Shep Rose

Klea

PËRMBLEDHJE: Shep “Southern Charm” etiketon romancën e mundshme të Taylor me Austen si të rëndë pas dështimit të saj të shkurtër në gjykim

PËRMBLEDHJE: Shep “Southern Charm” etiketon romancën e mundshme të Taylor me Austen si të rëndë pas dështimit të saj të shkurtër në gjykim

Craig Conover ka etiketuar Taylor Ann Green’s lidhje të ngushta me Austen Kroll si “e komplikuar”, veçanërisht në dritën e ndarjes së saj të turbullt me e Austen-it mik, Shep Rose. Komplikimi i mëtejshëm i çështjeve është e Taylor-it shoqëri me e Austen-it ish e dashura, Olivia Flowers.

Në episodin e 28 shtatorit të Sharmi jugorkasti dukej se ishte në baza të lëkundura, duke lundruar sfidat emocionale dhe tensionet ndërpersonale.

“Unë jam gati të telefonoj një shërbim IV në shtëpi,” Austen tha Taylor permes telefonit. “Duhet të vini të bashkoheni.”

Jarrett “JT” Thomas iu drejtua ibuprofenit dhe një thirrje drejtuar nënës së tij për të vajtuar për hangoverin e tij të rëndë. Ndërkohë, Craig dhe Shep zgjodhi për një qasje më të qetë, duke e kapur përpara mani-pedis.

Sharmi jugor

Craignë moshën 34 vjeçare, ringjalli diskutimin përreth Taylor, 28, dhe e Austen-it marrëdhënie në lulëzim, duke e etiketuar atë si “të çrregullt”.

“Njoh shumë vajza me të cilat takohesha me të cilat ai shkoi dhe flinte më pas”, tha Craig.

Shep, 43, ra dakord. “Ka një histori të Austen duke dashur atë që kam”, tha ai.

Sharmi jugor

Në një bisedë të veçantë, Taylor i besuar në Austen për një takim të fundit. Ajo kishte takuar dikë një natë më parë, i cili kontrolloi të gjitha kutitë e saj. “Ata duhet të jenë qesharak, të zgjuar dhe të kenë një dashuri të thellë për Jezusin,” përshkroi ajo kriteret e saj.

Taylor Ann Green

Në përpjekje për të siguruar Taylor me një mbështetje shumë të nevojshme pas ndarjes, Venita Aspen vendosi të organizojë një mbledhje në rezidencën e saj. Ajo i bëri ftesa Taylor, Olivia30 vjeç, Leva Bonaparte, dhe Madison LeCroyduke synuar një natë ngushëlluese dhe rinovuese të vajzave në.

Venita Aspen

Olivia ndau me grupin që kishte takuar kohët e fundit Austen, 36 vjeçe, në një bar ndërsa ajo ishte me një lojtar bejsbolli. Madison, 32 vjeç, hyri, duke sugjeruar se lojtarët e bejsbollit priren të mërziten Austen. Komenti i saj la të kuptohet për thashethemet që qarkullojnë që përfshin Madison dhe lojtarin e famshëm të bejsbollit, Alex Rodriguez.

Sharmi jugor

Pastaj Venita hyri në bisedë, duke ndarë: “Ndihemi sikur po veproni ndryshe nga ajo që bëni zakonisht.”

Në lidhje me shpërthimin e saj në Craig gjatë Madison’s dasëm, Taylor tha, “Unë me të vërtetë thjesht po përpiqesha të isha sikur ‘më mungonte miqësia jonë'”.

Madison i informuar Taylor që ajo besonte Craig do të zgjidhte gjithmonë miqësinë e tij të gjatë me Shep mbi të. “Ata djem janë të trashë si hajdutët,” Madison tha. “Ashtu si takimi Austene dija që në fillim, ata nuk ishin më miqtë e mi.”

Madison LeCroy

Venita këshilluar Taylor se ndërsa ndjenjat e saj ishin të kuptueshme, ajo duhet të përballonte pasojat e ndarjes me të Shep më diskrete në mjedise publike.

Në një rrëfim koke që flet Taylor tha: “Unë dua t’i kushtoj vëmendje këshillës së tyre, por e mbaj zemrën time në mëngë.”

Madison e mbylli bisedën me një mesazh inkurajues, duke treguar Taylor, “Shpresoj ta dini se nuk jeni vetëm.”

Craig bëri përparim në jetën e tij profesionale, edhe nëse marrëdhënia e tij personale me Paige DeSorbo të Summer House mbeti e ndenjur.

“Sewing Down South” ishte zgjeruar në atë masë sa kërkonte hapësirën e vet të magazinës, me një partneritet të mundshëm emocionues me Kroger në tubacion. Megjithatë, detyrimet e rritura nënkuptonin Craig nuk do të ishte në gjendje të shijonte verën e tij në Nju Jork së bashku me Paige.

“Nëse Paige nuk zhvendoset në Charleston, kjo do të thotë se ne do të jemi në distancë të gjatë përgjithmonë.” Craig ka thënë para kamerave.

Craig Conover

Austen kapur me Rod Razavidhe gjatë bisedës së tyre, kallami cili është 40 vjeç, ndau detaje rreth takimit të tij të fundit me Olivia.

“Kam disa lajme të çuditshme dhe të pakëndshme për ju,” kallam filloi. “Mund të kem qenë ose jo me të Olivia dhe ne mund të kemi kuptuar pak dhe unë jam padyshim i interesuar. Dua të jem në gjendje të rri me ty dhe të dua, e di, të pi pije dhe të kaloj mirë. Mendova se do t’jua thoja në sy.”

“Po thua se do ta kërkosh atë apo diçka tjetër?” Austen u përgjigj.

kallam pohoi interesin e tij për Oliviaduke treguar se ai me të vërtetë dëshironte të ndiqte një marrëdhënie me të.

“Ajo nuk është prona ime, kështu që unë e pashë atë jashtë fundjavës së kaluar, ajo po puthte një djalë tjetër.” Austen tha. “E dini, sikur ajo mund të bëjë çfarë të dojë dhe kallamUnë mendoj se je një djalë i mrekullueshëm, por nuk mund të them se nuk më prek mua ta dëgjoj atë.”

Austen i propozoi që të bënin një goditje së bashku.

“Gëzuar për të qenë i sinqertë me mua, mendoj,” Austen tha.

Sharmi jugor

Shep erdhi tek e Olivias shtëpinë e prindërve, ku ajo po qëndronte pas lëvizjes së tyre në Hjuston, duke mbajtur një fazan që ai kishte gjuajtur. Ai gjithashtu e ndihmoi atë në ndërrimin e një llambë.

Mbi gllënjka verë, Shep pyeti Olivia“Çfarë është e Taylor-it disponimi aktual?”

“Ajo është beqare” Olivia u përgjigj.

Pas Shep sqaroi se çfarë do të thotë “disponim”, Olivia tha e Taylor-it mendësia mbeti “pak e njëjtë”.

“Oh mirë,” tha ai. “Ajo nuk ka përparuar pak.”

Shep Rose

Shep vërejti në JT-të vëzhgimi i mprehtë i Taylor dhe e Austen-it marrëdhënie të ngushta, duke e shtyrë atë të pyeste nëse kishte më shumë mes flakës së tij të mëparshme dhe shokut të tij.

“A nuk mendoni se nëse kjo do të ndodhte, ajo do të ishte mjaft e rehatshme të më thoshte?” Olivia pyeti. Shep nuk e di nëse Taylor do të tregonte Olivia. “Nuk e di çfarë të mendoj sepse Austen ishte e lidhur me gjuhën,” vazhdoi ai. “Zakonisht, ai kundërpërgjigjet apo çfarëdo. Kështu që unë kam disa pyetje të mëdha rreth e Austen-it besueshmëria.”

Olivia ishte e bindur në besimin e saj se, nëse ndodh ndonjë gjë mes tyre Austen dhe Taylordo t’i besonte shoqja e saj më e mirë.

“Shpresoj që të mos ketë [anything going on] ‘sepse kjo është thjesht e rrëshqitshme,’ Shep tha. “Natyrisht që ne të dy do të ishim shumë të zhgënjyer nga miqtë tanë.”

Pas bisedës së saj me Shep, Olivia ndjeu nevojën për qartësi. Kështu, ajo organizoi një takim për kafe Taylor diten tjeter. Përpara e Olivias mbërritja, Taylor kontaktoi me Craig për t’i kërkuar falje dhe e ftoi atë në ngjarjen e saj promovuese të Day Breaker.

“Është gjithçka mirë,” Craig tha. “Patjetër mos u stresoni për këtë.”

e Olivias mbërritjes, ajo transmetoi për të Taylor çfarë Shep kishte ndarë me të në lidhje me dyshimet e tij për Taylor dhe e Austen-it marrëdhënie.

“Asgjë nuk po ndodh,” Taylor këmbënguli. “Dhe si, unë do të vë dorën time mbi një Bibël. Nuk po ndodh asgjë.”

Që u largua Olivia duke pyetur veten, “Çfarë është saktësisht ajo e Austen-it kaq gjuha e lidhur?”

“Pas Nju Jorkut, kur ne të dy nuk ishim në një vend të mirë me secilin prej nesh – ai nuk ishte në një vend të mirë me ju, unë nuk isha në një vend të mirë me Shep — por ne krijuam një lidhje të tillë,” Taylor shpjegohet. “Në mes të asaj cenueshmërie dhe asaj, si, absolut, si, thyerje dhe ne të dy duke u shtyrë së bashku për shkak të situatave tona, unë thashë, ‘dmth, Austen a është kjo diçka që ne eksplorojmë?’ Unë isha ai që e thashë.”

Taylor sqaroi se, pasi diskutuan situatën me familjet e tyre përkatëse, ajo dhe Austen zgjodhi të mbetej miq platonikë.

“Arsyeja që nuk më pëlqente të flisja me ty për këtë ishte sepse ti po kalonte shumë tashmë.” Taylor vazhdoi të Olivia.

Duke zbuluar këtë lajm, Olivia u befasua dhe Taylor mund të shihte pse.

“Ishte një moment dobësie që më duhej paterica ime,” Taylor tha. “Dhe nuk po shkoja te Zoti për patericën time, po shkoja te dikush tjetër.”

Olivia pyeti edhe një herë, duke kërkuar qartësi nëse ndonjë ngjarje kishte çuar Taylor për të menduar për një lidhje romantike me Austen.

“[We] kurrë nuk u lidh, kurrë asgjë,” Taylor tha. “Betohu në jetën time.”

Sharmi jugor transmetohet të enjten, në orën 21:00 ET, në Bravo.