Paris Hilton dhe bashkëshorti Carter Reum mirëpresin fëmijën e dytë

Klea

Paris Hilton dhe bashkëshorti Carter Reum mirëpresin fëmijën e dytë

Paris Hilton dhe burri i saj, Carter Reum, i habiti të gjithë kur njoftuan ardhjen e djalit të tyre. Phoenix lindi nëpërmjet një surrogate në janar 2023. Ata i mbajtën të gjithë në errësirë, madje edhe nënën e Parisit, Kathy Hilton.

Ylli i Paris in Love u vendos në amësi si një profesionist. Dhe nuk kaloi shumë dhe ajo po diskutonte planet për t’i dhënë Phoenix një motër fëmijë. Epo, Phoenix tani është një vëlla i madh!

Paris dhe Carter mirëpresin shtimin e tyre më të ri

Paris ndau lajmin e madh në një postim në Instagram më 23 nëntor 2023. Ajo postoi një foto të një veshjeje të vogël rozë. Emri “London” ishte shtypur në pjesën e sipërme të lezetshme. Një lepur lodër me një jakë rozë ishte në veshje, së bashku me një palë syze dielli në formë zemre, rozë e ndezur. Kjo vogëlushe do të jetë në modë serioze.

“Faleminderit për vajzën time”, ka shkruar Paris postimi. Supermodelja Naomi Campbell shkroi: “Urime @parishilton dhe mirëpresim Londom”. Mendoj se Naomi donte të shkruante “London”.

Kyle Richards, e cila është tezja e Parisit, ka postuar disa emoji me zemër rozë. Ylli i Real Housewives of Beverly Hills ka një marrëdhënie të vështirë me motrën e saj, Kathy. “Urime!!! mezi presim të takojmë foshnjën London!!!!! Ne Të duam ty!!!!” Ka shkruar Kris Jenner.

Paris përgatit nipin dhe mbesën e saj për të takuar fëmijën e tyre të dytë

Në një TikTok të lezetshëm, Paris i tregoi mbesës dhe nipit të saj për kushëririn e tyre të ri. Paris pyeti: “Ju jeni të emocionuar për kushëririn tuaj të ri?” Nipi i saj u përgjigj: “Ke dy bebe?”

Paris u përgjigj: “Unë kam dy fëmijë.” Ndërsa fëmijët largoheshin me vrap, Parisi tregoi një paraqitje të shkurtër të djalit të saj, Phoenix. Paris e ka mbishkrimin e videos, “Momente të paçmuara – Familja është gjithçka”. Ajo video është e adhurueshme.

Një fans shkroi në komente, “OMG NJE TJETËR BABY!!!! NJË VAJZË SHUMË E LUMTUR PËR TY!!!!” Parisi u përgjigj: “Princesha ime ka ardhur!”

Urime Parisit, Carterit dhe Phoenix-it për ardhjen e tyre të re!

Sezoni 2 i Paris in Love shfaqet premierë më 30 nëntor në Peacock.