Garcelle Beauvais

Klea

Përmbledhje e ‘RHOBH’: Garcelle Beauvais nuk u beson zonjave me fëmijët e saj

Përmbledhje e ‘RHOBH’: Garcelle Beauvais nuk u beson zonjave me fëmijët e saj

Mirë se vini përsëri në një episod të ri të Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Zonjat janë në Las Vegas duke festuar Crystal Minkoff’s Ditëlindja e 40-të dhe çuditërisht askujt nuk i është rrëmbyer ende paruka. Ne fillojmë me Dorit Kemsley, Kyle Richardsdhe Kristal duke ngrënë drekë si Garcelle Beaauvais bashkohet gati për të takuar burrat! Para se të fillojë argëtimi, një herë Erika Jayne bashkohet me grupin, Garcelle nis një ndërhyrje për Sutton Strake. Sutton’s duke luftuar në botën e takimeve dhe Garcelle dëshiron të ndihmojë Sutton ul një datë të dytë. Sutton dëshiron Garcelle për të marrë një takim të parë përpara se të vinte në takimin e dytë, ndërsa Dorit pyet Sutton për të shpjeguar se çfarë shkoi keq.

Ne e zbulojmë Sutton shkoi në një takim dhe më pas i kërkoi këtij burri të fluturonte për në Nju Jork për një ngjarje kravatë të zezë! Madje Dorit tha Sutton të kesh një takim të tretë dhe të katërt përpara se t’i kërkosh një burri të fluturojë në të gjithë vendin. Sutton nxjerr telefonin e saj për të lexuar mesazhet, por Kyle rrëmben telefonin për të turpëruar Sutton me tutje. Sutton komplimenton djemtë triceps dhe tani vajzat e dinë pse Sutton’s aq keq në takim. Kyle pretendon për FaceTime Sutton’s data dhe Sutton bërtet si një derr duke u përpjekur t’i kthejë telefonin. Kyle komplimente Sutton mbi bukurinë dhe personalitetin e saj argëtues, ndërsa sqaron se nëse një mashkull nuk dëshiron të takohet Sutton; se është humbja e tij. Garcelle i lëshon zonjat të pushojnë dhe të përgatiten, përpara se të takohen për Magic Majk.

Sutton Stracke

Dorit dhe Kyle janë të befasuar Kristal solli me vete ekipin e saj glam, ndërsa Sutton’s duke vazhduar Avi (Sutton’s menaxher i pronës) për disa pantallona që ajo nuk mund t’i gjejë. Gje e mire Avi gjeti çfarë Sutton ishte në kërkim dhe kriza u shmang. Avi kërkon falje për shqetësimin dhe Sutton e shkarkon atë. Kristal, Erikadhe Garcelle’s Mbërrin ekipi i glam, dhe ne e zbulojmë Sutton pëlqen të mbajë lëng grejpfruti Ocean Spray në çantën e saj. Kaq e rastësishme, por zonjat po duken të mira dhe të gatshme për të lyer Vegas të kuq.

Sutton Stracke

Një herë poshtë, Kristal dhe Garcelle merrni një pije ndërsa pjesa tjetër e zonjave i bashkohen grupit. Të gjithë janë të befasuar me veshjen latex Erika doli jashtë. Sutton ka në dorë beqarët dhe Erika nuk dëshiron të prekë asnjë para nga frika Xha Sem do të vijë dhe do të mbledhë. Zonjat mbërrijnë në Magic Mike Live dhe takojnë zonjën dhe ne e zbulojmë Erika e vendosur që të gjitha zonjat të marrin shijen e tyre në skenë. Kjo duhet të jetë argëtuese! Pasi u ul, shfaqja fillon me një zhurmë dhe E Erikës gati për të marrë Kristal nga guaska e saj! Prezantuesi paralajmëron zonjat që të lagen dhe së shpejti djemtë u ngjitën në skenë gati për t’i treguar të gjitha.

PËRMBLEDHJE 'RHOBH'

Nata po shkon mirë dhe grupi po kalon vërtet një kohë të mirë. e Dorit duke filmuar ndërsa burrat heqin rrobat dhe kjo është pikërisht ajo që u duhej grave. Një nga striptistet mbledh Kristal për të dalë në skenë ndërsa Garcelle merr një kërcim prehër nga një zotërinj tjetër. Kristal dhe Erika janë në qendër të skenës dhe e jetojnë atë teksa meshkujt seksi përplasen dhe grinden mbi ta. E Erikës duke kaluar shumë mirë dhe në elementin e saj si Kristal pretendon të jetë i pafajshëm. Një burrë zgjodhi Erika ngrihu dhe e vendosi në shpinë, ndërsa bën sikur lëpi atë mace! Uau, kjo është e nxehtë, por Sutton po bëhet gjithnjë e më e pakëndshme. Sutton’s ndryshimet e energjisë dhe Garcelle përmend se ajo duhet të kishte veshur pantallona për të dalë në skenë.

PËRMBLEDHJE 'RHOBH'

Sutton papritmas del nga karrigia, duke u betuar dhe duke deklaruar: “Unë jam në Fondacionin Amerikan të Baletit, nuk e bëj atë sh**!” Ndërkohë, Garcelle dyshon se Sutton kishte shpresuar të zgjidhej si një nga vajzat e lezetshme. Dorit njoftimet Sutton’s sjellje fëminore si Garcelle vrapon pas shoqes së saj. Në tualet, Garcelle lutet Sutton për të dalë jashtë për të kuptuar se çfarë nuk shkon. Brenda, Kyle’s duke u përgatitur për të dalë në skenë si Sutton ankohet se nuk ka miq që i lejojnë burrat të vendosin kokën pranë privates. Pas Kyle’s mirë në skenë, ajo shkon për të kontrolluar Sutton dhe menjëherë nuk ka turp për atë që sapo bëri. Sutton nuk e shqetëson një burrë që lëpin kremin e kamxhikut Kyle por e kalon kufirin kur vjen puna te Kristal dhe Erika.

Sutton Stracke

Kyle di Sutton’s arsye e vërtetë për t’u mërzitur por Sutton mbron POV-në e saj por produksioni tregon Sutton duke u përgatitur për qendër të vëmendjes së saj, se ajo kurrë nuk mori LOL. Sutton largohet për të marrë një pije dhe madje Garcelle nuk e di se çfarë po ndodh. Kyle dhe Garcelle vazhdoni të përpiqeni të qetësoheni Sutton poshtë ndërsa ajo diskuton të ketë veshur një pulovër kotele dhe të jetë e çuditshme. Kyle’s duke u përpjekur të flas pak për të Suttonpor guximi i lëngshëm është shkëputur Sutton’s trurit. Sutton tregon Kyle për të mbyllur gojën dhe Kyle tregon me dashamirësi Sutton të mos jetë ab****. Sutton’s duke mos marrë pamjen më të madhe si Garcelle e çon te sprinteri si Kyle tekste Kristal se është koha për të shkuar.

Kristal transmeton mesazhin dhe fatkeqësisht Dorit dhe Erika tregoj Kristal te lesh Sutton shkoni, në mënyrë që të shijoni natën. Ndërsa po ecni te vrapuesi, Sutton thirrjet Garcelle një grup Kyle fiket! Kyle tregon Sutton ajo është ajo që ab**** dhe Sutton kërkon falje me dashje si Erika dhe Dorit rri me striptistet në prapaskenë. Kristal kapet pas dramës dhe Garcelle’s nervoz se çfarë do të bjerë më pas Erika zbulon se çfarë nuk shkon. Erika tashmë e di se çfarë ka dhe telefonon SuttonGjyqtarja Judy” ndërsa ajo vonon të hipë në autobus. Dorit e derdh atë Sutton u ofendua dhe Erika shpjegon se djali ishte ish-partneri i saj në DWTS.

Erika fshihet Sutton’s nxjerr dhe përsërit se ajo është e rritur dhe mund të bëjë atë që dëshiron. Dorit tregon Sutton të ashpërsohej në rrëfimin e saj si Sutton përpiqet të shpjegojë pse është e mërzitur. Kristal flet dhe pyet veten se si Sutton ndjen se nuk janë të mërzitur dhe Dorit tingëllon në atë PK nuk do të kujdesej.

Kyle sekonda që mendon dhe qesh me të Sutton’s reagim si Sutton vazhdon të kërkojë falje për shpërthimin e saj të dehur. Garcelle’s këmbët po bërtasin teksa dalin nga sprinteri dhe Erika kontrollon me Garcelle në Stripper-porta. Garcelle nuk u ofendua dhe gjithçka duket se është harruar pasi zonjat porosisin pije në përgatitje për darkë. Pas porositjes, Sutton i kërkon falje Erika dhe Erika e pranon pa hezituar. Zonjat habiten me E Erikës kufizimet dhe së shpejti Sutton sjell Garcelle’s udhëtim me djemtë e saj. Shfaqet një kthim prapa Garcelle’s udhëtim me Oliver dhe Dorit jep Garcelle rekuizita për të pasur e Oliverit mbrapa, por Garcelle zbulon se nuk ndihet rehat duke diskutuar fëmijët e saj rreth grupit.

Erika Jayne

Pas vitit të kaluar, Garcelle nuk mendon se grupi është një hapësirë ​​e sigurt, dhe për fat Sutton’s zakonet e çuditshme të të ngrënit e ndryshuan plotësisht bisedën. Tani e dimë pse Sutton nuk merr një takim të dytë. Kyle prish një lojë me letra dhe Dorit vullnetarët për të shkuar së pari dhe i pyet zonjat se cila është kënga e tyre e preferuar për të bërë seks dhe Kyle’s i habitur në Sutton’s përgjigje. Ne e zbulojmë Garcelle i pëlqen të shikojë të tjerët duke bërë seks dhe gjithashtu do të donte që dikush ta shikonte atë duke bërë seks. E çuditshme. Pyetja tjetër pyet se sa herë do të dëshironin të bënin seks në ditë dhe Sutton thotë se do ta bënte dy herë në ditë. Erika fotot Sutton duke qenë më e keqja shtrihej ndonjëherë si Kristal përmend komplimentin e saj më të madh, janë thithkat e saj. *Shuplaka fytyrën*.

Garcelle Beauvais

Akullorja dhe keku mbërrin në tryezë si Sutton pretendon se ka shumë lodra seksi në shtëpi. Zonjat nuk po e blejnë por vazhdojnë të bëjnë humor Sutton për qeshje. Pas darkës, zonjat kthehen në hotel dhe shkojnë në rrugë të ndara për t’u zhveshur. Dorit mendon Sutton’s veprimet ishin BS, ndërsa Kyle mendon Sutton’s i turpëruar. Kyle dhe Dorit hidhen në shtrat së bashku si Sutton tregon Garcelle se përdorimi i tepërt i vibratorëve mund të prishë perlën tuaj. Garcelle’s duke lypur Sutton për të shkuar në shtrat por Sutton’s i zgjuar ndërsa luante në telefonin e saj.

Kyle Richards

Të nesërmen në mëngjes në orën 6:00 të mëngjesit, Kyle shkon në palestër për të ushtruar me pushime. Në orën 7:00 të mëngjesit, pjesa tjetër e zonjave zgjohen dhe Erika dhe Dorit bisedoni rreth Kyle’s rutinë stërvitje. Erika komplimente Kyle për të mos pirë por Dorit nuk mendon Kyle’s stili i ri i jetesës është i qëndrueshëm. Garcelle dhe Sutton tashmë po hanë ndërsa pjesa tjetër e grupit ulet për të ngrënë. Garcelle i tregon grupit se nuk u beson atyre në lidhje me familjen dhe Garcelle’s jo mbi të rriturit duke qeshur Jax duke u mallkuar. Garcelle pranon faljen, por vajzat nuk i ka falur ende.

e Dorit lëndohet dhe flet dhe nuk e kupton pse Garcelle’s ende i varur nga e kaluara. Garcelle vetëm dëshiron të mbrojë fëmijët e saj dhe Dorit dëshiron të dijë se sa kohë do të duhet Garcelle për tu ndjerë më mirë. Garcelle nuk pyet pse Dorit nuk është mbi depërtimin e saj, por Dorit nuk e sheh krahasimin. Sutton kupton pse Garcelle’s duke bërë një hap prapa dhe së shpejti Garcelle fillon të emocionohet, për shkak të ndjenjës së kësaj Dorit nuk po dëgjon. Dorit pretendon se do ta mbajë gojën mbyllur që këtu e tutje dhe Garcelle shkon për të bërë dush, pa një zgjidhje në horizont. Kjo është ajo për episodin e sotëm, sigurohuni që të ktheheni javën tjetër për më shumë Amvisat e vërteta të Beverly Hills.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet në Bravo, çdo të mërkurë, në orën 20:00 ET.