Parashikimet e Sezonit 3 të Tradhtarëve pas Zbulimit të Kastit

Klea

Parashikimet e Sezonit 3 të Tradhtarëve pas Zbulimit të Kastit

Tradhtarët Kasti i sezonit 3 është zbuluar, që do të thotë se prodhimi është zyrtarisht duke u zhvilluar. Së shpejti, një grup yjesh të realitetit televiziv – dhe disa emra të tjerë të famshëm – do të konkurrojnë të gjithë, duke shpresuar të sigurojnë një vend në Zjarrin e së Vërtetës. Një tenxhere e madhe çmimesh është gati për t'u rrëmbyer, kështu që prisni të shihni shumë dramë gjatë rrugës. Tani që kasti i Sezonit 3 Traitors është zbuluar, le të zhytemi brenda. Unë kam disa parashikime për të bërë…

Kasti i Sezonit 3 të Traitors dhe aleancat e tyre të mundshme

Kasti i Traitors Season 3 përfshin gjashtë Bravolebrities. Këto rrëmujë nuk janë askush tjetër përveç Dorinda Medley, Chanel Ayan, Dolores Catania, Robyn Dixon, Ciara Miller dhe Tom Sandoval. A do të formojnë këta gjashtë një aleancë siç pamë në sezonin 2? Me gjasë.

Përveç këtyre personazheve, ne kemi edhe katër yje nga Survivor. Këta që nuk vdesin kurrë janë “Boston” Rob Mariano, Tony Vlachos, Jeremy Collins dhe Carolyn Wiger. po e thërras. Këta të katër do të krijojnë gjithashtu një aleancë.

Në vijim, ne kemi të dhënat tona të jashtme. E dini, ata që gjenden kryesisht në aplikacionet kryesore të transmetimit, apo edhe në televizionin Broadcast. Këta emra përfshijnë Chrishell Stause, Britney Haynes, Danielle Reyes, Bob the Drag Queen, Wells Adams, Gabby Windey, Dylan Efron, Bob Harper dhe Nikki Garcia. Parashikoj që në fillim, këto nëntë do të qëndrojnë si një, por pasi të kalojnë disa episode përfundimisht, të gjitha bastet janë jashtë.

Por nëse më pyet mua, Chrisell, Gabby dhe Bob the Drag Queen do të jenë të ngushtë. Bob-i tjetër nuk do të lejohet të hyjë. Ai nuk do ta kalojë kontrollin e tyre të atmosferës.

Në mënyrë të egër, dy personazhe shtesë po tërhiqen gjithashtu në këtë kështjellë masive argëtuese skoceze. Miqtë e mi, nuk e di se si ndodhi kjo, por ne u bëmë anëtar i familjes mbretërore britanike në Lord Ivar Mountbatten, dhe gjithashtu, ish-i i Britney Spears, Sam Asghari. Sa për këto dy, kam shumë më tepër pyetje sesa parashikime. IYKYK.

Oh të jesh një mizë në këto mure të lashta…

Kush do të zgjidhet për tradhtar?

Dëgjo. Të gjithë po e mendojmë. Edhe interneti po i përmend të gjitha për këtë, por mjerisht, unë ende parashikoj se Sandoval do të jetë një tradhtar. Është e qartë se ky njeri është e kundërta e një besimtari.

Por gjithashtu, ndoshta kjo zgjedhje është paksa shumë e qartë. Jo? Sido që të jetë, kapuni në makinën anësore të çdo motoçiklete të rastësishme, sepse çfarëdo që të ndodhë me këtë njeri, ai ka të ngjarë të shkaktojë shumë skena të mbushura me defekte në këtë kështjellë. Por gjithashtu, nëse nuk është Sandoval, atëherë paratë e mia janë për Britney, e cila të paktën do të jetë në gjendje të mbajë veten në çdo luftë të caktuar që mund të lindë.

Parashikimi im i radhës është Dolores. Në jetën reale, ajo është aq besnike sa ata vijnë, por pikërisht kjo do ta bënte atë një zgjedhje të shkëlqyer si tradhtare. Ajo di të luajë bukur me të gjithë dhe shumë rrallë tregon dorën. Askush nuk do të ishte në gjendje të identifikonte Doloresin duke lëvizur rreth kështjellës së tyre, duke vrarë kostanët e saj në fshehtësinë e natës.

Së fundi, unë parashikoj që Carolyn do të jetë një tjetër nga Tradhtarët tanë të zgjedhur për herë të parë. Ashtu si Dolores, Carolyn i mban letrat ngushtë. Herë pas here në Survivor, ajo mashtroi kolegët e saj garues. Ajo është gjithashtu shumë argëtuese, gjë që nevojitet në frëngjitë e skenave të vdekjes.

Cili nga aktorët e sezonit 3 të Traitors do të bëjë mirë?

Në këtë lojë ka rëndësi personaliteti. Le te jemi te sinqerte. Nëse e ke të vështirë të jetosh me të, emri yt po shkon për dëbim mjaft shpejt. Duke parë ata që sjellin argëtimin, zgjuarsinë dhe/ose ndjesitë e besimit, parashikoj që disa nga këta yje do të arrijnë shumë larg.

Sa për kë, unë parashikoj të shoh Boston Rob, Jeremy, Carolyn, Bob the Drag Queen, Chanel, Tony, Danielle dhe Dolores të zgjasin për një kohë të gjatë. Si mënjanë, unë gjithashtu ndjej se Robyn do të bëhet Shereé Whitfield i këtij sezoni, duke qëndruar gjallë thjesht sepse ajo nuk është në gjendje të lexojë, madje as të gjejë, asnjë nga dhomat.

Kush do të vdesë herët?

Dorinda Medley është pjesë e kastit të Sezonit 3 të Traitors

Unë e dua Dorindën, por po e quaj kohën e saj të vdekjes si shumë herët. Ndoshta edhe e para. Në përgjithësi, ajo është argëtuese, por gjithashtu është me temperament. Kjo është një “jo-jo” e madhe kur bëhet fjalë për ta bërë atë të këndshëm me miqtë tuaj.

Bashkë me të në këtë varr të hershëm mund të jenë Sandoval dhe Sam. Ndoshta, Lord Ivar gjithashtu, përveç nëse ai mund t'u japë klientëve të tij atë që ata (aka të gjithë) duan, që është një çaj klasik britanik. Kemi pyetje për Royals, dhe nëse ky Zot nuk mund t'ju japë, ai mund të vdesë herët (një vdekje e rreme, në TV, mos ejani për mua, policët).

Kush do ta fitojë Sezonin 3 të The Traitors?

Dolores Catania u shpall si anëtare e kastit të Sezonit 3 të Traitors

Ata që arrijnë deri në finale janë zakonisht tepër të zgjuar. Ata kanë ndërtuar aleanca që i kanë ndihmuar të shmangin dëbimin, dhe gjithashtu kanë qenë në gjendje të mbajnë shumicën e syve të dyshimtë larg shpinës së tyre. Nëse mënyra se si ata lëvizin në seritë e tyre televizive të realitetit përkatës janë ndonjë tregues që ne të kalojmë këtu, atëherë unë kam disa parashikime se kush mund të marrë në shtëpi fitoren këtë sezon.

Dolores di të luajë një lojë të mirë të gjatë. Ajo do të jetë në këtë për ta fituar këtë, dhe unë mendoj se shanset e saj për ta bërë këtë janë mjaft të larta. Nëse parashikimi im tjetër tingëllon i vërtetë, dhe Carolyn është gjithashtu një tradhtar, ka të ngjarë që ajo të mbetet në këmbë gjithashtu në fund.

Unë gjithashtu nuk do të habitesha të shihja Boston Rob ose Danielle duke marrë në shtëpi tenxheren e çmimit. Këta të dy dinë të luajnë një lojë strategjike. Kjo do të thotë, nëse ata janë në gjendje të qëndrojnë gjallë aq gjatë sa të vazhdojnë ta luftojnë atë në sezonin 3 të The Traitors.

Sezonet 1-2 të Traitors janë në dispozicion për t'u transmetuar tani në Peacock.