90 Day Fiancé: Before the 90 Days

Klea

PËRMBLEDHJE: I fejuari i ’90 ditëve: Para 90 ditëve’ Tregoni të gjitha momentet më tronditëse!

PËRMBLEDHJE: I fejuari i ’90 ditëve: Para 90 ditëve’ tregon të gjitha momentet më tronditëse

Sezoni i gjashtë I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve i mbështjellë me më shumë pyetje se sa përgjigje, dhe fansat ishin gati të rikthenin tronditësit më të mëdhenj të sezonit 90 Ditë Tregoni të Gjitha speciale, e cila nisi të dielën mbrëma.

Ndërsa sezoni pati shumë kthesa dhe kthesa të papritura, pati disa bomba që askush nuk i pa të vinin.

Riley dhe Violet

I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve

Riley Diego mahniti shikuesit pasi u kthye në shtëpi nga Vietnami, kur zbuloi se interesi i tij i përmbajtur e do, Violet Tuyet, kishte pretenduar se ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tij. Njoftimi i saj erdhi pasi ajo ndërpreu marrëdhëniet me Rili përmes një serie mesazhesh të ngatërruara pas kthimit të tij në shtete.

Ndarja e fshehtë në linjë me e Vjollcës Sjellja e akullt ndaj të bukurës së saj amerikane gjatë kohës së tyre së bashku, kështu që fansat ishin të kuptueshëm skeptikë kur Rili i tha me nervozizëm shokut të tij për e Vjollcës shtatzënia e supozuar. Rili ishte i tronditur gjithashtu, por pranoi se megjithëse nuk ishte i sigurt se mund t’i besonte ish-it të tij, një shtatzëni e paplanifikuar nuk do të ishte jashtë sferës së mundësisë.

Amanda dhe Razvan

I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve

Amanda dhe i Razvanit marrëdhënia mori një kthesë të papritur! Ndërsa episodi i së dielës mbrëma ishte nëna në statusin e tyre aktual, Razvan rrëfeu se ndjeu nevojën për të “rivlerësuar” ndjekjen të Amandës largim i papritur nga Rumania.

Statler dhe Dempsey

I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve

Statler Riley dhe Dempsey Wilkinson’s romanca e lulëzuar goditi një mur kur Statleri i tha të dashurës së saj britanike se marrëdhënia e tyre ishte e dënuar për shkak të pikëpamjeve të tyre të kundërta për të pasur fëmijë. Statleri u hodh nga pellgu pasi u njoh Dempsey online për shtatë muaj, por dyshja u përplasën për ta çuar marrëdhënien e tyre në një nivel tjetër. Dyshja ishin në gjendje të zgjidhnin mosmarrëveshjet e tyre, pavarësisht nga përplasja e papritur, më parë Statleri u largua nga Britania e Madhe

Xhino dhe Jasemini

I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve

Tifozët e dinë këtë Gino Palazzo dhe Jasemine Pineda ishin kastët më të lirë të sezonit, por disa u tronditën kur Jasemini pretendohet se ajo kishte filmuar një video seksi me ish të dashurin e saj, Dane, gjatë një përleshjesh shpërthyese të dyshes. Jasemini doli me tërbim nga seti i rrëfimit, por më vonë pranoi se ajo kishte shpikur historinë e kasetës seksuale mes zemërimit të saj histerik.

Siç është raportuar, Xhino dhe Jasemine Marrëdhënia me rul coaster shkon në Shtetet e Bashkuara në sezonin e ardhshëm 10 të “90 ditor i fejuari.

i krishterë dhe Kleo

I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve

Christian Allgood ngriti vetullat kur ftoi një grua të rastësishme amerikane që takoi në një bar në Mbretërinë e Bashkuar në darkën e Falënderimeve që do të ndante me të dashurën e tij, Kleo. Kleo, një grua trans autike, tashmë kishte shprehur shqetësimin për e Kristianit ndërveprime entuziaste, por të pandjeshme me gratë e tjera.

Nikolla dhe Meisha

I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve

e Nicola Kanann propozim i papritur në treg për të dashurën e tij shtatëvjeçare, Meisha Johnson, i habiti fansat, sidomos për shkak se izraeliti e bëri pyetjen pa unazë në dorë. Çifti shkoi menjëherë për pazar, por atmosfera romantike mori një kthesë të vështirë kur Nikolla filloi pazaret në mënyrë agresive me argjendarin, duke shpresuar të fitonte një çmim të ulët për unazën modeste të fejesës së të fejuarës së tij.

I fejuari 90-ditor: Tregoji të gjithëve speciale vazhdon të dielën, në orën 20:00 ET, në TLC.