Pamjet më të egra të rrëfyera të amvisave reale

Klea

Pamjet më të egra të rrëfyera të amvisave reale

Gjate viteve, Amvise të vërteta pamjet rrëfimtare janë bërë diçka si një formë arti. Një pamje rrëfimtare mund të përmbledhë në mënyrë të përkryer personalitetin dhe stilin e nënshkrimit të një amvise. Ndonjëherë, këto veshje janë të mira, nganjëherë janë të këqija dhe herë të tjera, na lënë të habitur si një lexim epike.

Një gjë është e sigurt, dukjet kanë bërë një rrugë të gjatë që nga ditët e xhinseve të larta dhe xhinseve. Ndërsa gjithnjë e më shumë zonja synojnë modën e lartë, ne po shikojmë pamjet më të egra të rrëfimit të Real Housewives të të gjitha kohërave.

Jen Shah, amvise të vërteta të Solt Lake City

Nëse Jen Shah me të vërtetë donte që njerëzit të mendonin se e vetmja gjë për të cilën ajo ishte fajtore ishte të qenit shah-mazing, atëherë pse ajo vishej si një horr filmi vizatimor karakter? Të mos harrojmë kur ajo u shfaq në ribashkimin e Real Housewives të Salt Lake City e veshur si Yzma nga The Emperor’s New Groove. Kjo veshje e veçantë rrëfimtare përfshin gjithashtu aksesorët e saj të preferuar – bizhuteritë e rreme gjigante, dorezat e panevojshme dhe kapele pa kuptim. Që të treja janë, për disa arsye, shumë në modë në pamjet rrëfyese të Real Housewives.

Ne mund të bëjmë një listë të tërë vetëm me veshjet më qesharake të Jen-it, si ky fustan i verbër me jakë veluri me jastëk shpatullash, xhingël dhe doreza të brendshme.

Mary Cosby, amvise reale të Solt Lake City

Çfarë po thoshim vetëm për kapelet pa kuptim dhe bizhuteritë gjigante të kostumeve? Mary Cosby pëlqen të ofendojë zgjedhjet e stilit të kolegëve të saj. Por duke marrë parasysh se sa të çuditshme – dhe jo në një mënyrë të mirë – janë veshjet e saj, ndoshta ajo nuk duhet të jetë aq e tillë që të hedhë gurë në shtëpi prej xhami.

Meredith Marks, amvise të vërteta të Solt Lake City

Sigurisht, RHOSLC është shtëpia e shumë modeleve të egra. Vetëm shikoni kostumet që veshin gjatë darkave nga ferri, ose përkushtimin e Angie K ndaj atyre syzeve gjigante të diellit, ose ndonjë nga veshjet qesharake që Meredith Marks vesh. Meredith mund të ketë që Jen dhe Mary të munden për stilin më të çuditshëm të rrëfimit…dhe kjo me të vërtetë thotë shumë.

Marlo Hampton, Amvise Reale të Atlantës

Më vete, kjo pjesë e sipërme e zezë e prerë është në të vërtetë mjaft e zbutur për Marlo Hampton. Por nëse nuk e keni vënë re as pjesën e sipërme, ne nuk ju fajësojmë. Ky vështrim rrëfimtar nga Real Housewives of Atlanta, sezoni 15, padyshim që hyri në listë për shkak të vathëve me trokitje të derës. Ata thuajse na shpërqendruan nga Rishikimi i saj i pabesueshëm i modës Marlo për veshjet e zonjave të tjera, ku ajo i quajti ato një “grup vajzash të pandershme”.

Sheree Whitfield, Amvise Reale të Atlantës

Nëse ky do të ishte një kostum i Elvira Halloween, ne do të lavdëronim këtë pamje të egër rrëfimtare Shereé Whitfield RHOA. Por nuk është kështu, kështu që përkundrazi…le të themi se nuk jemi të befasuar nga rruga famëkeqe me gunga e linjës së saj të modës. Mirënjohje për Sheree për të jesh i gatshëm të tallesh me këtë modë faux pas.

Karen Huger, amvise të vërteta të Potomac

Grand Dame of Potomac nuk është kurrë delikate dhe ne nuk do ta kishim ndryshe. Kjo veshje, si shumë pamje të Karen Huger, pasqyron në mënyrë të përkryer personalitetin e saj të jashtëzakonshëm. Ky fustan i stilit të kumbarës është versioni më i mirë i asaj atmosfere vizatimore që synon Jen Shah. Dhe Karen sigurisht që ka tronditur disa ansamble të frymëzuara nga zuzarët e Disney-t në rrëfimet e saj gjithashtu.

Gizelle Bryant, amvise reale të Potomac

Ka një arsye pse fansat e Real Housewives of Potomac ende citojnë heqjen e pandërprerë të ndjenjës së modës të Gizelle Bryant nga Karen (ose mungesën e saj). Nga njëra anë, ne e vlerësojmë atë Gizelle është gjithmonë duke marrë rreziqe. Nga ana tjetër, ne pajtohemi me Candiace Dillard Bassett që dikush duhet ta kishte ndaluar atë.

Erika Jayne, amvise reale të Beverly Hills

Një showman i vetëshpallur, veshjet e vazhdueshme OTT të Erika Jayne padyshim që kontribuan në ndryshimin më të egër në pamjen e rrëfimit të Real Housewives. Mund ta kemi këtë ansambël, një nga paraqitjet më të paharrueshme të Erikës ndonjëherë, për të falënderuar (ose fajësuar) për popullaritetin e kapelave dhe dorezave pa kuptim. Ishte menjëherë jashtë pistës nga Moschino, kur Erika shpenzoi mijëra dollarë vetëm për glam. Nëse kjo pamje ia vlente apo jo çmimin…ne do t’ju lejojmë të jeni gjyqtari.

Dorit Kemsley, amvise të vërteta të Beverly Hills

Dorit Kemsley

Frika e Erika-s, Dorit Kemsley, është gjithashtu rivalja e saj në pamjet më të egra të rrëfimit të Real Housewives of Beverly Hills. Të dyja zonjat pëlqejnë gjithashtu të shfaqin stilet e tyre të stilistëve, megjithatë, për të parafrazuar një tjetër shtëpiake të vërtetë, madje edhe dizajnerët me emra të mëdhenj bëjnë gabime.

Është e vështirë për ne të zgjedhim vetëm një pamje të çuditshme të rrëfimit të Dorit, por kjo bluzë Versace me ngjyrë të verdhë të ndezur dallohet për arsye të dukshme. Dhe sigurisht që Dorit përfshiu një shall të përputhshëm Versace në një nga larmitë e saj të shumta të përpunuara. Plus vathët gjigantë të etiketës Versace. Askush nuk e ka akuzuar ndonjëherë se është delikate!

Chanel Ayan, Amvise Reale të Dubait

Real Housewives e Dubait ka hedhur vazhdimisht fustane balluke të përpunuara në pamjet e tyre rrëfyese. Duke gjykuar nga kjo vështrim i fshehtë nga Chanel Ayan, ata do të rrisin më lart në sezonin 2 të ardhshëm.

Tiannah, amvise të vërteta të Lagos

Reddit e quajti atë, një bar i ri është vendosur për pamjet më të egra të rrëfimit të Real Housewives. Ka gjasa që Erika Jayne të përpiqet të rikrijojë këtë veshje sezonin e ardhshëm?