Përfitimet skandaloze të Ariana Madix

Klea

Përfitimet skandaloze të Ariana Madix

Rregullat e Vanderpump’ Ariana Madix po i jep një kuptim krejtësisht të ri epokës së hakmarrjes. Në mars u publikua lajmi se i dashuri i saj për një kohë të gjatë, Tom Sandoval, kishte pasur një lidhje prej disa muajsh me shoqen e tyre të përbashkët, Rachel ‘Raquel’ Leviss. Shikuesit Bravo mësuan se ndërsa Ariana ishte jashtë qytetit në funeralin e gjyshes së saj në Florida, dyshja flinin në shtëpinë e Valley Village.

Situata u përkeqësua gjatë ribashkimit të sezonit të 10-të pasi Tom u kap duke u përpjekur të nxirrte Arianën me gaz dhe duke e fajësuar atë për prishjen e marrëdhënies së tyre. Bashkëpronari i TomTom nuk u pendua sinqerisht për telashet që i shkaktoi të dashurës së tij dhe rrethit të miqve të tyre. Por në vend që të qante në një qoshe, Ariana u ngrit, veshi pantallonat e saj të mëdha dhe filloi të planifikonte ta kthente trishtimin e saj në fitim. Këto janë përfitimet Scandoval të Ariana Madix.

Bic brisk

Ariana nuk ka humbur kohë duke u hedhur nga reklama në reklamë, me një nga të parat e saj me Bic Razor. Marka e famshme e rruajtjes u hodh në zhurmën (goditjen e fjalës) dhe pasojat e Scandoval.

Ariana filmoi një reklamë të shpejtë që u hap për të, duke vënë në dukje se duhej të tregonte “të vërtetën” e saj. Teksa sheron apartamentin e saj, Ariana u thotë shikuesve: “Jeta nuk duhet të jetë aq e ndërlikuar dhe e bezdisshme”. Ndërsa ish-banakieri i SUR-it u ul në anën e banjës, ajo tha: “Ndihet sikur po filloj një kapitull krejtësisht të ri dhe të pambytur të jetës sime.”

Bloomingdale’s Shoot

Shumë shpejt, Ariana fluturoi drejt Nju Jorkut për të bërë një set fotografik në dyqanin kryesor të Bloomingdale, ku mahniti me një fustan të kuq hakmarrjeje. Shitësi me pakicë i modës shpenzoi shumë para duke reklamuar Ariana-n dhe madje i kishte modeluar një fustan livando të gjatë deri në dysheme.

Zbavitja e blerjeve e ndihmoi Arianën të ndihej më e sigurt në vetvete dhe tregoi se dyqani i veshjeve ka shumë mundësi për çdo blerës.

Uber Eats

Kjo reklamë e Ariana-s mund të ketë qenë një e preferuar e fansave që kur angazhoi miqtë Lala Kent dhe Scheana Shay për të kënduar hitin e vitit 2013 Good as Gold. Remiksi mund të ketë qenë më i mirë se origjinali, pasi të tre gratë u kthyen rreth një studioje regjistrimi drejt hitit tërheqës. Yjet e Vanderpump Rules kënduan, “Është më mirë se floriri, në të vërtetë”, me Arianën duke zhurmuar, “Është si liria”.

Duracell

Ariana nuk u përmbajt gjatë reklamës së saj të baterisë Duracell, ku filloi të thoshte: “Përshëndetje, unë jam Ariana Madix dhe kam mbaruar me çdo gjë elementare” dhe më pas vazhdoi të hidhte manikyrin e bardhë nga tavolina e saj. Ajo vazhdoi duke u thënë shikuesve, “Duke ecur përpara, unë jam duke kërkuar për diçka premium, diçka afatgjatë. Dhe Duracell është e garantuar të zgjasë 12 vjet. Kjo është shumë më mirë se 10!”

I gëzuar

Ariana do t’i nxjerrë plehrat me stil, pasi ka bashkëpunuar edhe me qeset e plehrave Glad. Ndërsa mban çantën e saj rozë plehrash lart,

Ariana vuri në dukje se produkti ishte i përsosur për pastrimin pranveror, duke thënë: “Dal me të vjetrën, me të renë”. Në reklamën e saj, Ariana shtoi edhe një marketing të saj të pacipë, pasi koshi i plehrave ishte nga dyqani i saj i sanduiçëve “Diçka rreth saj”, i cili do të hapet këtë verë.

Bellesa

Tani që Ariana është beqare, ajo do të ketë nevojë për një vibrator të besueshëm. Fatmirësisht, ajo bashkëpunoi me Bellesa dhe mund të përdorë bateritë Duracell për ta ngarkuar atë. Ariana tregoi vibratorin popullor Pebble në një ngjyrë rozë të bukur. Ariana tani mund të ulet në çdo bluzë dhe të shijojë një natë pa Tom.

Lay’s Chips

Të gjithë e dinë se një sanduiç është gjithmonë më i mirë me disa patate të skuqura të futura brenda për atë krisje shtesë. Në këtë reklamë, Ariana e shijoi me kënaqësi drekën e saj të bërë vetë. Kush e di, ndoshta ajo do të vendosë edhe një sanduiç të veçantë me çipa në menunë e saj “Diçka rreth saj”.

Gëzimi

Një fakt pak i njohur, por Joyburst ishte kompania e parë që bashkëpunoi me Arianën pas ndarjes së saj me Tom. Në maj, Ariana ndau një postim duke vënë në dukje se kishte krijuar koktejin e saj me markën.

Ariana shkroi: “Unë jam mirënjohëse për gjërat në jetën time që frymëzojnë momente gëzimi – të mëdha dhe të vogla. Që nga përzierja e koktejeve të mia të preferuara @myjoyburst deri te kalimi i kohës me miqtë dhe të stërvitem, të jem i lumtur dhe i shëndetshëm janë qëllimet e mia në jetë! Unë ju sfidoj që të kënaqeni me gjëra që ju bëjnë të lumtur, natyrisht.”