Përgjigja e ashpër e Jesse Metcalfe ndaj dështimit të DWTS të Sharna Burgess

Klea

Përgjigja e ashpër e Jesse Metcalfe ndaj dështimit të DWTS të Sharna Burgess

Duke kërcyer me yjet pro Sharna Burgess lançoi podcast-in e saj të ri, Oldish, me pak çaj brenda në lidhje me shfaqjen. Ajo diskutoi të mos i kërkohej përsëri për sezonin 32. Sharna vendosi të rrinte jashtë sezonin e kaluar sepse donte të kalonte kohë me të dashurin e saj, Brian Austin Green, dhe fëmijën e tyre të ri.

Por ajo përmendi disa arsye pse mund të mos i ishte kërkuar mbrapa. Njëra ishte fitorja e saj tronditëse Mirrorball me Bobby Bones. Dhe një tjetër ishte një partner “vërtet i vështirë” në DWTS. Ky çift i pafat do të ishte në vitin 2020 pasi Sharna të kthehej në shfaqje. Ajo nuk përmendi asnjë emër, por ishte shumë e lehtë të lidheshin pikat.

Xhesi ia ktheu

Ylli i Shtëpisë së Dëshpëruar Jesse Metcalfe nuk humbi kohë duke i duartrokitur Sharnës. Përfaqësuesi i tij i tha Page Six: “Nëse ajo i referohet një kohe kur klienti ynë Jesse Metcalfe punonte me zonjën Burgess katër vjet më parë, i vetmi kujtim ishte se ata nuk shkonin mirë. Insinuatat e paqarta janë jo vetëm të pamatura, por edhe të parëndësishme.”

Përfaqësuesi i Jesse-it gjithashtu e kritikoi Sharnën si “shumë joprofesionale” për bërjen e “insinuata vetëm për të promovuar episodin e parë të podcast-it të saj”. Mendoj se aktori ishte mjaft i mërzitur për komentet e ish-partneres së tij të kërcimit.

Gjatë podcast-it, Sharna tregoi se sa sfidues ishte partneriteti. “Nuk isha në gjendje të jem vetëm në dhomë me të pas dy javëve të para për shkak të gjërave që ndodhën. Dhe kjo ishte e vështirë dhe ne u eliminuam shumë shpejt,” shpjegoi Sharna.

Zakonisht, çdo grindje në prapaskenë nuk komentohet drejtpërdrejt nga profesionistët e kërcimit. Pra, kjo duhet të ketë qenë shumë e trazuar. Shpresoj që Sharna të ndajë këtë sekret nuk do t’i dëmtojë shanset e saj për t’u rikthyer në DWTS në të ardhmen.

Ju mund ta kapni grupin e ri të konkurrentëve në veprim kur sezoni 32 i Dancing with the Stars të shfaqet premierë të martën, më 26 shtator në orën 8/7c në ABC, duke transmetuar drejtpërdrejt në Disney Plus dhe në dispozicion ditën tjetër në Hulu.