Përditësimi i aksioneve të Malia White për Miqësinë e Katie Flood pas sezonit 3 të Winter House

Klea

Përditësimi i aksioneve të Malia White për Miqësinë e Katie Flood pas sezonit 3 të Winter House

Ata erdhën për një lidhje, por u larguan me një vlerësim më të madh për miqësinë e tyre. Shtëpia e dimrit Sezoni 3 ishte një përzierje interesante e marrëdhënieve. Sam Feher dhe Kory Keefer forcuan një situatë. Më në fund i vendosën një etiketë ndërsa Danielle Olivera dhe Katie Flood kaluan një kohë të mirë në shtëpi me dashuritë e tyre përkatëse.

As romanca nuk zgjati pas pushimeve. Tifozëve të Winter House mund t’u kujtohet fluturimi i të gjithëve. Përjashtimi i vetëm është martesa e Kyle Cooke dhe Amanda Batula. Por kishte një lidhje tjetër në shtëpi që meriton vëmendje. Për ata shikues që janë të interesuar për jetën e kastit sapo kamerat të ndalojnë së rrotulluari, miqësia mes Katie dhe Malia e Bardhë është me të vërtetë mjaft prekëse dhe po shkon fort. Kjo është, sipas postimeve të dyshes në rrjetet sociale.

Malia ka postuar një homazhe prekëse për Katie në ditëlindjen e saj

Katie dhe Malia u takuan gjatë xhirimeve të sezonit 5 të Below Deck Mediterranean. Malia ishte një bosun në atë kohë dhe vendasja nga Zelanda e Re drejtonte pjesën e brendshme si ushqim kryesor.

Aktualisht, ata vazhdojnë të punojnë në të njëjtin jaht dhe “ndajnë” ambientet e banimit dhe një zyrë, zbuloi Malia në Winter House. Dhe dyshja janë ende miqtë më të mirë disa muaj pas përfundimit të xhirimeve, nëse duhet besuar një postim i fundit në Instagram për të nderuar ditëlindjen e Katie.

Alumja Below Deck Med ndau një seri fotosh të saj me Katie në situata të ndryshme pune, udhëtimi dhe lojërash. Në njërën, yjet e Winter House kapën një moment në shpatet në Kolorado.

Malia shkroi postimin, “Gëzuar ditëlindjen gruas sime, shoqes së udhëtimit të përjetshëm dhe partneres më të mirë në jetë! Miqësia juaj është dhurata që vazhdon të jepet gjatë gjithë vitit dhe jam shumë mirënjohëse që ju kam në jetën time.”

“Ja për shumë pushime të minutës së fundit, biseda në kabinë, fshirje e lotëve dhe duke e bërë njëri-tjetrin të qeshnin,” shkroi ajo për momentet e buta të miqësisë.

Malia e lavdëroi Katie për personalitetin e saj të paharrueshëm, ndoshta pikërisht atë lloj personi që ftohet përsëri në Winter House.

“Të gjithë ata që të takojnë të adhurojnë [and] për arsye të mirë— ju jeni mrekullia e vërtetë e Krishtlindjes! Unë të dua [Katie Flood] përmes dhe përmes”, përfundoi postimi profesionisti i jahteve.

Katie ndau dashurinë e saj për mikun e saj në komente. Ajo shpërtheu, “Omg, sapo më përlove! Jam shumë e lumtur që e bëj jetën me ty dhe jam përgjithmonë mirënjohëse për ty në jetën time.”