Përgjigja e Lisa Vanderpump ndaj ndarjes së Jax dhe Brittany

Klea

Përgjigja e Lisa Vanderpump ndaj ndarjes së Jax dhe Brittany

Lajmet e Brittany Cartwright dhe Jax Taylor’s ndarja tronditi Bravoverse. Lisa Vanderpump, megjithatë, nuk ishte saktësisht i befasuar. Ajo u përpoq të hidhte një vështrim më të shtresuar të situatës.

Në të vërtetë, ndarja e Brittany dhe Jax erdhi si një surprizë. Aq shumë surprizë saqë shumë fansa nuk mund ta shihnin atë si një dredhi për t’i bërë njerëzit të shikojnë spinoff-in e tyre të ardhshëm, The Valley.

Çifti filloi në Vanderpump Rules, me Jax që u shfaq në sezonin e parë së bashku me Lisa. Si i tillë, LVP di gjithçka për sjelljen e keqe të Jax-it brenda dhe jashtë shfaqjes, duke përfshirë historinë e tij të skandaleve të mashtrimit. Pra, kjo është ajo që zbriti këtu?

Lisa thotë se të gjithë të afërt me Jax parashikuan ndarjen e tij

“Të gjithë e parashikuan këtë kur u martuan,” i tha Lisa E! Lajme, duke iu referuar ndarjes. “Ata thanë, ‘Oh kjo nuk do të zgjasë shumë’, por nuk më pëlqeu kurrë të nxirrja përfundime.” Uh-huh. Sigurisht, Lisa. Ju kurrë nuk do të thonit gjëra të tilla vetë, apo jo? Vetëm ky ‘Të gjithë’ pranë vetes.

Lisa reflektoi për martesën e saj, duke thënë: “Unë e di që shumë njerëz thonë se është e pashmangshme, por kur shkova në korridor 42 vjet më parë, të gjithë tundnin kokën dhe thanë, ‘Kjo nuk do të zgjaste kurrë’.” Ajo vazhdoi, “Ken. duke qenë një djalë i keq në Londër dhe 16 vjet më i madh se unë. Ju hyni në të plotësisht optimist.”

Sa i përket arsyes se pse mund të ketë ndodhur ndarja, ajo pranoi: “Nuk e di cila ishte arsyeja, por imagjinoj se ndoshta kishte të bënte me sjelljen e keqe të Jax-it. Nuk jam i sigurt, por treguesi i sjelljes së ardhshme është normalisht sjellja e së shkuarës.”

Ajo përfundoi duke qarë, duke thënë: “Është turp kur ata kanë një fëmijë.” Ajo shtoi, “Martesa nuk është e lehtë dhe gjithmonë ka kaq shumë opsione në Hollywood dhe justifikime dhe egon e tyre. Mendoj se pothuajse të gjithë ata që njoh që ishin të martuar në televizionin e realitetit janë ndarë, përveç Kenit dhe unë.”

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo. The Valley jep premierë sonte, më 19 mars në orën 21:00 në Bravo.


Me mbi 25,000+ rishikime me 5 yje dhe që funksionon në 34 shtete – Mood e bën relaksimin për natën tuaj të ardhshme televizive realiteti plotësisht të ligjshëm dhe të dorëzuar në pragun tuaj. Lule, koncentrate, ushqime, çamçakëz, vape dhe më shumë; më mirë se dispanseritë lokale. Testuar në laborator për cilësinë më të lartë, me një garanci 100-ditore të kthimit të parave. Bleni THCa ligjore këtu.