Pamjet më të mira të Lala Kent ndër vite

Klea

Pamjet më të mira të Lala Kent ndër vite

Rregullat e Vanderpompës ikonën Lala Kent ka pasur një ndryshim drastik të personalitetit dhe stilit të jetesës që kur iu bashkua ekskluzivitetit, por ndjenja e saj e patëmetë e modës ka mbetur e njëjtë. E kaluara e Lalës është e çrregullt, nga turpërimi i trupit deri te thashethemet se ajo është dashnore. Tani, ajo është një nënë e suksesshme pronare biznesi, e cila është një frymëzim për fansat e saj të shumtë. Seriozisht, ju djema duhet të kishit parë vargun e gjatë të çmendur të njerëzve që prisnin ta takonin atë në BravoCon të këtij viti!

Gjatë gjithë kësaj, veshjet e Lalës kanë vazhduar të bëjnë përshtypje dhe të mahnitin si fansat e saj ashtu edhe shtypin. Le të hedhim një vështrim në disa nga dukjet më të mira të Lala Kentit ndër vite.

Leopard Print Glam në Ribashkimin e Sezonit 10 të VPR

Në ribashkimin dramatik të sezonit 10 të Vanderpump Rules, Lala po vishte me këtë fustan fantastik me stampa leopardi jashtë shpatullave, që gati sa nuk na bëri të ndiheshim keq që e shijonim serinë me pantallonat tona sportive. Ne jemi të gatshëm të vëmë bast se ngjyra gri-vjollcë e shndritshme e rritur ishte padyshim më pak komode se pantallonat tona sportive, por dukej e mahnitshme te Lala! Sipërmarrësja e ka kombinuar fustanin me stiletë të zeza dhe pamjen e kanë theksuar thonjtë e saj të gjatë në ngjyrë argjendi. Ishte padyshim një nga dukjet më të mira të Lala Kentit. Merre, vajzë!

Fustan pranimi i çmimit “Greatest Shade Thrower”.

Në BravoCon 2023 në Las Vegas, Lala mori pjesë në shfaqjen e çmimeve “The Bravos” me një fustan të përshtatshëm bardh e zi me mëngë të gjata, i cili dukej mahnitës me takat e saj. “The Bravos” pranoi momentet më të çmendura dhe më ikonike të Bravo-s në ekran, kështu që është me vend që Lala u largua me çmimin “Greatest Shade Thrower” dhe dukej e mrekullueshme ndërkohë që e bënte këtë.

Megjithatë, themeluesja e linjës së bukurisë “Give Them Lala” u pa duke hequr dorë nga takat e saj të larta teksa doli nga skena dhe zgjodhi pantofla më të rehatshme për të shijuar më mirë mbrëmjen. Duket sikur Lala kishte disa probleme me takat e saj gjatë BravoCon 2023, siç u zbulua nga një video flirte në Instagram Story, në të cilën ajo i kërkoi kapitenit Jason Chambers të përfolur për interesin e dashurisë që ta ndihmonte të rregullonte thembërin e saj dhe ylli i Below Deck Down Under detyrohej. . Lala i shkroi historisë: “Unë gjithmonë marr atë që dua”. Po zonje!

Veshja e Argjendtë me Shije në Çmimet Peoples Choice 2018

Po e kthejmë pak pas për të diskutuar për fustanin e tejdukshëm të Lalës që ajo veshi në Peoples’ Choice Awards në 2018. Fustani ishte i tejdukshëm, por i mbuluar me shkëndija argjendi, gjë që ndihmoi që ylli të dukej mahnitës pa zbuluar shumë. Lala duket se e do argjendin, dhe ne e kuptojmë pse – ajo mahnit në këtë ngjyrë. Megjithatë, Bravolebi nuk jep gjithmonë argjend.

Pool Party Gati?

OK, nëse I e kam veshur këtë kudo, ndoshta do të më kërkonin të largohesha, por unë nuk jam Lala. Ylli i Vanderpump Rules tronditi plotësisht këtë pamje të festës në pishinë në Vegas. Vathët gjigantë me rrathë plotësojnë vërtet ansamblin. Për më tepër, megjithëse duket se është një kostum me dy pjesë, kjo veshje gazmore e notit është në të vërtetë një pjesë e vetme. Kjo është vajza e duhur, mbajini ata të hamendësojnë,

Fustani “Black Swan” i Lalës

Kjo pamje na kujton një film shqetësues, por të shkëlqyeshëm me Natalie Portman, por Lala dukej shkëlqyeshëm me këtë fustan që kishte veshur për të marrë pjesë në festën e shikimit të çmimeve të Academy Awards Elton John AIDS Foundation në LA në 2019. Le të kemi një moment për shpatullat- sa të mahnitshme janë ato? Nuk mund të harrojmë as çizmet, të cilat duket se janë bërë me dantella të ndezura dhe e komplimentojnë në mënyrë perfekte fustanin. Çanta e saj gjithashtu përputhet me pamjen me një T, duke e bërë atë të duket mahnitëse nga koka te këmbët.