Craig Conover

Klea

PËRMBLEDHJE: ‘Southern Charm’ Taylor largohet dhe Craig lëshon F-bomb Tirade në përballje të nxehtë!

PËRMBLEDHJE: ‘Southern Charm’ Taylor largohet dhe Craig lëshon F-bomb Tirade në përballje të nxehtë!

Mirë se vini përsëri në zemrën pulsuese të Charleston, ku një skandal i ri ka shpërthyer, duke tronditur themelet e grupit të ngushtë që luan në Sharmi jugor.

Sharmi jugor

Epiqendra e trazirave është Austen Kroll’s lidhjet e fundit me Taylor Ann Greeni cili ka dalë më parë Shep Roseduke çuar në një shpërthim tensionesh dhe ndoshta, në fraktura të pariparueshme në rrethin e tyre të miqve. Para këtij zhvillimi, Taylor u pa duke ndarë kënaqësitë e beqarisë me e Austen-it flaka e dikurshme, Olivia Flowersduke theksuar lumturinë dhe lirinë që vjen me të.

“Ndarjet me Shep dhe Austen lloj i sjellë Taylor dhe unë më afër” Olivia tha në një rrëfim. “Ata janë ngjitur goxha në ijë në këtë pikë. Asnjëri prej nesh nuk ka qenë beqar në këtë qytet më parë, kështu që jemi duke e lundruar së bashku.”

Austen Kroll

Si Olivia dhe Taylor duke kaluar me elegancë nëpër Charleston, lidhja e tyre e thellë ishte e dukshme. Taylor referuar me dashuri Olivia si një “motër”, duke forcuar marrëdhënien e tyre të ngushtë me një deklaratë të përzemërt “ride or die” para kamerave.

Austen Kroll

Gjatë daljes së tyre, Taylor përcjellë në Olivia ndjenja çliruese e të mos qenit përgjegjëse ndaj askujt tjetër, duke shijuar pavarësinë e saj të sapogjetur. “Është mirë të mos shqetësohesh për dikë,” Taylor tha. “Ndjehem sikur ende po marr frymë pas Shep.”

Shep Rose

Olivia reflektuar mbi marrëdhënien e saj me Austen filluan të ndryshojnë, duke vënë në dukje kalimin në kohën e kaluar së bashku në New York City.

“Kur u kthyem nga Nju Jorku, ai thjesht vazhdoi të më thoshte t’i jepja një shans të bëhej djali që e njihja dhe mendova se ishte”, kujtoi ajo një intervistë rrëfimi. “Unë thashë “OK”, dhe më pas as një javë më vonë, ai më tha se ndjenjat e tij kishin ndryshuar.”

Austen Kroll

Taylor i besuar në Oliviaduke vënë në dukje se ndërkohë që ajo do ta bëjë, “të çmojë gjithmonë kohën” me të cilën ka pasur Shep“që ajo të zbriste kaq shpejt ishte krejtësisht një mendjemadhësi.”

Taylor tha në rrëfimin e saj: “Isha e dashuruar me të Shep dhe doja të shkoja me forcë të plotë, pa kthim prapa, le ta bëjmë. Le të martohemi, të bëjmë familje, të bëjmë të gjitha këto. Dhe pasi Shep dhe unë u ndamë, unë ende doja shumë t’i bëja gjërat të funksiononin. Dhe ai tha: “Unë nuk do të ndryshoj”.

Nderkohe, Shep ushqeu shpresa për të rindezur një miqësi me Taylor pas kthimit të tij në qytet, pas një udhëtimi aventuresk që përfshin Afrikën e Jugut dhe Australinë e ndërmarrë me Austen.

“Më pëlqente të largohesha nga Charleston, por do të gënjeja nëse nuk do të thoja Taylor ishte në mendjen time të paktën disa herë në ditë, ” Shep, 43, pranuar në një rrëfim. “Nuk e di nëse koha ka shëruar ndonjë gjë Taylor, por shpresoj se ajo është e gatshme të përpiqet t’i rregullojë gjërat dhe të jetë miq.”

Austen Kroll

Olivia dhe Taylor janë planifikuar të ndeshen Austen dhe ShepMadison LeCroy’s dasmë me Brett Randle. Çifti kishte shkëmbyer më parë betimet në një ceremoni private në Meksikë, ku morën pjesë vetëm Madison’s djali, Hudson. Pas dasmës së tyre, Brett ka mbajtur një orar të ngjeshur, duke udhëtuar në punën e tij të zjarrfikësve në Kaliforni tre herë në javë.

Shep Rose

Duke kërkuar të zgjasë një degë ulliri, Austen paraqitur Madison me një ofertë paqeje, një dhuratë e shoqëruar me një paralajmërim lozonjare për të mos e tundur. “Nëse është duke shënuar, kjo do të thotë,” tha ai me shaka. Duke u ndalur papritmas duke shtuar: “Por po, është tamam si një urim festiv.”

Siç pritej, Austen më vonë zbuloi në një rrëfim të kokës se ai nuk ishte as i përgatitur dhe as i prirur të fitohej nga Brett, duke mbajtur një qëndrim skeptik. “Mendova se ky djalë do të ishte si një zot grek,” tha themeluesi i birrës TropHop. “Dua të them, mënyra se si Madison flet për Brett-in, ajo thotë: “Oh, ju e dini, d-ja e tij është kaq e madhe dhe ai është kaq i nxehtë”. Seriozisht, çfarë ka ky djalë që nuk e kam unë?”

Taylor kishte idenë e saj për një dhuratë të përshtatshme Madison, duke zgjedhur një zgjedhje lozonjare dhe personale – një vibrator, “Ja do të bëni distanca të gjata,” shpjegoi ajo. “Mendova se ndoshta…”

Madison e pranoi dhuratën lozonjare me hapa të shpejtë, “Faleminderit, ne nuk do ta harrojmë kurrë.” Ajo është një grua më e mirë se unë!

e Taylor-it pasdite disi e sikletshme vazhdoi si Shep nisi një bisedë me të në lokal. Duke komplimentuar pamjen e saj, dyshja u zhytën në një diskutim rreth udhëtimeve të fundit të Taylor në Londër dhe Paris, duke u përpjekur të lundronin bisedën me hijeshi.

Njëkohësisht, Austen mori iniciativën për t’u afruar Oliviaduke e pyetur: “Si keni qenë në muajin dhjetor pasi nuk kam folur me ju?”

Austen Kroll

Duke iu përgjigjur Austen, Olivia e siguroi se ajo kishte qenë “e mirë”. Ajo më tej tregoi se e kishte festuar festën e Krishtlindjeve në mjedisin piktoresk të Sedona, Arizona.

“Mund të më kishe dërguar një mesazh, por zgjodhe të mos e bëje.” Austen u përgjigj. “Dhe ju thjesht vendosët të më përshëndesni kur ju thashë, ‘Hej, shpresoj se po kaloni Krishtlindje të Gëzuara’.”

Olivia shpjegoi duke mos u përgjigjur sepse, “ishte hera e parë që kishe kontaktuar me mua në një kohë shumë të gjatë.”

Për të shpërndarë tensionin, Olivia pyeti Austen“Çfarë keni nevojë nga unë në këtë moment për të shijuar ditën?”

Taylor Ann Green

“Asgjë në këtë moment” Austen u përgjigj.

“Ne mund të ndjekim rrugët tona të veçanta,” Olivia pohoi.

Pas bisedës së saj me Shepnjë disi i shqetësuar Taylor kërkuar Austen për të ndarë një përqafim, në pamundësi për të shkundur emocionet e trazuara nga shkëmbimi i saj i fundit.

“[Shep] më mashtroi dhjetëfish” Taylor i tha Austen dhe Rodrigo Reyes “dhe unë e di se disa prej jush e dinë për të.”

Taylor ishte dukshëm i shqetësuar, duke u përballur me thashethemet e rrotulluara që Shep ishte lidhur në mënyrë romantike me anëtaren e stafit të Leva Bonaparte, Mia Alario. Megjithatë, Austen nxitoi t’i përgënjeshtroi këto pretendime, duke pohuar se nuk kishte ndodhur asnjë përplasje e tillë.

Taylor thotë Craig Conover“po qesh me këtë” dhe “mendoi se ishte histerike.”

Craig Conover

Craignga ana tjetër, paraqiti një rrëfim tjetër, duke pretenduar se u përpoq të parandalonte Shep nga përfshirja me Mian. Mes këtyre informacioneve kontradiktore, Taylor shprehu zhgënjimin e saj për Craig dyshohet se nuk iu afrua asaj pas ndarjes së saj nga Shepduke ndjerë një ndjenjë zhgënjimi.

“A e kuptoni se sa është kjo?” Taylor pyeti Craig. “Ne kemi qenë miq.”

Craig Conover

Craig shpjegoi se arsyeja për të mos kontaktuar Taylor ishte miqësia e tij me Shepduke treguar besnikërinë e tij shtrihej me mikun e tij gjatë kohës së trazuar.

“Ai është një qenie njerëzore”, Taylor pohoi.

Craig Conover

Craig perceptuar e Taylor-it reagimi si një “devijim nga fakti se Shep lënduar” e saj, duke lënë të kuptohet se ajo po shmangte adresimin e çështjes kryesore të veprimeve të Shepit. Anasjelltas, Taylor shprehu një ndjenjë tradhtie, duke u ankuar se Craig “nuk e kishte kurrizin tim” gjatë periudhës së saj të vështirë pas ndarjes.

Situata shpejt u përshkallëzua, duke u përshkallëzuar në një debat të nxehtë, të ngarkuar me shpifje ndërsa Craig u përpoq të bindte Taylor që vërtet ishte përpjekur ta parandalonte Shep nga përfshirja në një lidhje me Mian. Shfaqjet e ashpra para-prapa zbuluan pakënaqësi të thella dhe perspektiva kontradiktore.

“E hodha nga muri, mirë? Ndaj ju prishni,” Craig i tha Taylor. “Nëse nuk do të isha për mua, ai do të flinte me vajzën e frikshme dhe unë duhet ta kisha lënë. Jezus, ndalo së më bërtitur. Nuk të mashtrova unë, po miku im. Pra, ndaloni së bërtituri për ato që nuk i dini.”

Duke kërkuar për të bërë Craig kuptojë peshën e situatës nga këndvështrimi i saj, emocional dhe i përlotur Taylor paraqiti një skenar hipotetik për të Craigduke pyetur, “Po sikur vajza juaj të tradhtonte?”

Madison thirri shpejt Taylor për të bërë atë sugjerim, duke i thënë asaj, “Jo Taylor! Nuk mund ta thuash këtë!”

Sharmi jugor transmetohet të enjten, në orën 21:00 EDT, në Bravo.