furgon kampingu me Dempsey-n me kohë të plotë.

Christian dhe Cleo – Ende së bashku

Christian Allgood dhe e dashura e tij Cleo ishin një nga çiftet më të brishtë në sezonin 6, por megjithatë janë ende bashkë. Gjatë Tell All, Christian zbuloi se Cleo kishte fluturuar në Minesota për ta vizituar atë që kur xhirimet kishin përfunduar. Christian më pas vazhdoi të pyeste Cleo nëse ajo do të ishte e gatshme të martohej me të në të ardhmen dhe la të kuptohej se mund të priste një propozim personal së shpejti.

Meisha dhe Nicola – Ende së bashku

Meisha Johnson dhe Nicola Kanaan u fejuan gjatë fundit të sezonit, dhe dyshja janë ende të fortë! Gjatë Tell All, Meisha zbuloi se anulimi i saj më në fund ishte dhënë, që do të thoshte se ajo tani mund të martohej me Nicola. Nicola planifikoi të udhëtonte në Shtetet e Bashkuara menjëherë pas Tell All, për të pasur mundësinë të shihte jetën e Meishës dhe të takonte familjen e saj.

Amanda dhe Razvan – U ndanë

Amanda Wilhelm dhe Razvan Ciocoi patën një marrëdhënie të tensionuar gjatë gjithë sezonit, kështu që nuk është çudi që ata përfundimisht u ndanë. Disa javë pasi Amanda u largua nga Rumania, Razvan u nda me të dhe tha se nuk ndihej gati për t’u përkushtuar plotësisht. Amanda më vonë zbuloi se tani po flet me dikë të ri, megjithëse Razvan nuk është në dijeni të kësaj.

Riley dhe Violet – U ndanë

Riley Diego u përpoq të bënte një lidhje me Violet Tuyet të funksionojë, por përfundimisht dështoi. Pasi Riley u largua nga Vietnami, Violet pohoi se ishte shtatzënë me fëmijën e tij edhe pse më vonë pësoi një abort. Gjatë Tell All, Riley konfirmoi se ai dhe Violet nuk ishin më në një lidhje. Megjithatë, Violet njoftoi se ajo kishte në plan të udhëtonte në Shtetet e Bashkuara për të parë Riley së shpejti, megjithëse nuk ishte e qartë pse.

Tyray dhe Carmella – Jo një marrëdhënie e vërtetë

Është e vështirë të konfirmosh statusin e marrëdhënies së Tyray pas shfaqjes, pasi ai kurrë nuk ishte në një marrëdhënie aktuale në radhë të parë. Tyray u kap nga një burrë i quajtur Christian, i cili pretendonte të ishte një grua e quajtur Carmella. Në Tell All, Tyray konfirmoi se ndërsa është ende beqar, aktualisht nuk është në kërkim të dashurisë.