Pamjet më të mira të Paige DeSorbo ndër vite

Klea

Pamjet më të mira të Paige DeSorbo ndër vite

Si rezidente fashioniste e Shtëpisë Verore, Paige DeSorbo e ka përdorur stilin e saj në një karrierë të tërë anësore. Shikuesit prej shumë kohësh e dinë se ylli i guximshëm është po aq i përkushtuar për t’i shërbyer pamjes sa edhe për t’u shtrirë në shtrat gjatë gjithë verës. Me kalimin e viteve, Paige fitoi fansa të rinj duke treguar veshjet e saj (dhe personalitetin e saj argëtues) në Winter House dhe Southern Charm.

Stili i Paige varion nga opsionet e përballueshme që ajo promovon në Amazon Lives në skenën e modës së lartë. Tani që Summer House është rikthyer për sezonin 8, ne po bëjmë një shëtitje në korsinë e kujtesës me pamjet më të mira të Paige ndër vite.

Paige shërbeu elegancë që nga fillimi

Fansat e Bravo filluan t’i kushtonin vëmendje stilit të Paige kur ajo u shfaq për herë të parë në Summer House. Përpara debutimit të saj televiziv, ajo tronditi një pamje elegante dhe të përjetshme për Gala-në e Save the Children’s Young Patron’s. Fustani i bardhë i hijshëm i duket i mahnitshëm. Po i jep magjepsje yllit të filmit. Në vend që të lahet nga e bardha, nuanca i bën tiparet e Paige të shkëlqejnë. Paige pëlqen të vazhdojë me trendet, por duke e mbajtur atë klasik është vendi ku shkëlqen stili i saj.

perëndeshë greke

Kastit të Summer House i pëlqen një festë me temë. Në sezonin 4, Paige zgjodhi një veshje që do të ishte elegancë pavarësisht nga tema e festës (siç bëri edhe mikesha Amanda Batula). Pamja e Paige nga festa e misterit të vrasjeve të sezonit gjithashtu mund të kishte hyrë në këtë listë.

Bukur ne roze

Nuk është sekret që Paige i pëlqen të mendojë rozë me pamjen e saj ndër vite. Për paraqitjen e saj 2021 Watch What Happens Live së bashku me të dashurin Craig Conover, Paige kanalizoi Blair Waldorf. Poni super i lezetshëm është qershia sipër. Ky është look-u i saj më i mirë në WWHL deri më sot.

Belle of BravoCon’s Legends Ball

Mendoni maturën e viteve 80, por bëjeni elegant. Përsëri, Paige pëlqen rozën, në çdo nuancë dhe pëlhurë. Ky numër saten, i kompletuar me një tren dramatik, është thelbi i pastër Barbie. Dhe shikoni ato këpucë me diamant të rremë! Pavarësisht se çfarë, gjithmonë mund të thuash se Paige mendon shumë për lojën e saj aksesore.

Më duhet të them, veshja e Craig në këtë event BravoCon është ndoshta një nga dukjet e tij më të mira ndonjëherë. Ai sigurisht e rriti stilin e tij sapo filloi të takohej me Paige.

I mrekullueshëm në lule

Karriera e Paige si ndikuese e stilit është në lulëzim të plotë. Si rezultat, ajo tani është e rregullt në rreshtin e parë në shfaqjet e Javës së Modës në Nju Jork. Në shfaqjen e Bronx dhe Banco, Paige veshi një mini-fustan me lule flirte nga marka. Ajo ka aksesuar në mënyrë perfekte me një çantë elegante dhe bizhuteri delikate.

E mirë si ari

Flisni për magjepsjen e praruar! Përsëri në NYFW, Paige tregoi se i përket turmës së modës së lartë. Bashkëpritësi i Skuadrës Giggly duket si një perëndeshë e artë në këtë mini vezullues. Edhe një herë, aksesori i saj ishte i nivelit të lartë. Ajo e kombinoi fustanin me disa gjëra të mëdha, duke përfshirë një byzylyk Love nga Cartier.

Brava në BravoCon

Përpara BravoCon 2023, Paige planifikoi nëntë veshje. Shumica e tyre ishin pa pantallona, ​​për të cilat ajo tha se ishte frymëzuar nga ambienti i kongresit në Las Vegas. Fatkeqësisht, shumica e ansambleve ishin një rrezik që nuk dha rezultat.

Megjithatë, nëse duhet të bëni një pamje pa pantallona, ​​kjo është mënyra për të bërë. Ndërsa disa nga veshjet e saj të tjera BravoCon kishin përmasa të vështira, kjo pamje tregon këmbët e saj. Më kujton veshjen e Judy Garland në performancën legjendare “Get Happy”. Kur Paige mbështetet në bukurinë e saj të Hollivudit të Vjetër, kjo rezulton në pamjen e saj më të mirë.

Kur u pyet për frymëzimin e veshjeve të saj në një panel, Paige tha se donte të dukej e pasur. Duke bërë aksesorë me bizhuteri diamanti dhe një palë pompa klasike Christian Louboutin, ajo me siguri e bëri këtë.

Me stil në vija

Paige u emërua një nga Gratë më të Fuqishme të Reality TV nga Variety. Në një event për të festuar këtë nder, Paige zgjodhi me të drejtë një fustan të sofistikuar dhe elegant me vija. Do të doja që frizura e saj të ishte pak më e hijshme dhe më pak “sapo erdha nga palestra”. Megjithatë, kjo nuk e ul pamjen në tërësi. Ky fustan ka një stil klasik, ndërsa prekjet e qarta japin një kthesë moderne. Ansambli i stilit të lartë thekson ngjashmërinë e Paige me ikonën e stilit të fundit Audrey Hepburn.

Paige duket, si, kështu merr

Fama në rritje e Paige i jep asaj më shumë mundësi për të treguar stilin e saj në ngjarje të mëdha. Krahas Hannah Berner, Paige filloi vitin 2024 duke marrë pjesë në premierën muzikore të filmit Mean Girls. Përveç pamjes super të lezetshme, jumpsuit-i i Paige pasqyron një nga kostumet ikonë të Lindsay Lohan nga filmi origjinal. Me siguri, ajo i kishte të gjithë në premierë duke thënë: “Ti je vërtet e bukur”.

Mos lejoni që të bjerë shi në Paradën e Modës së Paige

Marrëdhënia e Paige dhe Craig është ende e fortë. Siç dëshmon edhe ky klip nga finalja e Southern Charm, në të cilin Craig di të mbrojë me çdo kusht veshjen e të dashurës së tij. Dhe falënderoj perënditë e modës për këtë, sepse kjo është një nga veshjet më të mira të Paige ndonjëherë. Ylli i ftuar i Southern Charm iu përkushtua pamjes së frymëzuar nga vitet ’60 nga koka (shiriti i kokës, vathët, grimi, të gjitha të përsosura) deri te këmbët (ato çizme të bardha!). Është sikur ajo doli nga një episod i Mad Men. Green gjithashtu duket e mahnitshme në Paige, dhe nuk është çudi që ajo po e mban gjithnjë e më shumë nuancën kohët e fundit.