Përmbledhje e Episodit 1 të Luginës: Premiera e madhe

Klea

Përmbledhje e Episodit 1 të Luginës: Premiera e madhe

Djemtë (dhe vajzat) më në fund janë kthyer në qytet! Pra, mirë se vini në Lugina Episodi 1, me premierë seriale fansat e Bravo nuk do ta harrojnë kurrë. Në debutimin e kësaj jave, shikuesit po përgatiten të shohin se sa mirë Jax, Brittany dhe Kristen hoqën dorë nga netët e tyre të egra për një komplot të qetë në periferi të Kalifornisë. Së bashku me yjet e OG Vanderpump Rules, të sapolindurit Danny dhe Nia po rritin tre fëmijë, dhe Jesse dhe Michelle do të përpiqen të lundrojnë se si të jenë prindër dhe partnerë biznesi. Eshtë e panevojshme të thuhet se të rriturit kishin nevojë për një sy gjumë po aq sa fëmijët deri në fund të këtij episodi. Këtu është gjithçka që ndodhi në Episodin 1 të The Valley: “Mirë se erdhe në Luginë”.

Shtepi e embla shtepi

Rezulton se Lugina titullare është vendi ku ish ekuipazhi i SUR duhet të jetë për fazën tjetër të jetës së tyre. Dhe ndërkohë që ata janë ende shumë të gjallë dhe të gjallë, jetët e tyre të reja janë shumë larg ndërrimeve të tyre gjatë gjithë natës në bar. Guxoj të them se ekuipazhi është pjekur? Tani, le të mos dalim para vetes…

Shfaqja hapet me Brittany që e vendos Cruz-in e vogël për një sy gjumë dhe Jax duke numëruar në gishta se sa gjëra i ka shkuar kohët e fundit, duke përfshirë “36 Cameos”, shiritin e ri dhe një podcast. Jax ankohet: “Jam në një moment të jetës sime ku i kam rimbushur bateritë. E kam rivlerësuar pak jetën time. Unë i bëj të gjitha. Unë jam një ndikues. Unë jam një baba; kjo është një punë.”

Më vjen mirë të shohësh se Jax ka ende një ndjenjë të shëndetshme egoje për të punuar. Tani, përpara se të përkëdhelim Jax-in për vlerësimet e tij, nuk kam saktësisht përshtypjen se jeta e tij është aq e vështirë. Gati harrova që Brittany ishte atje! Më pas, ajo vuri në dukje, “Kanë kaluar 10 ditë nga operacioni im”, ndërsa ajo përqafoi fytyrën e saj. Brittany u bën thirrje doktorëve të saj ndërsa thotë: “Jax dhe unë jemi shumë me fat që kemi miq që janë kirurgë plastikë”. Fut montazhin e procedurave që kanë bërë këta të dy pasi nëna e një vëren miqtë e tyre kanë bërë të gjithë punën. Nëse po vazhdoni të numëroni, kjo është tre operacione në hundë për Jax-in dhe një “gllabërues i gjelit të detit” për B.

Ajo është kthyer

Përmbledhje e Episodit 1 të Luginës

Studio City po lulëzon falë Kristen dhe Luke duke bërë kampin e tyre bazë atje. Sinqerisht, Kristen është ftohur shumë që nga ditët e saj në Vanderpump Rules, por nuk mendoj se ajo është ende plotësisht e reformuar, me këshillën e saj të parë: “Mos mbani dhurata nga të dashurit e vjetër”.

Fansave u kujtohet menjëherë pse Crazy Kristen iu dha emri i saj falë një historie fatkeqësie. Kristen dikur ishte në lidhje me Alex Menache dhe kishte një shtëpi në Valley Village. Kjo nuk përfundoi mirë.

Megjithatë, rezulton se gjithçka që ju nevojitet është një seks në dasmë pas një tende me një të huaj të pashëm për të rikthyer zakonin tuaj. Siç i pëlqen të thotë Kristen, “pjesa tjetër është histori”. Dhe tani ajo është me Lukën, i cili duket i zgjuar, i vërtetë dhe qesharak. Pra, të lutem, K, mos e prish këtë.

Baby blues

Episodi 1 i Luginës

Pranë Encinos janë Nia dhe Deni, të cilët janë në vështirësi. Ne takojmë Denin ndërsa ai është në divan, duke dëshiruar qartë që të ishte diku tjetër, ndërsa Nia vëren se “gjinjtë e saj do të shpërthejnë”. Tashmë jam shumë e bezdisur nga Nia, e cila është një nga ato gra që bën një listë të turpshme kur kërkon për shpirtin e saj binjak. Lista e Nia-s përfshinte “një tufë gjashtëshe, nofulla dhe sy të bukur”. Eshtë e panevojshme të thuhet se ajo nuk ishte në kërkim të CEO-s së ardhshme të Silicon Valley, por një modele të GQ. Në njëfarë mënyre, Zoti ia dha listën qesharake të dëshirave të Nias dhe Danny doli jashtë.

Mirë, kështu që nuk e dija që Danny është në të vërtetë një yll i Disney Channel! Ky djalë ka luajtur në iCarly dhe Hannah Montana. Tipi duket ndryshe! Por tani ai punon si një artist zëdhënës, madje është paguar për të interpretuar tingujt e zombive në The Walking Dead. Teksa flasim, për momentin dëshiroj që një apokalips zombie të më shpëtojë nga kjo premierë, por jo një fat të tillë.

Është lugina e kukullave

Përmbledhje e Episodit 1 të Luginës

A i referohen të gjithë në The Valley marrëdhëniet seksuale si “kohë seksi” kur kanë fëmijë? A është si një gjë e njohur e rrethit të brendshëm për të cilën thjesht nuk di? Unë me të vërtetë shpresoj që seriali mund të bëhet pak më interesant se tregimet rreth operacioneve plastike, ish të dashurit dhe foshnjat. A është ky realitet TV tani? Kur u plaka kaq shumë? Por ka një hir shpëtimtar pasi Kristen dhe dy miqtë e saj, Jasmine dhe Zack, do të jenë ngatërrestarët – mund ta shijoj!

Pra, për Episodin 1, drama kryesore që duhet ditur është se Jax nuk është një fans i Lukës. Humori i OG nuk është i sjellshëm me banorin e Kolorados dhe duket se ai nuk do të jetë për një kohë. Ndërkohë, Mishel dhe Xhesi nuk janë mirë dhe kanë diskutuar për ndarjen.

The Valley është kapitulli tjetër për disa nga Bravolebët më të diskutueshëm të Bravo-s dhe falë skenës së zbehjes që të kujtonte shumë rregullat e Vanderpump përmes The Real Housewives of Beverly Hills, shumë prej nesh do të detyrohen ta shikojnë atë. Pra, le të ngremë një gotë, sepse këtu është për ju (The Valley) sonte.

Lugina vazhdon të martën në 9/8c në Bravo.


Me mbi 25,000+ rishikime me 5 yje dhe që funksionon në 34 shtete – Mood e bën relaksimin për natën tuaj të ardhshme televizive realiteti plotësisht të ligjshëm dhe të dorëzuar në pragun tuaj. Lule, koncentrate, ushqime, çamçakëz, vape dhe më shumë; më mirë se dispanseritë lokale. Testuar në laborator për cilësinë më të lartë, me një garanci 100-ditore të kthimit të parave. Bleni THCa ligjore këtu.