Pamjet më të mira të Paige DeSorbo në Hampton

Klea

Pamjet më të mira të Paige DeSorbo në Hampton

Duaje ose urreje atë, Paige DeSorbo vret pa mundim. Tani, nuk mendoj se çdo veshje që zgjedh Paige është fituese, por shumicën e kohës, ajo duket jashtëzakonisht e kombinuar. Ne të gjithë blejmë rroba, por dy njerëz nuk blejnë në të njëjtën mënyrë. Dhe ylli i Shtëpisë Verore e vërteton këtë teori ditë pas dite. Paige është energji thelbësore e qytetit të Nju Jorkut me një atmosferë të mahnitshme të Bregut Lindor. Asaj nuk i intereson shumë se çfarë mendojnë të tjerët për të, dhe kjo ndjenjë është e dukshme në mënyrën se si ajo vishet.

Paige e ka rritur me të vërtetë lojën e saj. Paige ka filluar të veshë rroba që përputhen me moshën e saj dhe të ndihet më e sofistikuar. Në këtë pikë, po pyes nëse Paige do të vendosë ndonjëherë të bëhet një stiliste personale dhe nëse do të mund ta përballoja atë.

Perëndeshë e artë

Ndërsa ishte në një festë në shtëpi në Montauk, Paige mahniti me një fustan metalik argjendi. Me ardhjen e Lojërave Olimpike Verore, nëse do të kishte një medalje të artë për fustanin e saj pa rripa, ajo do ta fitonte atë. Paige nuk ka frikë të vishet deri në nëntë dhe përqafon stilin e saj elegant për mbledhjet e natës. Fustani koktej u ul pikërisht mbi kyçet e këmbëve të Paige dhe ajo u përqafua në të gjitha vendet e duhura. Ky është lloji i veshjes që do të prisja që elita e sipërme të vishte në Hamptons, ndoshta duke fërkuar bërrylat me disa yje të listës A.

Elegancë e viteve '60

Unë nuk jam një mbretëreshë dekade. Unë vesh çdo gjë që ndihem komode, personalisht. Por temat e 60-ta të Paige-s, maja rrëfimtare e harkut është gjithçka. Ndërkohë që jo të gjitha gjërat më të afërta të Paige janë të arritshme për ne të vdekshmit, disa artikuj janë të modës së shpejtë që fansat mund t'i blejnë gjithashtu. Kjo këmishë ishte nga Zara, Amerika dhe topshopi i Evropës kur bëhet fjalë për të ndërtuar një veshje të lezetshme. Topi i prerë i stilit tank me një qafë të rrumbullakosur qëndron bukur në yllin e imët të realitetit televiziv. Ka detaje false të harkut të përparmë me një mbyllje anësore të fshehur me zinxhir.

Tani, a mund të flasim për flokët? Në vitet 1960, seksualiteti i grave u përqafua pak më shumë, veçanërisht kur bëhej fjalë për kinemanë. Kjo dashuri e sapogjetur për veten u reflektua në flokë më të mëdhenj e më seksi. Paige kishte pamjen e The Bombshell me një fjongo të lezetshme. Pamja e gjatë dhe voluminoze e kanalizoi të brendshmen e saj Raquel Welch, Jane Fonda dhe Brigitte Bardot.

Pamja e ribashkimit të Shtëpisë Verore

Një nga pamjet e mia të preferuara të të gjitha kohërave që Paige ka dhënë është pamja e saj e ribashkimit të sezonit 6. Ajo kishte veshur një xhaketë të thjeshtë të bardhë me jakë katrore me një fund midi me ngritje të lartë me ngjyrë jeshile jeshile David Koma. Pamja ndihej elegante bregdetare dhe me bobin e saj të shkurtër, thjesht funksionoi. Edhe pse më dha atmosferë të kufizuar shumë të rritur, doja veshjen për udhëtimin tim të ardhshëm në Montauk!

Sezoni 7 ishte gjithashtu një fitore për Paige në departamentin e veshjeve. Fustani rozë i butë me ruching e ndihmoi Peige të ngrihej në nivel, dhe ndërsa unë nuk isha një adhuruese e choker-it të luleve, një vajzë e klasës së shtatë diku po e ruan këtë veshje në Pinterest-in e saj për një mensë adoleshente.

Shtrydhje blu

Mini-fustani blu i Paige ishte i mrekullueshëm. Prerja e bardhë më fitoi dhe shtoi një nivel të stilit të lartë. Vrima e vogël e çelësit në pjesën e sipërme jepte gjithashtu aludimin më të vogël të dekoltesë. Edhe pse Paige e përdori këtë fustan si veshje tranziti nga New York City në Hamptons, ajo përsëri dukej e adhurueshme duke e bërë këtë. Përsëri, Paige-s iu dha një Mod Vibe e viteve '60, e cila rezulton të jetë një nga estetikët e saj të preferuar aktualisht. Ky look është femëror dhe i përshtatet Paige si një dorezë. Nuk është për t'u habitur për këdo që e lexon këtë; Unë kam kapur edhe timen!

Bebe plazhi

Asnjë udhëtim në Hamptons nuk është i plotë pa një ditë plazhi. Paige u vesh edhe një herë për të bërë përshtypje me bikinit e saj neoni me lule. Ky set noti padyshim që do të shijojë dollapin tuaj. Po jep një atmosferë të ngritur të festave në pishinë në Las Vegas me një nuancë të ndezjes së verës. Më pëlqeu mënyra se si e përputhte me një sarong rrjetë për të kompletuar pamjen e ditës. Siç e panë fansat, Paige mund të nxihej dhe ende të luante volejboll në të! Eshtë e panevojshme të thuhet se është një fitore e favorshme.