Lala Kent - Vanderpump Rules

Klea

PËRMBLEDHJE: 'Vanderpump Rules' Lala Kent SHADES Njeri i ri i Ariana Madix Daniel Wai: “Diçka nuk shkon!”

PËRMBLEDHJE: 'Vanderpump Rules' Lala Kent SHADES Njeri i ri i Ariana Madix Daniel Wai: “Diçka nuk shkon!”

Lala Kent nuk po i mban prapa ndjenjat e saj për Ariana Madix e bukura e re, Daniel Waiduke deklaruar troç se diçka rreth tij thjesht nuk shkon mirë.

Lala Kent

Gjatë episodit të 30 prillit të Rregullat e Vanderpompës, u prezantuan aktorët dhe shikuesit Daniel Wai, Ariana Madix i dashuri i ri.

Çifti udhëtoi për në San Francisko së bashku, duke shënuar e Danielit paraqitja e parë zyrtare në emision. Derisa Ariana38 vjeç, ishte i emocionuar që kishte Danieli pranë saj, jo të gjithë anëtarët e kastit e ndanë entuziazmin e saj.

Lala Kent

Lala Kent 33, shprehu rezervat e saj për Daniel Wai që nga fillimi.

“Përshtypja ime e parë për Dan? Më lejoni ta them kështu, ju mund të më thoni se ai është një djalë i mrekullueshëm gjatë gjithë ditës,” tha ajo para kamerave. “Mendoj se është e çuditshme që çdo tip të thotë: “Ajo është e vetmja”. Sapo e la shokun e saj 10-vjeçar mbret dhe ata ende jetojnë së bashku'”

Lala Kent

Pavarësisht dyshimeve të saj fillestare, Lala nuk hezitoi të komplimentonte Danieli kur e vizituan dhe Ariana në dhomën e tyre të hotelit, duke vërejtur “gomarin e tij të bukur” dhe duke vënë në dukje “trupin e tij të mirë” ndërsa përgatitej për një mbrëmje jashtë.

te Lales skepticizmi nuk është i ri; ajo ka luhatur mes miratimit dhe shqetësimit lidhur me e Arianës Zgjedhjet e takimeve, veçanërisht pas e Arianës ndarje e papritur me Tom Sandoval. Përvojat e kaluara të Lalës me marrëdhënien e saj të çrregullt dhe e Arianës ndarja e papritur nga Sandoval kanë ndikuar në këndvështrimin e saj. “Ariana merr një burrë të ri dhe unë them: 'Cili është motivi i tij? Kjo është e çuditshme,” Lala ia besoi nënës së saj, Lisa Burningham, në fillim të sezonit.

Lala Kent - Rregullat e Vanderpump

Ariana dhe e Danielit lidhja, e cila nisi rastësisht pas takimit në dasmën e një miku të përbashkët, menjëherë pas ndarjes së Arianës, është bërë më serioze me kalimin e kohës. Ariana ndau lumturinë e saj me Us Weekly në një kopertinë të tetorit 2023, duke lavdëruar Danielin për mbështetjen e tij të jashtëzakonshme dhe sakrificat që ai bën për të, veçanërisht të theksuara nga veprimet e tij ndërsa ajo konkurronte në “Dancing With the Stars.

Lala Kent

Dinamika e e Arianës Marrëdhënia e re ka ndikuar madje edhe në pikëpamjet e saj për krijimin e familjes, një temë për të cilën ajo ka reflektuar gjatë një episodi të shkurtit. “Në retrospektivë, të qenit partneri im Tom ndikoi në ndjenjat e mia për të pasur fëmijë shumë më tepër sesa mendoja”, zbuloi ajo. “Ndihem si me DanUnë i kam pasur sytë hapur për faktin se ka lloje të ndryshme partnerësh atje, të cilët në të vërtetë do të ishin një partner i vërtetë 50/50.”

Lala Kent

e Danielit Dalja e parë në shfaqje e pa atë gjithashtu duke vendosur të mbante distancën nga drama, veçanërisht nga Sandoval. Pavarësisht potencialit për konflikt, Danieli mbeti i shkëputur, duke thënë: “Unë thjesht nuk jam i shqetësuar. Mendoj se është mënyra më e mirë për ta përshkruar. … [Sandoval] nuk më ka bërë asgjë, por e di se çfarë ka bërë.”

Ariana Madix

Ariana Madixi njohur nga “Rregullat e Vanderpompës,” filloi një marrëdhënie e re me Daniel Wai menjëherë pas ndarjes së saj me të dashurin prej shumë kohësh Tom Sandovali cili kishte një lidhje me bashkë-yll RachelRaquel” Leviss. Madix dhe Wai u takuan në dasmën e një miku në Meksikë dhe më vonë u panë së bashku në Coachella në prill 2023. Fillimisht, Madix nuk po kërkonte asgjë serioze, por deri në maj 2023, Revista People tregoi se ajo po binte në dashuri me të Waiduke vlerësuar se sa mirë e trajtoi dhe argëtimin që ndanë së bashku.

Ariana Madix

Daniel Wai është i bazuar në New York City dhe ka një sfond në shkenca kompjuterike, biznes dhe matematikë. Ai ndoqi një karrierë të korporatës duke u konsultuar me kompanitë e Fortune 500 duke ruajtur një interes të fortë për fitnesin fizik, duke marrë pjesë në stërvitje me peshë dhe boks. Përfundimisht, Wai e zhvendosi karrierën e tij për t'u fokusuar plotësisht në trajnimin personal, duke e gjetur atë më përmbushëse sesa puna e tij këshilluese. Pas vitesh në fushën e konsulencës, ai kaloi në stërvitje me kohë të plotë pas certifikimit të tij nga Akademia Kombëtare e Mjekësisë Sportive.

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 vazhdon të transmetohet në Bravo çdo të martë në orën 20:00