Përditësimi befasues i Scheana Shay për miqësinë e Lindsay Hubbard

Klea

Përditësimi befasues i Scheana Shay për miqësinë e Lindsay Hubbard

Scheana Shay dhe Lindsay Hubbard marrëdhënia ka qenë diçka si një slitë në muajt e fundit.

Ata me sa duket ishin në gjendje të “Squash that Beef” në BravoCon 2023 në Las Vegas (diçka në lidhje me një përvojë ngrënieje që shkoi anash). Por vetëm disa javë më vonë, pati një tjetër incident. Miqësia u përkeqësua përsëri kur Scheana shkoi në Meksikë në atë që do të ishte fundjava e dasmës së Linds dhe ish të fejuarit Carl Radke.

Scheana diskutoi lidhjen e saj me yllin e paqëndrueshëm të Summer House në podkastin e saj Scheananigans në dhjetor. Vanderpump Rules OG gjithashtu i tha Andy Cohen se ku qëndrojnë ajo dhe Hubhouse aktualisht gjatë një episodi të Watch What Happens Live më 6 shkurt.

Scheana është vetëm më afër Carl – dhe nënës së tij

Scheana dhe Carl janë miq prej vitesh, kështu që besnikëria e saj natyrisht do të ishte me të. Megjithatë, një fans i WWHL e pyeti nënën e Summer Moon nëse marrëdhënia e saj me Carl-in kishte ndonjë ndikim në mënyrën se si ajo ndihet për Lindsay.

Ajo pranoi se nuk ishte “i befasuar çmendurisht” kur Carl dhe Lindsay ndërprenë fejesën e tyre. As ne të tjerët nuk ishim. Lindsay është një lloj i vetëm. Scheana është ende e afërt me Carl, kështu që natyrshëm, marrëdhënia e saj me Lindsay ka ndryshuar.

“Kam kaluar më shumë kohë me Carl kohët e fundit,” tha këngëtarja Good as Gold. “Unë nuk kam folur me Lindsay që nga BravoCon… Mendoj se kur shkova në Meksikë, që supozohej të ishte dasma e tyre, ajo dëgjoi disa gjëra dhe e mori në një mënyrë, dhe ishte një shaka që thashë se shkoi në rrugën e gabuar, unë me mend.”

Scheana tregoi se kur ajo dhe burri i saj Brock Davies ishin në Meksikë, ajo kaloi shumë kohë me nënën e Carl, Sharon Radke. Kur ajo dhe Sharon ishin në pishinë së bashku, ajo bëri shaka, “Oh, mund t’i imagjinoj fansat vitin e ardhshëm, a do të kemi mish të vërtetë viçi për të ngrënë sepse unë jam këtu në Meksikë me mamin e Carl?”

Me sa duket, dikush e ka dëgjuar komentin, sepse Scheana ka dëgjuar nga Lindsay të nesërmen. Lindsay i tha Scheana-s se kishte dëgjuar për bisedën në pishinë nga “pesë njerëz të ndryshëm”.

Edhe pse Scheana ende këmbëngul se komenti ishte thjesht një shaka e padëmshme dhe jo e thënë në mënyrë të keqe, duket se ajo dhe Hubhouse do të kenë vërtet pak mish për të ngrënë në BravoCon më vonë këtë vit.

Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo, ndërsa sezoni 8 i Summer House do të shfaqet premierë më 22 shkurt në orën 9/8c në Bravo.