Drew Sidora

Klea

Përmbledhje e ‘RHOA’: Ralph nuk respekton Drew, Sheree dhe Sanya debatojnë për Martell Holt

Përmbledhje e ‘RHOA’: Ralph nuk respekton Drew, Sheree dhe Sanya debatojnë për Martell Holt

Mirë se vini përsëri në jugun e pistë, për një tjetër episod të Amvisat e vërteta të Atlantës! Ne fillojmë me Bruklin duke ushtruar karate me Kenia Moorederisa Marlo Hampton FaceTime Scotley. Kandi Burruss është duke larë e Blaze dhëmbët si Drew Sidora takohet me një pronare prone, për pushimin e saj të ardhshëm të mirëqenies me motrën e saj Allison. Drew pranon se afrikano-amerikanët nuk diskutojnë shpesh për shëndetin mendor dhe dëshiron t’i japë përparësi vetëkujdesit për veten dhe zonjat.

Drew Sidora

Më vonë në Sanya Richards-Rossajo dhe Ross janë të gjithë pëllumbi bukuroshe si Sanya pretendon të kalojë listën e tyre të detyrave, por përfundon befasuese Ross me një test pozitiv të shtatzënisë. e Sanyas i gëzuar dhe Ross është tronditur pasi familja e tyre zgjerohet zyrtarisht! urime! Ross fillon të djersitet si Sanya thërret pjesën tjetër të familjes për të ndarë lajmin e mirë.

Sanya Richards-Ross

Sanya dhe Ross pretenduan të merrnin dokumente dhe shfaqën “Ne jemi” dhe “shtatzënë” në pjesën e pasme të këmishave të tyre. Të gjithë janë të emocionuar dhe Shari shpjegon se ajo është ende në kërkim të banesës dhe Sanya duhet të kërkojë një dado. Atë mbrëmje, Drew dhe Ralph Pittman shkoni në një natë takimi në rrugicën lokale të bowlingut. Pasi kanë porositur ushqime dhe pije, të dy fillojnë të luajnë bowling pasi kanë ndarë një vallëzim festiv duke theksuar natën e takimit të tyre. Të dy brohorasin për takim natën dhe Ralph pyesni se si Drew shijoi pushimet. Drew kaloi shumë mirë dhe disi e zhvendos bisedën në punën e saj me të Kandi dhe e Allison-it Shendeti mendor. Drew bisedon me Ralph për shëndetin e saj mendor dhe pranon se ajo ka nevojë për një përqafim herë pas here. Drew’s ende i mërzitur Ralph hoqi dorë nga këshillimi dhe të dy ulen ndërsa Ralph shpjegon pse u largua nga këshillimi.

Drew Sidora

Ralph thotë shumë asgjë, dhe në fund beson se mos shkuarja në këshillim është më mirë për shëndetin e tij mendor. Një rikthim tregon komentin “drekë”, ndër çështjet e tjera që të dy kanë në martesën e tyre dhe Drew’s i lodhur duke i shpjeguar gjërat Ralph. Drew tregon Ralph se ajo do të vazhdojë udhëtimin e saj shërues dhe ajo nuk po pret Ralph të arrij! Ua vajzë! Drew tregon Ralph ajo nuk e detyron më dhe nuk e bën më nënë për këtë situatë, por e pyet Ralph për ta takuar atë në gjysmë të rrugës. Drew gjithashtu ka nevojë për mbështetje gjatë filmit pasi ajo do të jetë larg për dhjetë ditë.

Drew Sidora

Ralph pranon se ata kanë një problem dhe se ai do të rritet sa më shumë që të mundet dhe thotë se është më i zënë se Ralph. Prodhuesit pyesin Drew nëse ajo mendon se ka ndodhur diçka me Ralph në Vegas, dhe megjithëse ajo nuk beson se ka ndodhur asgjë; ajo e di se themeli i tyre është thyer. Ralph shpjegon se dëshiron të jetë si Baraka dhe Obama; dhe Drew e korrigjon duke pyetur se ku është Michelle? Më vonë në e Kenias shtëpi, Kandi ndalo për të kaluar. Kenia tregon Kandi për sallonin e saj të ardhshëm si Shamea Morton ndalon për t’u bashkuar me telefonin. Pasi u ul, Kenia u tregon zonjave për mësimdhënien Bruklin mirësjellja ndërsa Turp hap verën. Kenia tregon Kandi dhe Turp se ajo po mendon të ketë një fëmijë tjetër dhe pranon se mund të përdorë Marc Daley’s spermatozoidet.

Kenia Moore

e Kandi pak i hutuar por Kenia sqaron se ajo duhet të testohet përsëri, por heziton sepse shumë gjëra mund të shkojnë keq. e Kenias tani po shqyrtojmë një zëvendësues dhe e zbulojmë Turp dhe Kandi ndajnë të njëjtin zëvendësues. Kenia pyet veten nëse ajo do të jetë xheloze për zëvendësuesin por Kandi inkurajon Kenia se çdo përvojë është e ndryshme. Turp pyet veten nëse Kenia do të tregojë Marc dhe e Kenias jo i sigurt, por Turp pretendon se ajo do të vazhdojë në çdo mënyrë. Turp ndërron temat në Sheree Whitfield dhe nëse ajo është ende në takim Martel Holt. Kandi dhe Kenia bust Martel jashtë dhe është zbuluar se Martel i kërkoi atij zonjat CashApp Sheree’s darkë disa net më parë. Shfaqet një kthim prapa Sanya derdhja e çajit në Kenia dhe Kenia duke u shokuar si zakonisht.

Martell Holt

Kandi nuk ishte i ftuar në Sheree’s parti dhe mendon se është qesharake që populli Sheree ftoi, po flet per cash sh** Martel. Zonjat qeshin me Sheree’s fatkeqësi siç e shohim Sheree çoje qenin e saj te veterineri. Sheree komplimente Gotti dhe bindjen e tij dhe në fakt krahason Gotti te Martel SMH. Pas seancës së tij, Sheree thirrjet Martel për të diskutuar ditën e saj duke shpjeguar se sa shumë argëtohej ajo në ditëlindjen e saj. Sheree u thotë prodhuesve se Martel i bleu asaj një Alexander McQueen çantë ndërsa deklaron se zakonisht nuk blen artikuj nga sektori i nivelit të lartë. Sheree rrëmben disa ëmbëlsira për Gotti si Drew dhe Kandi takohen me pjesën tjetër të kastit për të lexuar tryezën e tyre të parë. Drew dhe Kandi keni një moment të vështirë, por vazhdoni të vazhdoni për hir të projektit.

Martell Holt

Kandi pohon POV-në e saj se nuk i pëlqente të quhej gënjeshtare, por pranon ta lërë të shkojë sepse është marrëzi. Drew ende nuk ka marrë një falje nga Kandi por vendosi ta lërë të shkojë gjithashtu. Drew tregon Kandi në lidhje me të ardhmen Tërheqja e shëndetit mendor dhe së shpejti Todd Tuker fillon hyrjen e tij para se të fillojë leximin e tabelës. Kandi shpjegon se sa shumë do të thotë ky film Todd dhe sa kohë po punon për ta bërë këtë gjë realitet. Ekuipazhi kalon nëpër tabelën e lexuar dhe më në fund shohim Drew, Monyetta, Kandidhe Turp tregojnë bërxollat ​​e tyre të aktrimit. Todd faleminderit të gjithëve për një lexim të mrekullueshëm dhe udhëzon ekuipazhin për lëvizjen e tyre të radhës.

Kandi Burruss

Është dita e Drew’s Tërheqja e shëndetit mendor dhe ajo dhe Allison shkoni në pronë së pari, për t’u siguruar që gjithçka është në rregull. Kjo ditë synon të edukojë të gjithë dhe të ndihmojë të gjithë me nevojat e tyre individuale. Drew dhe Allison emocionohu ​​teksa shikojnë dekorin ndërsa zonjat fillojnë të rrokullisen. Cynthia Bailey’s madje ftoi dhe tregon Sheree sa e nxehtë dukej ajo në darkën e ditëlindjes. Pasi të gjithë janë brenda, Drew përqafime Ross së pari e cila më pas bën Ralph shkoni dhe përqafoni çdo grua në dhomë, por Drew. Zonjat padyshim e vunë re dhe Drew pretendon se kështu Ralph vepron kur ndihet i pa respektuar. Drew dhe Ralph më në fund përqafim si Drew shpjegon fundjavën dhe është e rëndësishme për të gjithë. Allison ndan historinë e saj teksa zonjat dëgjojnë intensivisht, ndërsa Allison emocionohet ndërsa diskuton për udhëtimin e saj.

Drew Sidora

Drew vlerëson e Allison-it forcë ndërsa ajo i nxjerr të gjithë jashtë për një Hidheni me Drew sesioni. e Marlo-s vetja me hije shikon lart Drew’s faqe interneti në rrëfimin e saj, dhe zot dhe ja; e Marlo-s goditi me një “404 Nuk u gjet“gabim. Interneti ka përfunduar Drew’s faqe interneti, SMH. Më pas zonjat shkojnë të meditojnë ndërsa meshkujt kanë aktivitetin e tyre. Sheree’s duke shijuar meditimin ndërsa e Marlo-s duke u ankuar si zakonisht. Jashtë, Ralph’s duke përqafuar më shumë gra ndërsa zonjat përfundojnë një seancë emocionale. Kandi kishte nevojë për tërheqje për shkak të presionit të lartë të gjakut, anëtarët e grupit të saj dhe zonjat donin më shumë kohë Kandi. Jashtë, Ralph’s duke shpjeguar situatën ligjore teksa zonjat ulen për darkë.

Ralph Pittman

Heath Shaw përpiqet të flasë pozitivisht në Ralph derisa Drew shpjegon cenueshmërinë e saj në Portugali dhe pse iku. Sheree kupton se çfarë Drew po kalon dhe ngre padinë, si Marlo pyet nëse Drew fitoi. Dy ditë më parë, ne e shohim Drew duke uruar që zonja thjesht të largohej. Drew u thotë zonjave se duhet të presë tridhjetë ditë për të pritur vendimin e gjyqtarit, ndërsa Ralph’s duke shpjeguar se më pas punësuan të njëjtin kuzhinier, për të qenë dado për fëmijët e tyre. Drew dhe Ralph po tregojnë dy histori të ndryshme si Drew i tregon tabelës tarifën kur rritet nga një mijë dollarë në dhjetë mijë dollarë. e Kenias fytyra është skeptike ndaj Drew’s koment dhe jam ne te njejten faqe. Drew Faleminderit Sheree për të kërkuar, si Kandi vë në dyshim numrin real. Kenia sjell vitin e ri dhe Sheree’s darka e ditelindjes se ajo dhe Kandi nuk ishin të ftuar në.

Sheree shpjegon darkën e saj të ditëlindjes dhe pranon se e ka ftuar Courtney Rhodes por pretendon se ka ftuar miqtë që i njeh prej tridhjetë e më shumë vitesh. Sheree nuk ftoi Drew sepse fëmija i saj ishte i sëmurë, por pretendon se ajo nuk e ka ftuar Kandisepse ajo nuk mund të paraqitet as në grup! e Kandi e habitur që ajo nuk mori një mesazh, por Sheree nuk mendoi Kandi do të mund të vinte gjithsesi. Cynthia dhe Sheree mendimi Kandi ishte i rezervuar dhe i zënë, duke sjellë edhe ndarjen brenda grupit. Kandi solli deri Monyetta-s koment rreth marrëveshjeve të fshehta dhe Monyetta kalon e Courtney komentoni kur ajo telefonoi Drew një “b****”. Një flashback tregon Courtney duke thirrur Drew ab**** si Marlo përpiqet të zbusë situatën.

Courtney thotë se nuk e ka telefonuar Drew ab**** por Drew’s duke mos dëgjuar asgjë nga këto! Zonjat shkojnë jashtë dhe bëjnë një foto të shpejtë ndërkohë që Sanya fshihet në një foto duke i zbuluar grupit se është shtatzënë. Kenia shoku më në fund e kupton, dhe zonjat janë të ekstazuara dhe japin Sanya një përqafim grupor në mbështetje. Diten tjeter, Drew’s duke diskutuar seancën e saj të ardhshme këshilluese me Allison. Drew’s i shqetësuar por i gatshëm për të gërmuar thellë Dr Ken personalisht. Drew shpjegon që nga nata e takimit të tyre, Ralph u larguan nga dhoma e tyre e gjumit dhe gjërat kanë shkuar drejt greminës që atëherë. Dr Ken pikat kryesore Drew’s motivimi për të vazhduar terapinë si Drew kujton çështjet e tyre të shumta ndër vite.

Sanya Richards-Ross

Drew tregon Dr Ken se data e tyre u shndërrua në një mosmarrëveshje dhe se ajo është në gjendje të ruajë kufijtë e saj më mirë se Ralph. Drew nuk do të lejojë më Ralph për ta ndezur me gaz dhe Drew pranon se martesa e tyre është e diskutueshme dhe e shkëputur, pasi Drew fillon të qajë. Drew nuk beson Ralph kujdeset për ndjenjat e saj dhe megjithëse është e gatshme të vazhdojë të përpiqet, Drew’s pyesni veten se në cilën pikë do të kthehen gjërat? Drew nuk e di se ku të shkojë nga këtu dhe pranon se është e shqetësuar për gjendjen e marrëdhënies së tyre. Dr Ken tregon Drew të jetë aty për vete së pari si Dr Ken pyet Drew kur do ta dijë se mjafton? Sigurohuni që të ktheheni javën e ardhshme për një episod krejt të ri të, Amvisat e vërteta të Atlantës.