Pas largimit nga RHOA, çfarë mund të jetë më pas për Shereé Whitfield?

Klea

Pas largimit nga RHOA, çfarë mund të jetë më pas për Shereé Whitfield?

Nuk kaloi shumë kohë përpara se fansat e Amvise të vërteta të Atlantës vuri re se Sheree Whitfield ishte lënë jashtë listës së aktorëve për sezonin 16. Ajo ka qenë një element kryesor i serialit që nga viti 2008. Themeluesi i She by Shereé bëri një hap prapa pas katër vitesh, por u kthye në sezonin 8 si mik. Më në fund asaj iu kthye bukuroshja e saj si anëtare me kohë të plotë në Sezonin 9. Por me nënën e tre fëmijëve zyrtarisht jashtë, “Kush shkoi kontrollin mua gratë boot, dhe çfarë do të bëjë stilisti më pas?

Ajo nga Shereé

Shereé nuk po i kushton vëmendje faktit që ajo ka hyrë në historinë e Real Housewives si e vetmja Bravoleb e pushuar për herë të tretë. Dhe edhe pse pjeshkë Atlanta u zgjodh pandërprerë për shfaqjen e saj të frikshme të modës pa rroba, ajo nga Shereé është ende në punë. Pas rrëzimit të faqes në internet të Sezonit 15, Sheree po sigurohet që konsumatorët të mund t'i blejnë ende veshjet e saj pa të gjitha sherrimet.

Shereé ka vendosur disa TLC në faqen e saj të internetit që kur u rihap vitin e kaluar. Ka modele të përshtatshme që veshin rrobat e saj, një seksion Rreth nesh dhe shpërndarje në kohë. Edhe më befasuese, Shereé ka publikuar një koleksion të ri. Linja e re po përqafon trendin e neonit me ngjyra argëtuese dhe prerje.

Shereé është një autor

A e dinte dikush se Sheree shkroi romanin e saj të parë, Gratë, të fejuarat dhe zogjtë e Hotlantës. As unë. Libri u botua për herë të parë në vitin 2017 si një roman romantik. Personazhi kryesor, Sasha Wellington, u sigurua që ta vinte veten në rrugën e shpejtë të suksesit sapo të mbaronte kolegjin. Sasha është një stiliste e cila vendos të hapë shtëpinë e saj të modës në Atlanta. Romani ndërthur miqësi me listën A të Atlantës dhe një romancë me një baler. Tingëllon mjaft lëng.

A mund të jetë duke menduar Shereé për të shkruar një vazhdim? Mbledhja e mendimeve të saj dhe një draft i përafërt do të kërkonte pak kohë. Meqenëse ajo mori kaq shumë tema nga koha e saj në Real Housewives of Atlanta, nuk do të më befasonte nëse do ta bënte këtë përsëri. Pa orar xhirimesh, Shereé mund të ulej në një nga dhomat e shumta të Chateau dhe të shkruante lirshëm. Kush e di, ndoshta ne kemi një Nora Roberts të re në duart tona.

Shereé mund të marrë gabimin e aktrimit

Shereé nuk është i panjohur për TV. Ajo ka punuar në Real Housewives of Atlanta dhe së fundmi ka luajtur në sezonin 2 të The Traitors. Shikuesit kënaqeshin duke e parë atë duke konkurruar dhe pyesin veten nëse më shumë nga këto shfaqje lojërash mund të jenë në të ardhmen e saj. Vetëm për shkak se ajo nuk është më në Bravo nuk do të thotë se nuk do të ketë më dyer të hapura për të. Ashtu si amvisat e tjera, ajo gjithashtu mund të provonte fatin e saj në një film të javës në Lifetime. Ajo ka disa aktrime dhe dikur ka punuar në The Game në 2015.

Shereé mund të përqendrohet në të qenit një Glam-ma

Shereé është çdo gjë tjetër veç gjyshja jote normale. Këtë ajo e dëshmoi pasi zbuloi se djali i saj, Kairo, i dha një mbesë të bukur. Tifozët shikonin teksa Shereé i organizonte Mekës një festë gllënjka-dhe-shih, e kompletuar me një hap-dhe-përsëritje. Që nga ardhja e Mekës, Shereé ka përqafuar llastimin e nipit të saj të vetëm dhe tani nuk do të duhet të punojë rreth një orari xhirimesh për t'u ndenjur.

Gjatë një rrëfimi të sezonit të 15-të, Sheree u mrekullua se sa baba i madh ishte djali i saj. Pjeshkë zbuloi: “Ai është shumë praktik dhe më pëlqen që e rrita atë për të qenë një person i tillë. Kairo Whitfield po bën mrekulli. Ai është me të vërtetë.” Ndoshta të pushosh nga puna është një bekim për gruan e familjes që duket qartë se nuk dëshiron asgjë më shumë se të jetë e pranishme për fëmijët e saj. Mes ndoshta shkrimit të një libri të ri, kujdesit për fëmijët dhe qepjes, Shereé do t'i ketë duart plot. Dyshoj se asaj do t'i mungojë edhe të qenit mbledhëse e kockave në Real Housewives të Atlantës, apo jo?