Pamjet më të mira të Guerdy Abraira ndër vite

Klea

Pamjet më të mira të Guerdy Abraira ndër vite

Tifozët e duan yllin e Real Housewives of Miami Guerdy Abraira për shumë arsye. Ajo është një grua frymëzuese me një personalitet të mrekullueshëm dhe një familje të bukur. Që nga bashkimi me RHOM me rindezjen e sezonit 4, shikuesit nuk mund të ngopen me Guerdy. Ose rrobat e saj!

Përveç forcës dhe karizmës, stili i Guerdy e bën atë një trimëri të spikatur. Sipas mendimit tim, ajo është një nga amvisat reale më në modë. Pamja e saj rrëfimtare është gjithmonë kënaqësi, dhe e tepërt në një mënyrë të mirë.

Si një planifikues i njohur ngjarjesh, nuk është çudi që fashionista e Floridës ka një shije kaq të mrekullueshme. Sigurisht, koha e saj e jetesës në Paris i dha formë sensit të saj elegant të modës. Me përfundimin e sezonit të RHOM me rul, le të theksojmë pamjet më të mira të Guerdy ndër vite.

Golat e çiftit

Guerdy dhe bashkëshorti i saj Russell Abraira kanë qenë së bashku që nga shkolla e mesme. Është e qartë se ata kanë mësuar të koordinojnë pamjet e çiftit që pëlqejnë. Fansat u trembën pas çiftit të bukur dhe të veshur shumë mirë.

Në një ngjarje të organizuar nga frika e ardhshme Larsa Pippen, Guerdy rrodhi një fustan argëtues dhe unik. Aplikacionet e qershisë janë kaq të lezetshme, dhe pendët e bruzës hyjnore. Russell gjithashtu duket i sjellshëm, por ai di ta lërë Guerdy të jetë në qendër të vëmendjes.

mahnitëse në argjend

Flisni për një zonë të nxehtë! Në një premierë të vitit 2021, Guerdy shërbeu me magjepsjen e yjeve të filmave të shkollës së vjetër. Ky fustan argjendi duket sikur është derdhur në të. Buza e kuqe magjepsëse dhe mani-pedi i përshtatshëm janë qershia mbi tortë. Kjo ishte në ditët e para të famës së Guerdy’s Real Housewives, kur Miami ishte ende në Peacock. Padyshim që e vendosi atë si një yll stili për t’u parë.

Ribashkimi i sezonit 4 të RHOM

Guerdy ka qenë një nga më të veshurat në të gjitha ribashkimet e saj RHOM deri më tani. Për ribashkimin e saj të parë në sezonin 4, Guerdy tundi një fustan ngjyrë kafeje dhe floriri. Madje përputhej me dekorin e kompletit. Ajo padyshim ia kaloi disa bashkë-yjeve.

Tërhequr në të kuqe

Tani kjo është një pamje e paharrueshme Watch What Happens Live. Ky fustan i frymëzuar nga kërcimtari i flamenkos është i zjarrtë, dramatik dhe shumë argëtues. Ishte vizita e saj e parë në WWHL Clubhouse të Andy Cohen, dhe ajo la shenjën e saj. Episodi u transmetua në ditën e Shën Valentinit. Pra, është perfekte që Guerdy dukej e nxehtë!

Bukur ne roze

A thirri dikush për Malibu Barbie në Miami? Sepse kështu dukej Guerdy në një ngjarje sociale në Miami të vitit 2022. Nuanca rozë e nxehtë e këtij fustani është një ngjyrë kaq e mrekullueshme për të. Shihni gjithashtu, promovimi i RHOM duket për sezonin 6. Ngjyrat e theksuara i përshtaten gjithmonë Guerdy dhe personalitetit të saj argëtues. Dhe stili i montuar tregon figurën e saj të pabesueshme.

Një rreze dielli

Guerdy solli një elegancë të vërtetë “zonjat që drekojnë” me këtë pamje në një event në Miami të organizuar nga Variety. Fansat e dinë se sa shumë i duan yjet e Bravo fustanet e tyre xhaketë sportive. Por kjo fustanellë me model të verdhë dhe të bardhë me mëngë peshkopi bie në sy nga paketa.

Këto ditë, kaq shumë përsëritje të veshjeve shfaqen nëpër qytetet e Amvisave (ajo kostume trupore Mulger!). Pra, na pëlqen që pamja e Guerdy është kaq unike. Gjithashtu, këpucët e arta me thekë që ajo ka veshur këtu janë shumë argëtuese.

RHOM Sezoni 5 Ribashkim

Guerdy vrau ribashkimin e Sezonit 5 me një fustan super seksi me zinxhir. Personalisht, kjo është një nga veshjet e mia të preferuara të të gjitha kohërave të ribashkimit të Real Housewives. Është si një vepër arti! Dhe duket e mrekullueshme kur ajo është ulur dhe në këmbë. Ky nuk është rasti me shumë pamje të ribashkimit të Real Housewives gjatë viteve.

Guerdy postoi përmbajtje për fustanin, i cili ishte një dizajn me porosi Celestino Couture, në Instagramin e saj. Ajo zbuloi se filmat e James Bond ishin frymëzim. Është e sigurt të thuhet se Guerdy e ka mbytur atmosferën e bombës së Bond Girl.

Regal për sezonin 6 të RHOM

Guerdy është padyshim mbretëresha e sezonit 6 të RHOM. Në këtë fustan blu të çelur, ajo dukej absolutisht si e tillë. Dhe jo vetëm sepse përfshin një pelerinë përrallore me mëngë të fryra me zbukurim argjendi. Pëlhura me shkëlqim është kaq e bukur. Grimi, flokët dhe aksesorët e saj janë gjithashtu perfektë. Gjithashtu, sa i pashëm duket Russell? Abrairas janë anëtarë të familjes mbretërore të Bravo.

BravoCon Babe

Amvisat rritin stilin e tyre në BravoCon. Ose të paktën përpiqen. Në eventin e 2023-ës, Guerdy vazhdoi të luante lojën e saj të modës.

Veshja e Guerdy më kujton atë që veshi Zendaya në turneun e saj për shtyp në Dune. Ky është një kompliment i madh.

Kjo pamje është tepër e paharrueshme për një arsye emocionale. Ishte momenti në BravoCon kur Guerdy njoftoi se ishte pa kancer! Për të cituar etiketën e saj të Sezonit 6, “kohët e vështira janë të përkohshme, por unë do të jem i shkëlqyer përgjithmonë”.

RHOM Sezoni 6 Ribashkim

Çdo anëtar i kastit të RHOM solli pamjet e tyre të lojës A për ribashkimin e Sezonit 6. Natyrisht, Guerdy nuk ishte përjashtim. Ashtu si fustani i saj i sezonit 5, ky ishte një look i personalizuar nga Celestino Couture.

Bukuroshja është në detajet e këtij fustani krem ​​pa rripa. Si pëlhura e perlës, ashtu edhe veshja prej ari janë mahnitëse. Nuk është çudi që fansat e RHOM janë të fiksuar pas këtyre pamjeve!