Performanca e supozuar e këngëtarit të maskuar të Tom Sandoval bombardohet

Klea

Performanca e supozuar e këngëtarit të maskuar të Tom Sandoval bombardohet

Jo të gjithë duan Tom Sandoval, edhe pse titulli i tij i ri i podcast-it do të argumentonte ndryshe. Në fakt, shumica e fansave të Vanderpump Rules besojnë se e kanë kuptuar se Tom është zhytësi Këngëtarja e maskuar. Djali i keq i realitetit televiziv bëri atë që do të bënte çdo personazh i turpëruar televiziv – përpiquni të filloni kontrollin e dëmeve.

Ndërsa Ariana Madix u bashkua me partnerë të shumtë për të përfituar nga zemërimi i saj, duket se Tom ndoqi pasionin e tij për të kënduar në spektaklin e njohur të Fox. Por si në botën reale, Tom ende bombardonte në skenë, madje edhe pas një kostumi fantastik.

Pse fansat e këngëtareve të maskuara mendojnë se Tom është zhytësi?

Gjatë promovimit të Diver-it, të dhëna të shumta dhanë identitetin e Tomit. Zhytësi mbajti një gazetë lajmesh ku lexonte “Extra! Shtesë!” që ndihej si një dremitje drejt grupit të tij, Tom Sandoval & The Most Extras. Personazhi mbante gjithashtu një busull me shigjetën që tregonte “MW”, që mund të ishte Mid-West. Fansat do të kujtojnë se Tom vjen nga St. Helmeta dhe trupi i zhytësve në det të thellë antike prej bronzi prej ari mund të jenë një sugjerim për pjesëmarrjen e Tomit në Forcat Speciale të Fox: Testi më i Vështirë në Botë.

Në paketën promovuese të Diver, u dhanë edhe shumë të dhëna të tjera. Teksa fliste në klip, Zhytësi vuri në dukje: “Zakonisht, jam mjaft i ngopur, por kohët e fundit kam humbur në humnerë.” Natyrisht, “pompuar” mund të jetë një aluzion mjaft i qartë në shfaqjen e tij, Vanderpump Rules.

Në paketat e të dhënave, Zhytësi ndau: “Zakonisht, mund të më gjesh nën det, por për këtë të dhënë, do të duhet të shikosh drejt qiellit.” Një foto e një kardinali të kuq lë të kuptohet në vendlindjen e Tomit. Referenca Diver/dive bar është e zgjuar pasi ylli zotëron dy taverna për pije. Megjithatë, nëse nuk kemi paguar për ta parë në koncert, nuk duam ta shohim në emision.

Tom ka nevojë për lëvizje të reja

Nuk ka asnjë mënyrë që shikuesit e Vanderpump Rules të kenë parë shfaqjen e Bravo për më shumë se 10 vjet dhe të mos e dinë se ato rrotulla trupore të çuditshme i përkasin personazhit të detit. Gjatë performancës së parë të Tomit të Journey’s Any Way You Want It, ai u këput, u rrotullua dhe këmba filloi të zbulonte se ishte me të vërtetë Zhytësi.

Një fans e mori përsipër të rreshtonte lëvizjet e kërcimit të Tomit nga VPR dhe ato nga skena e këngëtarit të maskuar. Rezultati ishte Pra, nuk është çudi që fansat po ndihen mjaft të sigurt se ishte bashkëpronari i Tom Tom. Asnjë sasi e kitarës ajrore me këmbë të pretenduar nuk mund t’i bindte shikuesit se ishte dikush tjetër përveç Tomit.

Zëri i Tomit nuk mund të fshihej

Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Gjatë performancës së parë për Diver, ishte e qartë se teknikat e akordimit automatik të Masked Singer nuk ishin të dobishme kundër zërit thelbësor të Tomit. Gjyqtarët nuk i bënë asnjë favor duke u shtirur se ishin të impresionuar me këngën e Diver-it, ndërsa ai goditi disa nota të larta goxha gërvishtëse.

Një shikues vuri në dukje përmes Reddit “Mbesa ime 2 vjeçare është një këngëtare më e mirë se ai”. Një tjetër ndjekës shkroi troç: “Të gjithë po flasin për zërin e tij, por hajde, ne të gjithë mund ta mbyllim atë në heshtje. Ai me të vërtetë ka vetëm një lëvizje kërcimi.”

Fansat shpjegojnë pse e urrejnë Tomin

Tom Sandoval
Greg Doherty/Getty Images

Askush nuk blen Tom historia e viktimës së Zhytësit. Paketa kishte yllin që ndante se “Unë mund të jem krijesa më e urryer në oqean për momentin”. Është e bezdisshme të shikosh Tomin të zvogëlojë të gjitha reagimet ndaj tij, pasi vetëm disa gra të hidhura e ndëshkojnë atë për sjelljen e burrave të tjerë. Ai madje pohoi në paketën e të dhënave se ai ka qenë një “Djak i Shpëtuar për çdo tip që kanë takuar ndonjëherë”.

Në një montazh 10 gjërat që i urrej për ty, një fans theksoi: “Të urrej para se të jesh ti. E urrej që e njoh aq shumë kadencën e zërit tënd budalla, saqë menjëherë e kuptova që ishe ti pa hezitim. Unë e urrej që ju prish disa nga këngët e mia të preferuara me zero ironi. E urrej që mendon se je më i zgjuar se unë, kur nuk je vërtet. E urrej fytyrën tënde budallaqe.”