Mauricio Umansky

Klea

Përmbledhje e ‘RHOBH’: Kyle Richards përpiqet të fillojë një tjetër luftë të rreme me Mauricio Umansky për tatuazhet

Përmbledhje e ‘RHOBH’: Kyle Richards përpiqet të fillojë një tjetër luftë të rreme me Mauricio Umansky për tatuazhet

Mirë se vini në një episod tjetër të Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Ne fillojmë me Dorit Kemsleyndërsa ajo ulet për një piknik me Erika Jayne për të zgjidhur problemet e tyre. Pas Dorit përshëndet asistentët, Erika Ngrihet duke u ndjerë i ftohtë, por i gatshëm për të thyer bukën Dorit. Dorit fillon duke falenderuar Erika për të ardhur dhe për të shpjeguar pse Dorit ishte i zhgënjyer me E Erikës sjellje.

Dorit Kemsley

Erika e kupton që ajo bëri gjënë e gabuar dhe kërkon falje duke premtuar se do të bëjë gjithçka për t’i rregulluar gjërat Erika. e Dorit i fryrë nga E Erikës sinqeriteti dhe i shpjegon Erika nga e cila ajo ndihej e shkëputur PK për vitin e fundit. Në rrëfimin e saj, Erika pranon se nuk do t’i ishte përgjigjur pyetjes në Bravo Con; nëse ajo e dinte PK dhe Dorit kishin probleme.

Dorit Kemsley

Për më tepër, disa javë më parë Dorit u vu në shënjestër nga tre persona, të cilët e ndoqën Dorit hyri në dyqan pas një ATM dhe vodhi çantën e saj. Kështu që e Dorit tashmë në buzë por ajo dhe Erika përqafoni dhe zotohuni për të ecur përpara.

Erika Jayne

Ndërkohë, Sutton Stracke’s biseda në shtëpi me Garcelle në telefon, si Garcelle’s e turbulluar me fëmijët e saj dhe Sutton’s lajmërimi. Sutton dhe Garcelle po planifikoni një udhëtim për ditëlindje në Vegas Kristal Minkoffdhe Sutton shpreson që ky udhëtim të jetë fillimi i tyre i ri.

Sutton Stracke

Pasi ajo e mbyll telefonin, Sutton përshëndet një mblesëri Alessandra në derë, dhe ne e zbulojmë Sutton’s duke kërkuar ndihmë për të takuar burrin e saj të ardhshëm. Pasi u ul, Sutton shpjegon se është e divorcuar prej shtatë vitesh dhe e ka të vështirë të “klikojë” me njerëzit. Sutton pranon se nuk mendon se e pyesin në një takim të dytë sepse është e çuditshme dhe shpesh thotë gjënë e gabuar.

Sutton Stracke

Sutton listoni që ajo dëshiron Alessandra dhe Alessandra inkurajon Sutton për ta lënë njeriun të udhëheqë. Sutton’s mësuar të jesh i pavarur por Sutton’s të gatshëm për të bërë çdo gjë Alessandra thotë për të marrë ndeshjen e saj. Alessandra premton të dërgojë Sutton tre burra për të zgjedhur nga dhe Sutton’s të gjitha përderisa burri është i gjatë. Më vonë, Kristal duke ngrënë jashtë me të shoqin dhe vëllain e madh Jeff në një restorant lokal. Pas porositjes, Jeff detajon sa relaksuese ka qenë largimi nga jeta e tij si yll i Pop-it Kristal na plotëson në jetën e tij personale. Jeff ishte i fejuar por për shkak të pandemisë dhe e Jeff-it familja duke i lutur të kthehej; Jeff la të fejuarën e tij në Kinë, gjë që çoi në ndarjen e tyre. Kristal mendon Jeff e fajëson atë për përfundimin e marrëdhënies së tij dhe dëshiron Jeff për të kërkuar mbylljen që i duhet.

Ndeshësi i Sutton Stracke

e Jeff-it duke luftuar qartë për të shprehur emocionet e tij dhe dëshiron të takojë dikë të freskët dhe të ri. Kristal pyet veten nëse Jeff dëshiron të martohet ose të luajë, dhe Jeff pyetjet nëse Kristal do të jetë mirë nëse ai sjell në shtëpi një grua njëzet vjet më të vogël nga ai. Rob Minkoff’s të gjitha për këtë për aq kohë sa gruaja i pëlqen Kristal por nuk e dimë kurrë.

Diten tjeter, Kyle Richards mbledh Dorit në Range Rover-in e saj të ri për të bërë një rrotullim nëpër lagje. Dorit mendon se do të shkojnë në drekë, por fshehurazi, Kyle u takua me PK për të befasuar Dorit për përvjetorin e tyre. Kyle pyetje PK-të ideja por është e dëshpëruar për të befasuar më të mirën e saj. Në makinë, Dorit fillon të pyesë Kyle dhe veprimet e saj të çuditshme. Kyle pretendon se asgjë nuk po ndodh dhe Dorit pyet pikën bosh “Si janë gjërat me ty dhe Mo?”

Kyle Richards

Kyle pretendon se Mauricio është i stresuar për shkak të punës por Dorit vëren se të dy nuk kanë qenë aq të afërt kohët e fundit. Dorit pyet Kyle nëse ajo e ka parë ndonjëherë veten pa Mauricio dhe Kyle i shmanget pyetjes duke bërë Dorit pse ajo mendon kështu. Dorit përgjigjet se ajo vëren Kyle postimi i fotove pa Mauricio dhe Kyle përgjigjet se ajo ka nevojë për hapësirë ​​larg Mauricio. e Dorit pa fjalë dhe ndjehet sikur ka diçka Kyle nuk i thote asaj. Dorit e di në zemrën e saj Kyle’s duke gënjyer por vendos ta lërë të shkojë ndërsa e lëshon Kyle e di se ajo është atje për të. Ata tërhiqen për e Dorit surprizë dhe e Dorit i hutuar ndërsa Kyle qesh dhe të çon rrugën. Në Garcelle’sajo është duke biseduar me ndihmësin e saj Tazz si Sutton përgatitet për Garcelle’s mbërritjes. Një herë në Sutton’stë dy hanë pak si Sutton diskuton takimin Alessandra.

Dorit Kemsley

Është e vështirë për Sutton të luajë në rolin tradicional kur bëhet fjalë për takimin, por dëshiron të sigurojë që ajo të mos e humbasë përsëri fuqinë e saj. Në rrëfimin e saj, Sutton shpjegon se bashkëshorti i saj nuk e ka ftuar kurrë “dhomën e bordit” për sa i përket marrëdhënies së tyre dhe tani Sutton nuk di si të lëshojë. Sutton pyet për Garcelle dhe para se ta kuptojmë Garcelle fillon të qajë! Garcelle tregon Sutton se Jax nuk e ndjen atë Garcelle bëri mjaft si nënë dhe realizimi po e godet fort! Sutton tregon Garcelle ajo është një nënë e shkëlqyer dhe se djemtë adoleshentë janë një **vrimë! Jax tha Garcelle ai donte të jetonte me babin e tij dhe tani Garcelle ndjehet si një dështim. Garcelle dëshiron të sigurohet Jax e di se ajo e sheh atë, por nuk dëshiron të ndryshojë stilin e saj të prindërimit. Sutton vazhdon të japë Garcelle këshilla mbi BBQ si Dorit më në fund sheh PK-të pune e veshtire.

Garcelle Beauvais

Për fat të keq, Dorit nuk e sheh referencën “Pretty Woman” deri sa Kyle e bën të dukshme dhe PK-të nuk ka ku të gjendet! e Dorit duke u frustruar sepse ajo nuk e di se çfarë po ndodh, por Kyle’s duke mos hequr dorë. Kyle qesh si Dorit del jashtë për të marrë frymë ndërsa prodhimi përpiqet të qetësohet Dorit poshtë. e Dorit e shqetësuar për fëmijët e saj dhe Kyle’s duke thirrur PK të përpiqet të korrigjojë situatën. Kyle’s duke qeshur histerikisht në telefon si PK përpiqet të marrë Kyle për të kuptuar seriozitetin e situatës. Dorit thërret fëmijët e saj dhe foshnjat i thonë të ndalojë së stresuari dhe të shijojë përvjetorin e saj. Pasi u qetësua, Dorit hyn përsëri në dhomë dhe fillon të relaksohet ndërsa një ekip stilistësh hyn. PK’Po shkoj me fustanin e kuq dhe dorezat e bardha, por është e vështirë t’i lëmë përshtypje kësaj princeshe.

e Dorit më në fund e emocionuar dhe duke shkuar me rrjedhën ndërsa ikën nga realiteti i saj për të shijuar një natë me burrin e saj. e Dorit duke u glamuar si PK tërhiqet duke u dukur i mprehtë me smoking-un e tij, gati për të pirë verë dhe për të ngrënë Dorit. Një flashback tregon të gjitha dhuratat magjepsëse nga PK ndër vite dhe ky vit nuk bën përjashtim! Dorit kokat poshtë duke u dukur bukur si PK shkëlqen nga krenaria, duke i uruar dashurisë së tij një përvjetor të lumtur. PK dhurata Dorit një gjerdan i mrekullueshëm me qira për natën si PK drejton Dorit në një suitë të dekoruar bukur, me lule dhe shampanjë të bollshme! Një grua po këndon “You Take My Breath Away” si Dorit dhe PK ndaj një valle. Dorit dhe PK janë të kënaqur me performancën si PK fillon të mendojë idenë e tij të radhës.

PK-të duke tërhequr të gjitha ndalesat, por nuk më kujtohet e Dorit pije është vodka sode dhe jo vodka tonik. Të dy hanë një vakt luksoz ndërsa diskutojnë e Dorit ankthi. PK pyet veten nëse ai duhet bërë me surpriza por Dorit përpiqet të shpjegojë POV-në e saj për shkak të mungesës së kontrollit. PK dëshiron Dorit për ta lënë të marrë kontrollin, por e Dorit ankthet nuk do ta lejojnë atë të jetë e madhe. PK lufton për të kuptuar e Dorit PTSD, por Dorit dëshiron PK të rritet dhe të kujdeset për gjërat në shtëpi. PK dëshiron Dorit për të ecur përpara dhe Dorit premton të provojë ndërsa sh buzëqesh dhe shijon pjesën tjetër të natës. Të nesërmen në Kyle’sajo po përgatitet për e Portias ditëlindjen si Mauricio ha dip në kuzhinë. Kyle dhe Mauricio po sillen çuditshëm së bashku si Aleksia shikon në konfuzion. Në rrëfimin e saj, Kyle mendon e Mauricios i mbështjellë me biznesin e tij, por deri më tani duket Kyle’s i vetmi person me një problem.

Mysafirët fillojnë të mbërrijnë ndërsa festa më në fund fillon me familjen dhe miqtë e tyre në dollap. Mauricio diskuton biznesin si Portia zbret poshtë duke u bërë aq i rritur! Ndërsa të gjithë rrëmbejnë pjata me ushqim, Estella (Kyle’s vjehrra) pyetje Kyle në lidhje me thashethemet për pabesi. Kyle luan budallaqe dhe thotë se është kapur një herë pa unazën e saj dhe tani njerëzit kanë nisur thashethemet.

Kyle Richards

Kyle vazhdon të ruajë fytyrën duke shmangur një përqafim nga Mauricioduke ikur nga Estella. Festa vazhdon dhe Aleksia komplimente e Farrah tatuazh i rremë dhe së shpejti Kyle komenton për veprën e saj të përhershme. Kyle pëshpërit për të Mauricio dhe pyet nëse prindërit e tij janë në dijeni të tatuazheve që kanë. Pa u përgjigjur festa vazhdon si Portia hap dhuratat e saj ekstravagante, si Kyle tregon Estella për tatuazhet e saj.

Mauricio Umansky

Estella pyet veten nëse Kyle bëri tatuazhin për Mauricio dhe megjithëse Kyle jo, Estella duket se nuk i intereson. Është koha për të prerë tortën dhe Kyle e derdh atë në Mauricio kështu që ajo tha Estella në lidhje me tatuazhin e tij. Mauricio mërzitet dhe pyet veten pse Kyle tha asgjë para se të largohej prej saj! Vajzat ndezin qirinjtë si Kyle duket budallaqe ndërsa dëshiron ta mbajë gojën mbyllur. Kyle përpiqet t’i qetësojë gjërat Mauriciopor Mauricio nuk dëshiron të flasë për të. Mysafiri dëgjon dhe Kyle ndalon së provuari për hir të ngjarjes. Kyle tallet Mauricio në kuzhinë ndërsa ajo vazhdon të luajë zonjë me më-est. Të nesërmen, zonjat po përgatiten të shkojnë në Las Vegas Kristal udhëtim për ditëlindje! Zonjat po fluturojnë private, dhe të gjithë janë gati të argëtohen në qytetin e mëkatit! Pasi hipën, zonjat kanë personalizuar çantat nga Kyle dhe zonjat bëjnë dolli në ngritje.

Kyle Richards

Kyle dhurata Kristal një gjerdan diamanti dhe safiri si Garcelle shpjegon planet që do të vijnë. Erika dëshiron t’i çojë zonjat te Magic Majk dhe së shpejti vajzat fillojnë të flasin për të brendshme dhe Channing Tatum. Zonjat falenderojnë Sutton dhe Garcelleme shpresën se udhëtimi do të shkojë mirë. Erika përmend se hoqi dorë nga debati për Kreshmën dhe Kyle nuk mund ta besoj E Erikës fetar tani. Pasi në Vegas, zonjat takohen me fantazma të kuqe për t’i çuar në hotelin e tyre. Pamja e zonjave shikon si Garcelle pyet veten nëse Dorit fluturoi glam jashtë. Edhe pse Dorit jo, Kristal u sigurua që të largohej nga skuadra e saj glam.

Zonjat po qëndrojnë në Resort World dhe priten me shampanjë në derë. Dhoma është e bukur, dhe zonjat i tërhoqën të gjitha ndalesat për të Kristal! Dorit thotë “le të fillojnë thashethemet” ndërsa marrim një rikthim në S7 Dorit. Garcelle’s i habitur Sutton’s asistentet i kanë të gjitha gjërat e saj të zbërthyera tashmë dhe ne marrim një kulm të fshehtë të asaj që do të vijë pas katër orësh. Ne shohim Erika dhe Kristal duke u argëtuar me striptistet por pastaj Sutton stuhitë nga dëshira për të marrë un-mic! Njerëzit po quhen b****es dhe duket se ky udhëtim po shkon shpejt! Kthehu javën tjetër për episodin e radhës Amvisat e vërteta të Beverly Hills.