Parashikimi i Sezonit 8 të Poshtë Deck Med: Deckhand dëshiron të largohet

Klea

Parashikimi i Sezonit 8 të Poshtë Deck Med: Deckhand dëshiron të largohet

Poshtë Deck Mesdheut Sezoni 8 mund të jetë një nga sezonet më të mbushura me dramë të çdo ekskluziviteti të Below Deck në një kohë të gjatë. Sezoni pati një largim të hershëm kur kapiteni Sandy Yawn zbuloi se kredencialet e Yachtmaster të Ruan Irving i përkisnin dikujt tjetër.

Që atëherë, ka pasur thirrje të tjera të ngushta nëse aktorët mund ta përfundojnë sezonin herët. Kur kapiteni Sandy e thyente kyçin e dorës, shikuesit fillimisht ishin të paqartë nëse ajo do të vazhdonte udhëtimin.

Kur ajo u kthye, u duk për një moment se ajo mund të pushonte nga puna shefin e kuzhinës Jack Luby pasi ai bëri një goditje me të ftuarit charter. Në fund, ai u la me një paralajmërim. Tani, megjithatë, duket sikur Maks Salvador mund të largohet përgjithmonë nga sezoni.

Max dëshiron të “shlyej para” dhe të shkojë në shtëpi

Në një vrojtim ekskluziv për episodin e 20 nëntorit të ndarë me E! News, Max iu afrua Bosun-it të tij, Luka Brunton, duke ndarë planet e tij për të lënë varkën pas kartës së ardhshme. “Unë nuk mendoj se do ta përfundoj sezonin me ju djema,” tha Max. Luka ishte i hutuar. “Çfarë? Kur?” u përgjigj ai. Max tha, “Unë premtoj se do të bëj një statut tjetër.”

Në pamjen paraprake, Max shpjegoi filozofinë e tij mbi jahtin. Në mendjen e tij, lundrimi me jaht është “si një kazino… Ti fiton para. Ju hyni brenda, bëni para, bëni para, bëni para. Dhe, si kazino, ju duhet të dini të dilni jashtë, të bëni paratë, e dini? Para se të jetë tepër vonë dhe të humbni gjithçka. Dhe tani, unë thjesht dua të arkëtoj.”

Luka u përpoq të bindte Maksin të qëndronte në bord dhe të përfundonte pjesën tjetër të sezonit me ekuipazhin. “Nuk mund të na lini shok,” tha ai. “Ne kemi vetëm katër charter për të shkuar.” Në një rrëfim, ai u shpreh më tej: “Ekipi po bënte kaq shumë përparim dhe ne po bënim shumë mirë. Si, çfarë dreqin?” Ai e mbylli duke i thënë Maksit: “Ndoshta … do të ndryshoni mendje. Do ta shohim.”

Below Deck Mediterranean vazhdon të hënën në 9/8c në Bravo.