Lala Kent

Klea

Përmbledhje e ‘Vanderpump Rules’: Lala Kent ka një ndryshim në zemër dhe fal Raquel Leviss

Përmbledhje e ‘Vanderpump Rules’: Lala Kent ka një ndryshim në zemër dhe fal Raquel Leviss

Gjatë premierës së sezonit 11 të Rregullat e Vanderpompës të martën, Lala Kent i dha një mesazh të papritur Raquel Leviss.

“Hej Raquel, um, jam i sigurt se jam si personi i fundit nga i cili prisje të dëgjoje, um, shpresoj që të jesh mirë.” Lala tha teksa regjistroi shënimin zanor në telefonin e saj.

Lala Kent

“Um, nuk e di nëse je kthyer në LA apo jo, por do të doja të bëja një bisedë me ty në një moment nëse je i hapur për këtë, um, mirë shpresoj të flas me ty së shpejti, ” Lala përfundoi.

Lala Kent

Pak çaste pas dërgimit të memo zanore përmes një mesazhi direkt në Instagram, Lala pa një faturë leximi – duke e pranuar këtë Rakelës shikuar DM.

“Oh Zoti im, ajo e pa atë. Ndihem sikur do të ngrihem dhe do të vesh pantallonat në të njëjtën kohë.” Lala tha.

Lala Kent

Por mbetet e paqartë nëse Rakelës në fakt e dëgjoi mesazhin.

Lala Kent

Lalae cila kishte mbrojtur më parë sjelljen e saj ndaj Rakelës në mediat sociale dhe gjatë ribashkimit intensiv të Sezonit 10 pas zbulimit të e Rakelës lidhje me Tom Sandoval, pati një ndryshim në zemër. Ajo filloi të empatizohej me Rakelës duke tërhequr paralele me një situatë që ajo kishte kaluar personalisht.

Lala Kent

Lala e dërgoi mesazhin pas një bisede zemër më zemër me Lisa Vanderpump gjatë një mbledhjeje në grup në TomTom.

“Po ndjej shumë mënyra të ndryshme për këtë Rakelës Situata pas si një hap prapa,” Lala tha Vanderpomp.

Lala Kent

Lala kujtoi një moment të rëndësishëm nga sezoni i kaluar kur Rakelës u ul në një rrëfim dhe rrëfeu Sandoval duke qenë “një person” i saj. Rakelës shprehu frikën e saj se nëse do të zbulonte historinë e plotë të lidhjes së tyre, ajo gjithashtu mund të përballej me refuzimin nga ai, duke e lënë atë me “me të vërtetë askënd”.

Lisa Vanderpump

Duke reflektuar për atë moment, Lala i besuar në Vanderpomp, “Ajo me të cilën mund të lidhem është të ndihesh i izoluar dhe të ndihesh si personi që të ka bërë të ndihesh sikur je i vetmi dhe nëse shkon kundër tyre, nuk ke asgjë.”

Lala Kent

Lala po aludonte për ndarjen e saj me ish-in e saj, Randall Emmett, me të cilin ka një vajzë dyvjeçare të quajtur Ocean. Kjo ndarje ndodhi pas akuzave për pabesi dhe disa polemikave të tjera.

“Unë e di se si është të kesh një burrë përballë teje duke bërë një foto të bukur duke thënë: “Ti je ai për mua, ti je shpirti im binjak” dhe ti e sheh se si mund të jetë e ardhmja jote me këtë person, dhe ti “Jam i gatshëm të rrezikoj të gjithën aq shumë saqë injorova të gjithë rreth meje duke më thënë: “Vajzë, ti je gruaja tjetër”. Lala thuhet në një rrëfim të kokës.

Lala Kent

Kur Lala filloi lidhjen e saj me Emmett në 2015, ai ishte ende i martuar ligjërisht me ish-gruan e tij, Ambyr Childers. Gjatë asaj periudhe, Lala mohoi çdo përfshirje në një aferë dhe pretendoi se Childers dhe Emmett ishin tashmë të ndarë.

“Pjesa më e vështirë në lidhje me këtë është se si të gjithë emrat që më quajtën –– më etiketuan si një prostitutë që shkatërron shtëpinë, sikur ta shpalosësh atë atje, ata janë të gjithë të vërtetë,” Një i përlotur. Lala tha në rrëfimin e saj.

Lala Kent

Lala u bë emocional para Vanderpomp63, siç e kishte empatizuar Rakelës. Vanderpomp pastaj propozoi atë Rakelës mund të përfitojë nga të pasurit “dikë për të folur”.

“Ajo që Raquel bëri, çfarë tha, si i shkoi gjërat ishte kaq budallallëk, por si dikush që e di se si është të ecësh nëpër jetë dhe të shohësh komente për të qenë dashnore, nuk dua që ajo ta veshë atë. përgjithmonë,” Lala shpjegoi në rrëfimin e saj.

Lala Kent

Duke e kuptuar se veprimet e saj do të kishin pasoja, nëna e një fëmije vendosi të pastrohej gjatë një nate vajzash disa netë më vonë. Ajo ia dha lajmin Ariana Madixduke treguar se ajo kishte kontaktuar me gruan që kishte një lidhje me ish të dashurin e saj ndërsa ata ishin ende bashkë.

Ariana Madix

Ariana dukeshin të tronditur dhe të hutuar, veçanërisht sepse në kohën e tyre të natës, kishin kaluar vetëm disa muaj që Rakelës dhe çështja e Sandoval kishte dalë në dritë.

“Është disi e egër nëse e mendon këtë, sepse ndoshta për një vit, vit e gjysmë, nëse dikush ndërvepronte me ish-in e Lalës, ajo ishte gati të pëlqente ta vriste atë dhe t’i priste topat, ‘f–k ju,” Ariana tha në rrëfimin e saj.

Ariana Madix

Ariana pretendoi se Rakelës duhej ta dinte më mirë sesa të angazhohej në një lidhje me Sandoval. Megjithatë, Lala vazhdoi, duke theksuar se ajo i kuptonte emocionet dhe izolimin që Rakelës mund të ketë kaluar.

“Për mua, unë shqetësohem se ka njerëz të caktuar në këtë botë që i shikojnë ato lloj bisedash si një këmbë në derë dhe nuk ka asnjë këmbë për të bërë.” Ariana tha Lala.

Ariana Madix

Lala i qetësuar Ariana se ajo mbeti në anën e saj dhe nuk kishte ndërmend të shkaktonte ndonjë shqetësim. Kjo dukej se i solli ngushëllim Madix-it, pasi ata e mbyllën skenën me një përqafim.

Lala dhe Ariana vazhdojnë të ruajnë një miqësi të ngushtë, siç dëshmohet nga te Lales mbeshtetje per Ariana gjatë debutimit të saj në Broadway të hënën mbrëma.

Ne anen tjeter, Lala dhe Rakelës kurrë nuk ka pasur një bisedë në kamera, si Rakelës konfirmoi në gusht 2023 se nuk do të kthehej në serialin e njohur Bravo.

Rregullat e Vanderpompës transmetohet të martën, në orën 20:00 ET, në Bravo.